Skip to content

Dzień dobry

12425262830

Komentarz

  • Dobry wieczór!
  • Cyrylica napisal(a):
    Może się da, ale to zjawisko fonetyczne to udźwięcznienie wsteczne. Dźwięczna spółgłoska "b" wpływa na bezdźwięczną spółgłoskę "ś", która nabiera dźwięczności. :)
    Dokładnie tak.
  • To ja skorzystam z okazji, żeby wam wyznać miłoś. Miłuje wasz mocno i dziękuje, że jesteście.
  • trep napisal(a):
    To ja skorzystam z okazji, żeby wam wyznać miłoś. Miłuje wasz mocno i dziękuje, że jesteście.
    O!
  • "Lubię to!" :-)
  • Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

    Dzień dobry, drodzy.
  • Witaj!
  • Na wieki wieków. Amen!

    Chlebem y solą :-)
  • Na wieki wieków, amen.
    :)
  • Na wieki wieków, amen.
    :-)
  • Wszelki duch... Witamy!
  • Na wieki wieków, amen.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Witaj!
  • Szalom-Ziom-Lajon :)
  • Laion!
    uściski!
  • Od dawna albo nawet i jeszcze dawniej.
  • Witaj Lwie! :-)
  • Lew_Syjonu napisal(a):
    Od kiedy działa ExC?
    →Od niedawna... ;)
  • Witam

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia


  • Hej & wszystkim starym wyjadaczom FF i R, a także świeżakom pod celą ExC ;-)

    Zapisałem się drugi już raz, bo poprzednio moje konto zostało całkiem ni pry czom i chyba nie przez interwencję człowieka skasowane z systemu - próbując się logować mailem albo nazwą podaną przy zakładaniu konta dostawałem komunikat, że usera o takim loginie/mailu niet w systemie.

    Szatan, panie, szatan w serwerze. W księżycową noc trzeba zarżnąć czarno qre przed mainframe ;-)


  • Nb. zajebiście, że znów mamy swój analog FF/R i nasze, frondziarzy i rebelyantów miejsce w sieci :-)

    Całe lata od upadq R tęskniłem za nim i za Wami przezakurwiście dolegliwie. Nie ma w całym necie takiego teamu jak Wy! :-)
  • edytowano July 2022
    trep napisal(a):
    To jeszcze zajrzyj tam:
    https://www.tapatalk.com/groups/pismejker/
    Mimo wszystko bym nie polecał tamtego forum tutaj. Pomimo, że nasze światy się krzyżują (i dobrze), to daleko jest jednak od OK. Nieobecność paru użytkowników tutaj jest ostentacyjna, nie zapominam o tym.
  • Zapewne i ktoś stąd mógłby na tamtejsze posty odpowiadać tam a nie tu. Nie ma co, jednak, poszerzać rowów - znacznie lepiej jest je zasypywać.
  • edytowano July 2022
    JORGE napisal(a):
    trep napisal(a):
    To jeszcze zajrzyj tam:
    https://www.tapatalk.com/groups/pismejker/
    Mimo wszystko bym nie polecał tamtego forum tutaj. Pomimo, że nasze światy się krzyżują (i dobrze), to daleko jest jednak od OK. Nieobecność paru użytkowników tutaj jest ostentacyjna, nie zapominam o tym.
    A zajrzę, co mi tam ;-)

    Aaa, cześć Chorhe, cześć Trep!
  • Heyah!
  • Witam. Po latach !
  • JORGE napisal(a):
    Witam. Po latach !
    No KYRBA po wielu. Kiedy właściwie padała Rebe, w którym to roq?
  • Dzień dobry:), a właściwie Dobry wieczór.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.