Skip to content

Dzień dobry

1356730

Komentarz

  • trochę rozmazane te awatarki...
  • Obecny!
  • Postuluje nie zmieniać za wiele bo dobrze. I kolor biały też wolę od łososia
  • O, już mogę pisać :-) W takim razie - dzień dobry :-)
  • Bonjour
  • Dobry wieczór wszystkim, cieszę się, że tu jestem. :)
  • Postuluje nie zmieniać za wiele bo dobrze. I kolor biały też wolę od łososia
    A kto tu mówi o ososiu!? Pragniemy ino ffrondowego "piaseczku", coby zwrok odpoczywał w miłym ąturażu.
  • Jestem obecna i cała spanikowana, bo znów się muszę uczyć. :)
  • no, ok udało mi sie awiatora przenieść
  • trochę rozmazane te awatarki...
    a czemu rozmazane?
    jakoś wyraźnie widze wszystkie :-B
  • a dałoby sie tak zrobić żeby było widac czyj post cytuje przy odpowiedzi nań?
  • Witam Wszystkich. Kope lat.
  • ufff, udało się avka zamieścić. :)
  • Fiu, fiu! I Janioł obecny
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano July 2015
    Co do awiatorkow to faktycznie, mogloby byc lepiej. Jako szybki workaround sugeruje uzyc mniejszego obrazka zrodlowego, wowczas przy interpolacji w dol mniej sie bebechow przyczepi. Pewnie sie tym w koncu zajme, lecz lista ma jeszcze dluga...
  • Co do awiatorkow to faktycznie, mogloby byc lepiej. Jak szybki workaround sugeruje uzyc mniejszego obrazka zrodlowego, wowczas przy interpolacji w dol mniej sie bebechow przyczepi. Pewnie sie tym w koncu zajme, lecz lista ma jeszcze dluga...
    E tam, nie było tak źle. Ja zawsze marudzę. Mam w dokumentach ten obrazek, kliknęłam i bez problemu. Taki sam wyszedł jak wcześniej. :)
  • Chauwa temu Półmiśku. :)
  • Witam serdecznie!
  • Zgłoszą się Porys i Eden.
  • loslos
    edytowano July 2015
    :)
  • Witam Wszystkich. Kope lat.
    Witaj, dawno niewidziany!

  • Zgłoszą się Porys i Eden.
    Zapraszamy
  • Postuluje nie zmieniać za wiele bo dobrze. I kolor biały też wolę od łososia
    A kto tu mówi o ososiu!? Pragniemy ino ffrondowego "piaseczku", coby zwrok odpoczywał w miłym ąturażu.
    Kwestia gustu. W każdym razie podoba mi się prostota
  • jestem
  • Witamy!
  • To ja jeszcze tutaj się przywitam, żeby nie było później, że wszedł w gumiakach i ani be ani me ani nawet qqryq :-h
  • To ja jeszcze tutaj się przywitam, żeby nie było później, że wszedł w gumiakach i ani be ani me ani nawet qqryq :-h
    Edenu?
    powitać
    jak zdrówko?
  • Postuluje nie zmieniać za wiele bo dobrze. I kolor biały też wolę od łososia

    A kto tu mówi o ososiu!? Pragniemy ino ffrondowego "piaseczku", coby zwrok odpoczywał w miłym ąturażu.
    Kwestia gustu. W każdym razie podoba mi się prostota
    też lubię prostotę, zwłaszcza zblizoną (barwami i grafiką) do starego FF ;;)
  • Dobry wieczór
  • no a stopke jak się umiescza?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.