Skip to content

Dzień dobry

1242526272830»

Komentarz

  • Dzień dobry,

  • Wszelki duch! Chlebem i solą.

  • :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • @7my powiedział(a):
    Dzień dobry,

    O! :)

  • Witojta kumy!

    Dotychczas obserwowałem Was zza węgła, przez dziurkę od klucza i otwór po sęku. Nie odczuwałem potrzeby bazgrania, bo wszelkie moje wiekopomne myśli znajdowałem we wpisach Kolegówien i Kolegów.
    Teraz, kiedy wprowadzono pewne korekty w tenkraju, muszę, bo się uduszę.

  • edytowano December 2023

    Witoj! Jako ornitolog-amator cieszę się, że Cię wpuściłem.

  • Niestety, nie mogę się odwzajemnić czymś z zakresu dendrologii. ;)

  • Witamy

  • W zasadzie to nie wiem czy już parę lat temu się tu nie udzielałem incydentalnie, ale na wszelki wypadek witam się z okazji założenia nowego konta.

  • Witamy

  • Welcome

  • Dzyń dybry Wszystkim
    To ja Eden 👊👋
    Pamiętacie mnie jeszcze, czy nie pamiętacie?

  • Wszelki duch! Witamy i zobaczymy jak długo tym razem.

  • Witaj, Edenu! :)

  • edytowano 7 January

    @los powiedział(a):
    Wszelki duch! Witamy i zobaczymy jak długo tym razem.

    Frakcja rewolucyjna - nazwa zobowiązuje.

    Tylko Vigutka jeszcze brakuje.

  • Pamiętamy.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Bry. Cze. Verte na poprzednią stronę wątku. Wspominałem kolegę wśród moich ulubionych użytkowników.

  • Witam!

  • Witajcie Druhowie!

  • W pierwszych słowach mego listu
    Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
    Ten z kapliczki przy Ogrodowej
    Za to że niósł nam czysty płomień

  • loslos
    edytowano 6 March

    Zanim zaczniesz głośno wołać "Chrystus, Chrystus", pomyśl o tym, by się zachować po prostu przyzwoicie. To milsze Jemu. Miej Boga w sercu a nie na ustach.

  • @los powiedział(a):
    Zanim zaczniesz głośno wołać "Chrystus, Chrystus", pomyśl o tym, by się zachować po prostu przyzwoicie. To milsze Jemu. Miej Boga w sercu a nie na ustach.

    To piękne i mądre słowa dotyczące wszystkich katolików.

  • A ciebie dużo więcej niż innych. A co, zaprzeczysz, że jesteś kłamcą i przyjmujesz coraz to nowe tożsamości pisząc co innego niż naprawdę uważasz? Powinieneś się kajać a nie szydzić i manipulować.

  • @los powiedział(a):
    A ciebie dużo więcej niż innych. A co, zaprzeczysz, że jesteś kłamcą i przyjmujesz coraz to nowe tożsamości pisząc co innego niż naprawdę uważasz? Powinieneś się kajać a nie szydzić i manipulować.

    O kogo chodzi Losie, bo trochę mnie zdziwiło że aż tak ostro potraktowałes użyszkodnika?

  • AtaNazi

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.