Skip to content

Dzień dobry

1568101130

Komentarz

  • Marylko, czapkom do ziemi kłaniamy się i szarmanckim gestem! Witajta w naszych skromnych ale własnych progach! :)
  • Witaj Marylko :-)
  • Chlebą i solem! ;;)
  • edytowano August 2015
    Jestem :) Musiałam dodać "1", "marylka" już była zajęta. Ciekawe123
    Marylka jest zarezerwowana dla Ciebie, a tymczasowe hasło do konta Marylka masz na starym EC w prywatnej wiadomości od Półmiśka.
    Wiem, właśnie tą drogą tu trafiłam, ale gdy wpisałam "marylka" to mi forumek odp., że zarezerwowane. Czo teraz? Pokombinuję.

    Już sprawdziłam, można zmienić hasło i obrazek. Opcji zmiany loginu nie ma. Chyba muszę się z "1" oswoić.
  • Marylko, musisz zalogować się na stare EC (ec.mixxt.pl), wejść w prywatne wiadomości (listwa na górze, powinna być ikonka kopertki) i tam masz hasło od Półmiśka. Robisz kopiuj, wchodzisz na nowe EC (tut. forumek), logujesz się jako Marylka (bez 1), w pole hasło wklejasz hasło od Półmiśka i powinno działać.
  • edytowano August 2015
    Marylko, musisz zalogować się na stare EC (ec.mixxt.pl), wejść w prywatne wiadomości (listwa na górze, powinna być ikonka kopertki) i tam masz hasło od Półmiśka. Robisz kopiuj, wchodzisz na nowe EC (tut. forumek), logujesz się jako Marylka (bez 1), w pole hasło wklejasz hasło od Półmiśka i powinno działać.
    No dokłądnie tak zrobiłam, tyle, że odrzucało "marylkę". Niech zostanie jak jest, mnie to nie przeszkadza tym bardziej, że trochę leniwa ostatnio jestem forumkowo. Musiałabym zlikwidować to konto, zakładać nowe bo z kolei adres emilowy już zajęty.
  • Ale logujesz się Marylko na istniejące konto, a nie zakładasz nowe. Wtedy nie zwróci Ci błędu, że nick już zajęty. Tyle że z adresem emaliowym może być problem - jakby co, pewnie Półmisiek pomoże :-)
  • Ale logujesz się Marylko na istniejące konto, a nie zakładasz nowe. Wtedy nie zwróci Ci błędu, że nick już zajęty. Tyle że z adresem emaliowym może być problem - jakby co, pewnie Półmisiek pomoże :-)
    I tu jest pies begraben. Zamiast się zalogować przystąpiłąm do rejestracji. No spróbuję, zobaczymy ;p
  • Dobry wieczór. Czy tu banujo za posiadanie dwóch kont? :))))
    Ombre - obyło się bez podawania adresu.
  • Dobry wieczór. Czy tu banujo za posiadanie dwóch kont? :))))
    Ombre - obyło się bez podawania adresu.
    Jaka operatywna!
    :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Dobre rano!
  • Vitej!
  • Przynajmniej łatwo będzie wykryć kiedy marylka będzie trollować. ;)
  • ...trollować. ;)
    ... maryllować. :)

  • Witajcie przyjaciele!
    To ja Phantom jeszcze z FF! Aleście się ukryli.... No ale grunt że tu trafiłem, uff! :D
  • Czołem Phantom !

    Wyjaśnij mi jednak na wstępie jak to się ukryliśmy ? Pytanie jest natury czysto technicznej, zupełnie nic do ciebie nie dotarło na fejsie (czy na FF, bo na Rebe chyba nie zaglądasz) ?

    JORGE>
  • Cze Kocuru!
    No w końcu! :)
    I naprawdę nie wałęsaj się już Brada nigdzie, bo nie warto. Klepaj swoje opowieści z mchu i paproci tylko tutaj ;)
  • szybki jesteś ;)
  • Cześć Fantom!
  • Szelki duch! :)
  • Ahoj przygodo! :-)
  • Czołem Phantom !

    Wyjaśnij mi jednak na wstępie jak to się ukryliśmy ? Pytanie jest natury czysto technicznej, zupełnie nic do ciebie nie dotarło na fejsie (czy na FF, bo na Rebe chyba nie zaglądasz) ?

    JORGE>
    Po tym jak mnie z Rebe wywalili to i nie zaglądam, bo po co skoro nie mogę nic napisać? To jak lizanie lodów przez szybe....
    No a niedawno mnie na FB zabanowali przez jakiegoś durnia którego uraziła polemika ze mną i doniósł do ADM. Obecnie tam jestem jako Tomasz Rafałowicz. :) A Edenu nic mi nie rzekł że tu jesteście.
    Dopiero dziś Marniok mi dał namiary. Ale najważniejsze że odnalazłem starą gwardię.
  • Czeee, Phantomu :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Czeee, Phantomu :)
    Heja Aniu! :)
  • W ferworze dyskusji się wczoraj nie przywitałem, więc niniejszym naprawiam błąd. Pozdrawiam wszystkich znajomych z FF oraz nieznajomych.
  • Dzień dobry!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.