Skip to content

Dzień dobry

13468930

Komentarz

  • Czołem alcorru, temu :)
  • Dzindobry! :)
  • Dzień dobry!
    Alcor stopkie poproszę, bo se ją czasem dla poprawienia nastroju puszczałam.
  • A co z podwójnymi ajentami?
    No ten zakaz bylby kategoryczny, ale stosowanie sie do niego byloby dobrowolne.
  • Dzień dobry!
    Alcor stopkie poproszę, bo se ją czasem dla poprawienia nastroju puszczałam.
    Się zrobi. Tylko ja nie umieju dodać stopki :(
    A co z podwójnymi ajentami?
    No ten zakaz bylby kategoryczny, ale stosowanie sie do niego byloby dobrowolne.
    ;)
    Bo jest nas tu parę sztuk :P
  • Cześć Balbina:) Nie wiem, czy się przyzwyczaję :-*
  • ja tez dziekuje Polmisiowi i prosze zeby zrobil z Balbiny Davenie....
  • Okej, davenio, sprobuj zalogowac sie jako davenia korzystajac z tego samego hasla co dla balbiny. Jak Ci sie uda, to wszystkie posty balbiny przepne do davenii (chyba, ze nie chcesz).
  • dzień dobry :)
  • Dzień dobry, Kazio! Fajnie Cię widzieć :-). Chyba przez tę pełnie nie śpimy?

  • ech, czasami coś wyrzuci z łóżka i nagle zauważy się wątek powitalny :D Pozdrawiam :)
  • Dzień dobry, Kazio! Fajnie Cię widzieć :-). Chyba przez tę pełnie nie śpimy?
    Maniu, powiedz mi jak mam z bal´biny zrobic davenie?

  • Dzień dobry, Kazio! Fajnie Cię widzieć :-). Chyba przez tę pełnie nie śpimy?
    Maniu, powiedz mi jak mam z bal´biny zrobic davenie?

    Na górze strony, po prawej masz swój awatarek ("wSieci"), a obok BALBINA. Kliknij na BALBINA! Ukaże się Twój duży awatar , a obok "edycja profilu".- kliknij w nią! - po lewej zobaczysz w ramkach swoje dane - i zamiast Balbina- wpisz Davenia! Następnie zapisz!
    Jeśli się uda - półmisiek przepnie Twoje wszystkie posty, tak jak napisał wyżej.
    Powodzenia!
  • tak juz probowalam ale pole z nickiem jest na szaro i nie da sie tam w ogole wejsc:(
  • Próbuj Balbina, próbuj do skutku, bo ja cały czas słyszę kurczaka ;)
  • edytowano July 2015
    tak juz probowalam ale pole z nickiem jest na szaro i nie da sie tam w ogole wejsc:(
    pole z nickiem jest białe w niebieskiej ramce. I jest napis: balbina. Kasujesz balbina i wpisujesz Davenia..

    Aha! czy napewno kliknęłaś w "Edycja profilu"? To niebieski napis z takim mini-popiersiem obok.
    Spróbuj jeszcze raz, napewno się uda :-)
  • nie, pole z nickiem jest szare w czarnej ramce i nie da sie do tego wejsc:(
  • nie, pole z nickiem jest szare w czarnej ramce i nie da sie do tego wejsc:(
    kliknij myszka w to pole! Ramka powinna sie zrobić niebieska...
  • [-X
    nie: jak najezdzam kursorem to pojawia sie czerwone kolko i tyle
  • ~O)
    do jutra, moze cos przy porannej kawie wymyslimy....
  • Davenia najwidoczniej nie ma uprawnień moderatorskich.
  • [-X
    nie: jak najezdzam kursorem to pojawia sie czerwone kolko i tyle
    Omatko! :-O
  • Davenia najwidoczniej nie ma uprawnień moderatorskich.
    U Ciebie też jest szare tło w edycji profilu? I też nie mozesz wejść w rubryczkę z nickiem?
  • :-O
    No to chyba Davenia musi się wylogować i ponownie zalogować w/g wskazówek podanych wyżej przez półmiśka.
  • Tak tak, wylogowac i zalogować jako davenia. Hasło to samo co dla balbiny. To miałem na mysli.
  • kochani,

    dziekuje wam, ze wciaz zajmujecie sie moim..ekhem...przypadkiem ale jak widac ja nawet wylogowac sie nie umiem: wchodze w edycje profilu klikam na wylogowac i ...widzicie z jakim skutkiem;)

    coz, zostane balbina...
  • Nie martw się Balbina. I tak Cię kochamy :x
  • Davenio: klikasz na ikonkę kółka zębatego w prawym górnym rogu ekranu (na listwie nawigacyjnej), pojawia się menu, na którym klikasz "wyloguj" (ostatnia pozycja na dole) - et voilà!
  • Ombretto: mowie ci, ze pisana mi jest Balbina.
    zrobilam wg twoich polecen i efekt widzisz:)

    :-<
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.