Skip to content

Dzień dobry

145791030

Komentarz

  • Chwila. Co Koleżanka dostaje po kliknięciu na "Wyloguj"?
  • wywala mnie na glowna i dalej moge komentowac;)
  • :D
    a mnie się nick balbina bardzo podobuje
  • no tak, ale , eee. tego... davenia to juz osmioletnia tradycja Maniu.
  • Nie martw się Balbina. I tak Cię kochamy :x
    i z wzajemnoscia

    :-*
  • Rozumiem, że kochamy Balbinę, ale tu mamy do czynienia z dziwnym problemem technicznym. Przeglądarka i forum nie powinny się tak zachowywać. Tu jest mowa o niepokojącej dziurze bezpieczeństwa.
    Jeżeli to Firefox to: "Edycja"->"Preferencje"->"Bezpieczeństwo"->"Zapamiętane hasła" wyszukać excathedra.pl, zapisać sobie na kartce hasło i wykasować je, jak i nicka balbina. A następnie spróbować zalogować jako Davenia.
  • explorer
  • Hmm... znalazłem coś takiego:
    Uruchom przeglądarkę i wejdź na stronę, z której chcesz usunąć login i hasło. Wpisz pierwszą literę loginu i z rolety, która zostanie rozwinięta najedź kursorem na pozycję przeznaczoną do usunięcia, tak aby była ona podświetlona. Teraz wciśnij klawisz [Delete]. Jeśli program poprosi o potwierdzenie skasowania, kliknij Tak.
  • Dziwne! Nie mam Explorera pod ręką wiec ma szybko nie sprawdzę, ale jak po kliknięciu Wyloguj nie działa to jest to jakiś błąd.
  • Witam serdecznie! Miło spotkać znowu "dawne nicki" po latach :)
  • Witamy Eliasza :-)
  • Cześć Koleżanki i Koledzy! Chciałem sie zalogowac już na mixxt ale jakieś problemy techniczne temu przeszkadzały.
  • Witaj dyziu!
  • Cześć Dyziu! :-)
  • Cześć Dyzio, fajny awatar. ;)
  • dobry :)
    forum przetestowane - i nawet mi nie napisali, że jestem "zu kurz"
    więc chauva temu półmiśku!
  • Moze jak Yuku tez dojdzie do wniosku, ze na darmowych forumkach ciezko zarobic.
    Jagby kto pytal, to Cyrusom moge posty tutaj przeniesc, np. do kategorii o nazwie "Pismejker". Mozemy nawet wydac kategoryczny zakaz pisania uzytkownikom z Pismejkera w innych kategoriach i na odwrot. ;)
    No, na takiej zasadzie to może tak, bo inaczej przyznam, że ciężko by się rozmawiało z gościem, który o Mary Wagner pisał, że wariatka i że łamie prawo kanadyjskie, czy też z drugim oryginałem, który zawsze i w każdych okolicznościach słowa "Polak", "Polska" pisze małymi literami - czy to łacinką, czy cyrylicą, czy jakąś łamaną ukraińską czcionką, czy w tytule, czy w treści wpisu - zawsze Polak jest u niego małą, w przeciwieństwie do innych nacji.
  • no, no, no :-) ale niespodzianka
    dzień dobry i dziękuję :-)
  • Witaj Marple :-)
  • Jestem :) Musiałam dodać "1", "marylka" już była zajęta. Ciekawe123
  • Czapkom do ziemi!
    Wszystkim Wam, których nie witałam
    :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Jestem :) Musiałam dodać "1", "marylka" już była zajęta. Ciekawe123
    Marylka jest zarezerwowana dla Ciebie, a tymczasowe hasło do konta Marylka masz na starym EC w prywatnej wiadomości od Półmiśka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.