Skip to content

Dzień dobry

12425272930

Komentarz

  • Dobry wieczór, w ten radosny dzień, kiedy rząd opuścił leberał Gówin, a TVNy wkrótce będą historią, witam z socyalistycznym pozdrowieniem: ✊!
  • Witamy!

    Eden?
  • Eden dopiero przed nami, jak dla mnie wystarczy model szwedzki.
  • Głoś Ludu zatem.

    Witamy!
  • CzerwonySocjalis napisal(a):
    Eden dopiero przed nami, jak dla mnie wystarczy model szwedzki.
    W sensie strefy no-go? :)
  • Przemko napisal(a):
    CzerwonySocjalis napisal(a):
    Eden dopiero przed nami, jak dla mnie wystarczy model szwedzki.
    W sensie strefy no-go? :)
    No go-go.
  • w jaki sposób można usunąć swoje konto z Forum?
  • No cóż, o tę "przysługę" należy poprosić Administrację Forum :-) Uzasadnienie mile widziane, ale nie jest warunkiem sine qua non. Chociaż dotąd głównie usuwano użytkowników niegrzecznych, agresywnych lub trollujących. Usuwanie kont "zwykłych użytkowników" jest tu rzadkością.
  • triarius napisal(a):
    Poza tym pozdrawiam Wszystkich po tych wszystkich latach!
    Wow & Łoł !
  • romeck napisal(a):
    triarius napisal(a):
    Poza tym pozdrawiam Wszystkich po tych wszystkich latach!
    Wow & Łoł !
    dziękuję za podpowiedź, zmieniły mi się wszystkie poglądy, nie odnajduję się, trollować mi się nie chce , takie tam perturbacje...
  • Dzień dobry

    Szkoda, że wciąż podzielone na kawałki ale chyba żywe FF
  • Dzień dobry! Żywe jak najbardziej, ale z kawałków chyba już się raczej nie sklei.
  • Nuale co w tym złego? Jeśli niektórzy budzą się z krzykiem w nocy na wspomnienie, że żyją z losem na tej samej planecie, to ich jeszcze zmuszać do tego samego forum? To byłoby niehumanitarne.
  • Nie powiedziałem że to coś złego, tylko zapodałem diagnozę/prognozę.
  • Bonjour.
  • Bądziorno!
  • Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że będzie się chciał, powołując na mnie, zarejestrować Marcin (nie wiem, jaki nick). Marcin zamierza zgłosić akces do ŻRFF tak że pokornie proszę o wpuszczenie go.
  • We wpuszczaniu stosuję metodę Kmicica: Kto polską mową o litość umiał prosić, ten z rozkazu wodza był oszczędzany...

  • edytowano November 2021
    To bardzo dobre kryterium. Większość "kandydatów" pisze łamaną angielszczyzną:
    {I want to {see new threads|follow the discussion|be part here|see new additions|access all parts|contibute|say something|reply to a thread|reply to a user|message a user|contact a user|read everything}.
    i jest kasowana od razu :-)
  • Link aktywacyjny na forum mi nie działa wysłałem proźbę o kolejny lecz nie przychodzi nie wiem czy to konto mi aktywują...
  • Na liście kandydatów nie pojawił się ani jeden żywy użytkownik, same boty. Może niech spróbuje jeszcze raz, z nowymi danymi. Jeśli nie wyjdzie, trzeba poprosić @polmisiek o wyjaśnienie.
  • Marcin, jak go ostatni raz widziałem, wyglądał na żywego. Potem to tylko smsy, ale czy boty gnębonią?
  • Podoba mi się słowo "proźba" oznaczające prośbę ale nieco bardziej zdecydowaną. Podobnie jak słowo grośba oznaczające łagodną groźbę.
  • "Proźba" kojarzy się z "metodą orszańską".
  • edytowano November 2021
    "Proźba" to po naszemu, małopolskio krakosku. Lubimy se czasem coś z_twardzidź.
  • W całej Polsce wymawia się proźba. Nie da się inaczej.
  • Może się da, ale to zjawisko fonetyczne to udźwięcznienie wsteczne. Dźwięczna spółgłoska "b" wpływa na bezdźwięczną spółgłoskę "ś", która nabiera dźwięczności. :)
  • Witam wszystkich forumowiczów :)
  • Witamy!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.