Skip to content

Dzień dobry

1171820222331

Komentarz

  • Dobry wieczór :)
  • Dobry dobry wieczór
  • Dobry wieczór! Wiernie dreptam za Koleżeństwem przez wszystkie forumy, raczej jako czytacz. Ale przywitać się w końcu przecież wypada.
  • Tayfal napisal(a):
    Dobry wieczór! Wiernie dreptam za Koleżeństwem przez wszystkie forumy, raczej jako czytacz. Ale przywitać się w końcu przecież wypada.
    Witamy! :)
  • Dzień dobry :)

  • Witamy! A dlaczego bez czapeczki?
  • Dobry wieczór!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Tayfal napisal(a):
    Dobry wieczór! Wiernie dreptam za Koleżeństwem przez wszystkie forumy, raczej jako czytacz. .
    Mam jednakowoż wrażenie, że Kolega cuś pisywał, bo przezwisko nie jest mię obce.

  • Brzost napisal(a):
    Tayfal napisal(a):
    Dobry wieczór! Wiernie dreptam za Koleżeństwem przez wszystkie forumy, raczej jako czytacz. .
    Mam jednakowoż wrażenie, że Kolega cuś pisywał, bo przezwisko nie jest mię obce.

    Tabletkie z wicherkiem na głowiźnie miał chyba w awiatorze, szęmnie przypomina ;)
  • Brzost napisal(a):
    Tayfal napisal(a):
    Dobry wieczór! Wiernie dreptam za Koleżeństwem przez wszystkie forumy, raczej jako czytacz. .
    Mam jednakowoż wrażenie, że Kolega cuś pisywał, bo przezwisko nie jest mię obce.

    Dzień dobry!

    cosik i szczelaniu z łuka?

  • edytowano April 2019
    los napisal(a):
    Witamy! A dlaczego bez czapeczki?
    Czapeczki? No wie Kolega? Toż to legionowe kepi!Już założyłem.
  • romeck napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Tayfal napisal(a):
    Dobry wieczór! Wiernie dreptam za Koleżeństwem przez wszystkie forumy, raczej jako czytacz. .
    Mam jednakowoż wrażenie, że Kolega cuś pisywał, bo przezwisko nie jest mię obce.

    Dzień dobry!

    cosik i szczelaniu z łuka?



    W samej rzeczy, to ja. Na starej Frondzi to nic nie pisałem, bo zanim się namyśliłem, to zawsze już ktoś i lepiej, i celniej wyłożył, co miałem na myśli. A potem trochę na Rebe, trochę na IVRP, no i u Cyrusa, ale wszędzie raczej śladowo. W każdym razie, czytaczem jestem wiernym i namiętnym.
  • Tayfal napisal(a):

    W samej rzeczy, to ja. Na starej Frondzi to nic nie pisałem, bo zanim się namyśliłem, to zawsze już ktoś i lepiej, i celniej wyłożył, co miałem na myśli.
    Miałem to samo przez pierwsze 1,5 roku na FF.
  • Tayfal napisal(a):
    Dobry wieczór! Wiernie dreptam za Koleżeństwem przez wszystkie forumy, raczej jako czytacz. Ale przywitać się w końcu przecież wypada.
    Przywitać i popisać!
    Vitay! :-)
  • Czołem Waszmości !

  • Chlebem y solą!!!
  • Oooo! Witamy!
  • ^:)^
  • o, aktyw południowy, powitać!
  • Czapkom do ziem!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Dobry wieczór, Państwu! Dotarłam tu po długim czasie. Byłam na FF i Rebelce, głównie jako czytająca. Tu zapewne też będę głównie w takiej roli, gdyż mądrych to warto poczytać.
  • Witaj! Ja pamiętam, także jako piszącą.
  • Brzost napisal(a):
    Witaj! Ja pamiętam, także jako piszącą.
    Miło mi niezmiernie
  • loslos
    edytowano May 2019
    Good moaning!
  • Bążur tużur surdut.
  • Dzień dobry :)
  • Łelkam tu.
  • Cześć, nie pamiętam, czy się tu witałem, czy nie, więc wpisuję się jeszcze raz. Lata płyną, a ja sobie założyłem stronkę. Można reklamować? Działalność niekomercyjna.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.