Skip to content

Dzień dobry

1202123252630

Komentarz

  • Czołem!
  • Dzień dobry
  • moskalikiem się przywitał! pycha! :)
  • Dzień dobry
  • Richelieu napisal(a):
    Dzień dobry
    :)
  • Brzost napisal(a):
    Dobry wieczór :-)
    Richelieu napisal(a):
    Dzień dobry
    Laudetur kardynale
  • Bą żur!
  • Dobry wieczór :)
  • Dobry, dobry, jeszcze jak!
    :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ależ się długo czaił Kardynał!
    :-)
  • Dobry wieczór, dzień dobry. Forumek przeglądam od lat, pojawiłem się na Rebelyi gdzieś w 2013, ale nie udzielałem się jakoś szczególnie dużo. Miałem nick Dedurion; wątpię, żeby ktokolwiek pamiętał, może Brzost jak przez mgłę. Nie wiem, czy przemogę długą internetową bierność, ale daję sobie szansę tym przywitaniem. Ot taka pozostawiona otwarta furtka. Parę razy miałem ochotę odezwać się w jakichś luźnych rozmowach o "kulturze", ale nie wypadało raczej tak pisać ni stąd, ni zowąd.
  • Witamy!
  • @Motes
    ...wypada, wypada! :)
  • Pamiętamy i witamy!
  • Dzień dobry :)
  • Jak przez mgłę sobie przypominam :-) Welcome!
  • Pamiętamy i witamy :-)
  • Witam!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Witam się nieśmiało, po latach czajnikowania czuję się niczym w domu rodzinnym., mam nadzieję się nie naprzykrzać i nie marudzić nadmiernie. :-)
  • Witamy i ośmielamy :-)
  • Dzień dobry
  • Dzień dobry :)
  • Dobry :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano September 2020
    y :)
  • edytowano September 2020
    Za namową p. Brzosta przywituję się. Podobnie jak p. Motes byłem raczej biernym uczestnikiem śp. forum Rebeyi (pod inszem nikiem) --- czytałem je nałogowo do samego końca. Cieszy, że to forume jest takie samo, mimo że nie to samo. Nie obiecuję wielkiej aktywności --- obawiam się, że wszelkie moje idee są wtórne, dlatego będę raczej milczeć, okazjonalnie dokładając swój + w wątkach modlitewnych.

    mit einem tschekistischen Gruß
    Generaloberst Markus Wolf
    Stellvertreter des Ministers für Staatssicherheit der DDR
    Chef des Hauptverwaltung Aufklärungs

  • Grüß Gott
  • Dzyń dobry.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.