Skip to content

Dzień dobry

1222325272830

Komentarz

  • Dobry wieczór :)
  • Pamiętam ajana :-) Dobry wieczór.
  • Kocham Was ;)
    Robicie jeszcze jakieś zjazdy ?
  • Nie. Najwyżej piffka w aktywach regionalnych ubogaconych niekiedy gośćmi z innego regionu. Może Kolega sobie zobaczyć historię w wątku "Piffko Excathedralne".
  • Zobaczę z pewnością
  • Dobry wieczór, mam nadzieję że pozwolicie że napiszę jeszcze coś od czasu do czasu.

    Z Panem Bogiem
  • Świetnie ! Witamy tu ponownie !
  • Wracaj.
  • Przemko brada łelkam!!!
  • Cześć, znalazłem to forum zupełnie przypadkiem kilka dni temu i mnie wciągnęło. Kiedyś, dawno, czytywałem forum Rebelyi, ale chyba nigdy nic tam nie napisałem, nawet nie miałem konta. Na forum Frondy udzieliłem się kilka razy, ale to już w czasach, gdy zrobiono z niej katolickiego Pudelka, więc szybko dałem sobie spokój.
    Teraz też będę głównie czytał przez brak czasu, choć swoje trzy grosze również planuję dorzucać :)
  • Besteer napisal(a):
    Cześć, znalazłem to forum zupełnie przypadkiem kilka dni temu i mnie wciągnęło. Kiedyś, dawno, czytywałem forum Rebelyi, ale chyba nigdy nic tam nie napisałem, nawet nie miałem konta. Na forum Frondy udzieliłem się kilka razy, ale to już w czasach, gdy zrobiono z niej katolickiego Pudelka, więc szybko dałem sobie spokój.
    Teraz też będę głównie czytał przez brak czasu, choć swoje trzy grosze również planuję dorzucać :)
    Czołem. Skąd się dowiedziałeś o tym forum ? Pytam z ciekawości, jak to teraz funkcjonuje, skąd ludzie przychodzą.
  • Dzień dobry wieczór!
  • JORGE napisal(a):
    Besteer napisal(a):
    Cześć, znalazłem to forum zupełnie przypadkiem kilka dni temu i mnie wciągnęło. Kiedyś, dawno, czytywałem forum Rebelyi, ale chyba nigdy nic tam nie napisałem, nawet nie miałem konta. Na forum Frondy udzieliłem się kilka razy, ale to już w czasach, gdy zrobiono z niej katolickiego Pudelka, więc szybko dałem sobie spokój.
    Teraz też będę głównie czytał przez brak czasu, choć swoje trzy grosze również planuję dorzucać :)
    Czołem. Skąd się dowiedziałeś o tym forum ? Pytam z ciekawości, jak to teraz funkcjonuje, skąd ludzie przychodzą.
    Wyskoczyło mi w Google jak czegoś szukałem. Serio, nie pamiętam już czego, czy szukałem forum katolickiego, czy chciałem doczytać o jakiejś prawdzie wiary, nie pomnę w tym momencie.
  • Przemko napisal(a):
    Dobry wieczór, mam nadzieję że pozwolicie że napiszę jeszcze coś od czasu do czasu.

    Z Panem Bogiem
    po 13.819 (własnych) postach tak pytać??? :)
  • Besteer napisal(a):
    Wyskoczyło mi w Google jak czegoś szukałem. Serio, nie pamiętam już czego, czy szukałem forum katolickiego, czy chciałem doczytać o jakiejś prawdzie wiary, nie pomnę w tym momencie.
    No proszę! A wydawałoby się, że my tu tylko PJK zły czy dobry! ;)

  • @Przemko - co za miła niespodzianka!

    @Besteer - witaj!
  • Cześć Bestbeer!
  • A jakie piwo jest najlepsze?
  • Witejcie u Wos!
    :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Dzień dobry,
    Obserwowałem kiedyś Forum Frondy, zdawkowo udzielałem się na Rebelyi-bylem na jednym zlocie, w Teresinie.
    Lubię czytać ExCathedre.
  • Przemuś, jak fajnie! :-)
    Witaj Bestbeer!
  • DovBenDov napisal(a):
    Dzień dobry,
    Obserwowałem...
    koledze, koleżance dzień dobry?
    (z imejla logowania pytanie)
  • Koledze hehe
  • DovBenDov napisal(a):
    Dzień dobry,
    Obserwowałem kiedyś Forum Frondy, zdawkowo udzielałem się na Rebelyi-bylem na jednym zlocie, w Teresinie.
    Lubię czytać ExCathedre.
    Czy się mylę, że Kolega brał również udział w typerze ekstraklasy?
  • Wspaniała pamięć, tak bylo. Kolega dobry był w tym.
  • Przemko, Bestbeer, DovBenDov

    Witajcie :)
  • DovBenDov napisal(a):
    Wspaniała pamięć, tak bylo. Kolega dobry był w tym.
    Dobry jak dobry, w każdym razie robiłem podsumowania, gdy się Kryz tym zmęczył.
  • Słynne podsumowania, na które się czekało hehe.
  • Cześć BenDov, pamiętam z Rebelii, z Teresina i awatar pamiętam.

    Cześć Beton, też pamiętam!
  • Cześć DovBenDov :-)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.