Skip to content

Dzień dobry

1235730

Komentarz

  • Wylądowałem pomyślnie. Witajcie Ekskatedranie.
  • Witamy
  • Witam I bardzo dziekuje za przyjecie.
  • Witamy i zapraszamy do aktywności w pisaniu i czytelności :P
  • Witam przybyłych. No a gdzie Ella?
  • No i karocę po Horhe by trza chyba wysłać. Albo radiowóz, jeśli nie zechce jechać po dobroci ;)
  • Ewentulanie zrobić go moderatorem kategorii Sport ;)
  • Tia… kategoria sport. Łezka się w oku zakręciła.
  • Tak, Horhe z Jagiellonii musem musi tutej przybywać i to w trymiga!
  • Nieno, wielu jeszcze nie doszlusowało. Qiza tyż nie widać...
  • stare hasło nie działało, nie mogłem takze wstawić jakiegoś wstrzasającego awatara gdyzalbowiem nie posiadam tu uprawnień, tak w ogóle nieustannie y pozdrawiająco
  • stare hasło nie działało, nie mogłem takze wstawić jakiegoś wstrzasającego awatara gdyzalbowiem nie posiadam tu uprawnień, tak w ogóle nieustannie y pozdrawiająco
    Stare haslo nie dzialalo, ale za to nowe otrzymal kolega w prywatnej wiadomosci na starym forum
  • dzień dobry,
    jestem tutaj pod dwoma nickami
    margerytka - to starozytny moj nick
    no i alf - to znowu endomiczny tylko generalnie zwiazany z FF
    uklony
  • Witaj Siostrzyczko :-) Fajnie że jesteś!
  • Witam. Piękne forum.
    Może uda mi się nawet napisać coś więcej niż posta z pytaniem jak się przenieść na następne forum, tak jak na mixxcie.
  • Nic to nie znaczy, ale jestem.
    Nie ma forumowego ludu, bez Wroga Ludu :)>-
    ^:)^
  • edytowano July 2015
    nie wiedziałem gdzie można testować więc tutaj
    • raz
    • dwa

    x
    xx xx x
    x x x

    tabela fail, skąd ta przerwa?

    tablicaaa
    info0 inff

    Naprawdę wspaniała robota kolego Półmisek, strasznie mi się to forum podoba

  • Przeprowadzka dokonana :)
    Dzień dobry.
  • Dobra dobra, pożartowałem, ale tak po prawdzie to bardziej kwestia braku dostępu do komputera akurat ostatnio.. No i że niby jakieś wiadomości PW, są nie są, cośtam cośtam, a okazało się konto w pół minuty można założyć. Wg mnie wszystko czytelne.

    JORGE>
  • A tak na marginesie, może cześć osób by się przestała wygłupiać i tutaj w końcu przyszła (albo bardziej - aktywnie przyszła). Mam na myśli Cyrusa i kompanieros. Jest to wykonalne, czy cały czas ciężko ciężko ?

    JORGE>
  • Łelkam :)

    Nic na siłę. Zechco - przyjdo. Nie zechco - nie przyjdo. Niech rozkwita sto kwiatów. Albo przynajmniej dwa kwiata.
  • A tak na marginesie, może cześć osób by się przestała wygłupiać i tutaj w końcu przyszła (albo bardziej - aktywnie przyszła). Mam na myśli Cyrusa i kompanieros. Jest to wykonalne, czy cały czas ciężko ciężko ?

    JORGE>
    Myślę, że ciężko, ale nic natto nie poradzim.
  • Siemanko Horhe, stara dupo :-j
  • Moze jak Yuku tez dojdzie do wniosku, ze na darmowych forumkach ciezko zarobic.
    Jagby kto pytal, to Cyrusom moge posty tutaj przeniesc, np. do kategorii o nazwie "Pismejker". Mozemy nawet wydac kategoryczny zakaz pisania uzytkownikom z Pismejkera w innych kategoriach i na odwrot. ;)
  • edytowano July 2015
    półmisiek napisał:
    Moze jak Yuku tez dojdzie do wniosku, ze na darmowych forumkach ciezko zarobic.
    Jagby kto pytal, to Cyrusom moge posty tutaj przeniesc, np. do kategorii o nazwie "Pismejker". Mozemy nawet wydac kategoryczny zakaz pisania uzytkownikom z Pismejkera w innych kategoriach i na odwrot. ;)
    Dual boot! Moja lubić to :)
  • półmisiek napisał:
    Moze jak Yuku tez dojdzie do wniosku, ze na darmowych forumkach ciezko zarobic.
    Jagby kto pytal, to Cyrusom moge posty tutaj przeniesc, np. do kategorii o nazwie "Pismejker". Mozemy nawet wydac kategoryczny zakaz pisania uzytkownikom z Pismejkera w innych kategoriach i na odwrot. ;)
    Dual boot! Moja lubić to :)
    Dobra Wasza rozczochrana :)
  • Mozemy nawet wydac kategoryczny zakaz pisania uzytkownikom z Pismejkera w innych kategoriach i na odwrot. ;)
    A co z podwójnymi ajentami? :P

    Noa tak wogle: zię dobhy!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.