Skip to content

Dzień dobry

1679111230

Komentarz

  • W kupie raźniej, że tak peem :)
  • Cze, miło widzieć! :)
  • edytowano September 2015
    Miło widzieć szanownech PHANTOMA i CZARNEGO PIJAROWCA!
  • Dzień Dobry.
    I czy te najnowsze "narybki" oznaczają koniec świata rebelyowego.pl?
  • Dzień Dobry.
    I czy te najnowsze "narybki" oznaczają koniec świata rebelyowego.pl?
    A kto tam jeszcze został?
    I pytanie drugie - kto co zje..ł, że to upadło? Pamiętam tego ducha po emigracji z FF, ten power, a teraz co? Z tych zjawisk ktoś by się mógł doktoryzować jak mniemam...
  • Power Brada to był za starego FF, jeszcze sprzed Wielkiego Exodusu z maja 2010 r. i powstania tej Rubelya.pl
    To se uże ne vrati, wszystko na to wskazuje niestety :(
  • Ano prawda Edenu i dlatego Terlik rozwalił własny twór.
    Jestem ciekaw kogo sie przestraszył - epidiaskopu i kapciowego? Czy może po prostu jakoś mu się OPŁACIŁO?..
  • No i ella powiedziała pa pa :(
  • Szkoda. Wielka szkoda. Ciekawe1 czy powód ten sam, o którym kiedyś wspominała...
  • Skąd wiadomo że ella papa?
  • Szkoda. Wielka szkoda. Ciekawe1 czy powód ten sam, o którym kiedyś wspominała...
    Pewnie tak, ale kto wie.

    Skąd wiadomo że ella papa?
    http://ec.mixxt.pl/networks/forum/thread.365760:2

  • Aha, a co to za powód?
  • Aha, a co to za powód?
    Mam wrażenie, że chodzi o zaszłość personalną jeszcze z czasów Leberyi.
  • Nieodżałowana strata.
    Ale nie żegnam. Mam nadzieję na powrót.
    Ella, jesteś wielka! Wróć do nas =((

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Aha, a co to za powód?
    Mam wrażenie, że chodzi o zaszłość personalną jeszcze z czasów Leberyi.
    Z Edenem w roli głównej. Na jego miejscu to bym przeprosił i to nie zdawkowo a naprawdę.
  • Ja też.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano September 2015
    Dokładnie to chyba chodziło o tekst Edena do Szmulki, w czasach IVRP. Ellę oburzył. Tak mi się kołacze.

    @los @AnnaE
    +1
  • edytowano September 2015
    Ponieważ bardzo zależy mi na tym, żeby również Koleżanka Ella była obecna na tym forumku, którą zawsze niezmiernie szanowałem i lubiłem, jeszcze na starym FF, piszę teraz szczere i mam nadzieję wyczerpujące przeprosiny:
    Szanowna Koleżanko Ellu, niezmiernie mi przykro, że moja osoba stanowi dla Ciebie przeszkodę w aktywności na tym forumku. Tak więc szczerze przepraszam teraz za wszystkie słowa kpiny, szyderstwa i naigrywanie się z rzeczy i osób dla Ciebie ważnych, które to przynoszące mi wstyd występki były przeze mnie popełniane w czasie zaprzeszłym (przed majem 2010 r.). Proszę mi wierzyć i mam nadzieję, że znajdą się na to świadkowie z różnych forumków, że od tej pory bardzo się zmieniłem i przestałem w taki dziecinny sposób trollować. Bo oczywiście chyba nie muszę Ciebie przekonywać, że w gruncie rzeczy to było zwykłe pajacowanie, zgrywanie się w wirtualu, a w rzeczywistości realnej miałem całkiem inne i poglądy i zachowanie. Zapewniam, że to się już nie powtórzy, bowiem nie zdarza się już od dawna mi. Naprawdę mam nadzieję, że Koleżanka jednak zawita na nasz forumek. Gdyby jednak przybycie Koleżanki tutaj było uzależnione od dalszej mojej bytności w tym miejscu liczę na Twoją szczerość. Nie będę się upierał i honorowo ustąpię
    Eden

    Teraz prosiłbym kogoś o wysłanie tego listu do Koleżanki Elli
  • No i, posłaniec już dotarł? Odpowiedź jest znana?
  • Los przekleił na mixxt'a. Na razie bez odpeedzi.
  • Nijak nie mogę zalogować się na konto "Kuba", więc witam się ponownie z nowego.
  • Ziń dybry!
  • Dzień dobry!
    Kuba na koniec z pozycji horyzontalnej
    ;))

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Dzień dobry!
  • Czym chata bogata :-)
  • Ex Cathedra rośnie!
    dzień dobry!
  • No, no!
    Ale mamy znajomości.
    Czapkom do ziemi!
    :)>-

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.