Skip to content

Dzień dobry

1192022242530

Komentarz

  • e, nowy ładniejszy! wpis witający był :)

    i fajny imejl (pryw.), też taki mam, kupiłem sobie domenę - moje nazwisko już z 12 lat temu!
  • edytowano February 2020
    PNi napisal(a):
    romeck napisal(a):
    a na kolegę czekał stary nick!
    Moja nie wiedzieć, że Wasza tu mieć Moja konto. Moja chętnie się przełączyć na stare konto. Moja próbować zresetować hasło ale tam nie mieć przypisany email. Czy Twoja może pomóc? Fon [***] Maile: [***]

    Moja to był statek w serialu ... ?
  • edytowano February 2020
    JORGE napisal(a):
    PNi napisal(a):
    romeck napisal(a):
    a na kolegę czekał stary nick!
    Moja nie wiedzieć, że Wasza tu mieć Moja konto. Moja chętnie się przełączyć na stare konto. Moja próbować zresetować hasło ale tam nie mieć przypisany email. Czy Twoja może pomóc? Fon [***] Maile: [***]

    Moja to był statek w serialu ... ?

    Farscape 4eva!
  • Proponuję pousuwać już namiary do PNi.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano February 2020
    Jak PNi chciał podać to niech zgodnie z jego wolą wisi, lub niech to będzie jego decyzja.

    👣

    🐾
    🐾

  • edytowano February 2020
    peterman napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    PNi napisal(a):
    romeck napisal(a):
    a na kolegę czekał stary nick!
    Moja nie wiedzieć, że Wasza tu mieć Moja konto. Moja chętnie się przełączyć na stare konto. Moja próbować zresetować hasło ale tam nie mieć przypisany email. Czy Twoja może pomóc? Fon [***] Maile: [***]

    Moja to był statek w serialu ... ?
    Farscape 4eva!

    O właśnie. Podobał się tobie ? Bo wg mnie miał świetny klimat.
  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Jak PNi chciał podać to niech zgodnie z jego wolą wisi, lub niech to będzie jego decyzja.
    Sam już tego nie usunie, nawet jeśli już mu się to nie podoba.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Dane zostały usunięte.
  • JORGE napisal(a):
    peterman napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    PNi napisal(a):
    romeck napisal(a):
    a na kolegę czekał stary nick!
    Moja nie wiedzieć, że Wasza tu mieć Moja konto. Moja chętnie się przełączyć na stare konto. Moja próbować zresetować hasło ale tam nie mieć przypisany email. Czy Twoja może pomóc? Fon [***] Maile: [***]

    Moja to był statek w serialu ... ?
    Farscape 4eva!
    O właśnie. Podobał się tobie ? Bo wg mnie miał świetny klimat.

    Bardzo. Jeden z najbardziej niedocenianych seriali.

    Co ważne, przy okazji premiery prequela 'Ciemnego kryształu' poszła wieść że jest szansa że powróci, jeśli Netflix uzna że fandom jest wystarczająco silny.
  • edytowano March 2020
    Dzień dobry.
    Jestem całkiem nowy na tym forum. Byłem na forum Fronda, na jakiś czas prestałem tam pisać. Teraz znowu się tam zapisałem ale jako Odnowiony, bo na wiele rzeczy zapatruję się inaczej. Jestem w trakcie zatwierdzania na tamto forum, Przy okazji zapisałem się na TO forum, widząc że poziom jego jest znacznie wyższy niż forum Fronda

    Pozdrawiam!
  • Witamy!
  • Dzięki romeck, na razie się wdrażam na pisanie na tym forum
  • Pisałem na forum Fronda jako kermit_zaba, wtedy raczej nie lubiłem Żydów a nic nie miałem przeci Rosji i Putinowi. Przewartościowałem i teraz mam poglądy bliskie Pisowczyka (z tym że zerkam na Ruch Narodowy Bosaka), widzę że tam pisze m.in. Bahram (który chce dobrze, ale niezbyt wychodzi) Ateistyczny Lewak tam spamuje, Bardziej jestem teraz po stronie Zawistowskiego niż "kapłanki" AnnBis. A to tutaj forum to dla mnie cąłkiem nowe.
  • Welcome!
  • A jak TUTAJ wygląda sytuacja? ilu was jest, o co toczą się główne boje?
  • edytowano March 2020
    Zasadniczo wszyscy są zgodni. PiS wuje, Adrian wuj, Ozyrys wuj, Matołusz wuj. Jedyne spory, czy banować Głosia po 3 postach czy po pięciu.
  • Dzień dobry
    Sugeruję spokojne poczytanie wątków i własną ocenę ;)
  • Trochę przeczytałem i moje wnioski:
    - podoba mi sie sposób prowadzenia dyskusji
    - filozofia forum jest inna niż innych forów, nie ma raczej "bojów" i "piaskownicy" , najbardziej podobne do tego jest forum JHS
    - wysoki poziom dyskusji, będę musial się przyzwyczaić
  • loslos
    edytowano March 2020
    Dzień dobry, żabo!
  • trep napisal(a):
    Zasadniczo wszyscy są zgodni. PiS wuje, Adrian wuj, Ozyrys wuj, Matołusz wuj. Jedyne spory, czy banować Głosia po 3 postach czy po pięciu.
    i tego się trzymajmy
  • Czołę!
  • Witaj Kermit! :-)
  • Witajcie!
  • Dzień dobry! :)
  • Dobry wieczór :-)
  • Witamy!
  • Dobry wieczór :)
  • edytowano June 2020
    Witam siostrę @sBruna!

    ciekawa ta strona pustelniczy.pl, i eremitki.pl i swietarita.pl
    :)
  • romeck napisal(a):
    Witam siostrę @sBruna!

    ciekawa ta strona pustelniczy.pl, i eremitki.pl i swietarita.pl
    :)
    Kolejny trójforumek?
    ;))
    Ukłony!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Dzień dobry wszystkim! :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.