Skip to content

Ziemniak jest po tamtej stronie

1434446484955

Komentarz

  • edytowano October 2021
    "Warto pamiętać, że w 2018 roku brytyjska parlamentarzystka Rupa Huq zwróciła się z apelem do tamtejszego resortu spraw wewnętrznych o niewpuszczanie do kraju Rafała Ziemkiewicza. Jako powód wskazywała krytyczne wypowiedzi publicysty o… islamie."

    I to są te "brytyjskie wartości", wobec których Ziemkiewicz stoi w sprzeczności (i dlatego go nie wpuścili) ? Naprawdę czas im wszystkim się odwinąć.
  • Ja nie wiem czy w tej sytuacji to jest dobry pomysł z tym Oksfordem.. przecież fajfokloki mogą mu córkę na uniwerku szykanować.
  • Nu wisz, Oksford to Oksford, wyższa klasa. Żeby nie wiem jak kto sobie buzię patriotyzmem wycierał, to dziecko do Oksforda wyśle, jak tylko może.
  • Po Oxfordzie łatwiej o karierę, choćby w strukturach Państwowego Banku Zbożowego. No a na pewno łatwiej niż po UKSWordzie :-B
  • edytowano October 2021
    los napisal(a):
    Nu wisz, Oksford to Oksford, wyższa klasa. Żeby nie wiem jak kto sobie buzię patriotyzmem wycierał, to dziecko do Oksforda wyśle, jak tylko może.
    Córka chciała, córka dostała. Czy ojciec-rozwodnik odmówi czegoś córce, skoro tak już ją skrzywdził?

    W 2018 już mu wstrzymano spotkania, tak że wiedział co go czeka. https://wiadomosci.wp.pl/rafal-ziemkiewicz-odwolal-wizyte-w-wielkiej-brytanii-faszystowski-kraj-6220916947859073a
  • edytowano October 2021
    Może córka zażyczyła sobie oksfordy w prezencie, ale tata niedokładnie zrozumiał i się rozpędził?

    image
  • Przemko napisal(a):
    los napisal(a):
    Nu wisz, Oksford to Oksford, wyższa klasa. Żeby nie wiem jak kto sobie buzię patriotyzmem wycierał, to dziecko do Oksforda wyśle, jak tylko może.
    Córka chciała, córka dostała. Czy ojciec-rozwodnik odmówi czegoś córce, skoro tak już ją skrzywdził?
    To chyba z obecnego związku jest ta córka.

  • SigmundvonBurak napisal(a):
    Nie wpuścić jedno, zatrzymać drugie . Bo jak to wygląda w świetle prawa miedzynarodowego ?
    Od czasu Pinocheta już chyba nik nie bierze w UK poważnie tej zbitki słów. A i wątpliwe, by kedykolwiek wcześniej brał.
  • Niemniej to chyba dobra promocja jego nowej książki ? Miałem brzydką podejrzliwą myśl przez chwilę o całej tej sytuacji .
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    Niemniej to chyba dobra promocja jego nowej książki ? Miałem brzydką podejrzliwą myśl przez chwilę o całej tej sytuacji .
    Dlaczego brzydką? Reklama dźwignią handlu, a dodatkowo może kilku kolejnym ludziom oczy otworzą się na rzeczywistość w której się znaleźliśmy.
  • trep napisal(a):
    SigmundvonBurak napisal(a):
    Nie wpuścić jedno, zatrzymać drugie . Bo jak to wygląda w świetle prawa miedzynarodowego ?
    Od czasu Pinocheta już chyba nik nie bierze w UK poważnie tej zbitki słów. A i wątpliwe, by kedykolwiek wcześniej brał.
    A teraz mają Assange'a...
  • edytowano October 2021
    Za sprawą stoi tropicielka rasizmu, skądinąd wyglądająca jak siostra Jasia Fasoli, rdzennie brytyjska posłanka o oryginalnym nazwisku ...upa Hu...

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    To chyba z obecnego związku jest ta córka.

    Tak, przecież wedle tego co się mówiło, przyczyną rozpadu pierwszego związku była odmowa (nie niemożność) macierzyństwa ze strony Drugiej Połowy.
  • W takiej sytuacji unieważnienie małżeństwa dostaje się bez problemów, bo istotnie jest ono nieważne. I suppose manipulation.
  • Kiedyś coś wspominał, dlaczego się nie starał. Jak jest naprawdę, nie wiem. Nie siedzę w sumieniu człowieka.
  • Zwłaszcza krętacza, którym bez wątpienia Ziemniak jest.
  • Dla mnie najdziwaczniejszym jest fakt, że Ziemniakiewicz wysyła dziecię swe do takiego szamba.

    Nie znam się, może jest to mniejsze szambo niż Columbia, ale nie wiem dlaczego miałoby tak być.

    Polecam -----------> https://www.simonmorley-blog.com/blog-1/a-north-korean-at-columbia-university

    I całość, jak kto lubi w Jutrąbkę ---------->



  • Ciekawe czy Ziemniak zweryfikuje swój pogląd na Polskę i Polaków i wspomni coś o książce którą kiedyś napisał.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dla mnie najdziwaczniejszym jest fakt, że Ziemniakiewicz wysyła dziecię swe do takiego szamba.
    Może ten wpis coś wyjaśni https://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/comment/393650/#Comment_393650

    Nie po naukę się idzie do Oksbridża. A że szambo... Która uczelnia nim nie jest?

  • Karnkowski na FB:

    Zychowicz mógłby napisać książkę, w której wykazałby, że gdyby Ziemkiewicz nie wyjechał, to by nic nie było.
    :)
  • edytowano October 2021
    los napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dla mnie najdziwaczniejszym jest fakt, że Ziemniakiewicz wysyła dziecię swe do takiego szamba.
    Może ten wpis coś wyjaśni https://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/comment/393650/#Comment_393650

    Nie po naukę się idzie do Oksbridża. A że szambo... Która uczelnia nim nie jest?

    Red. Ziemkiewicz mówi w najnowszym materiale, że akurat tak się złożyło, iż biochemię (interesującą jego córkę) mają najlepszą na Oksfordzie.
  • Na UW też jest niezła. Tylko pracy po niej nie ma, bo w Polsce się wykonuje tylko proste prace, biochemików zatrudniają tylko wielkie centra technologiczne i to wcale nie tak wielu. No i z dyplomami z ivy league albo Oxbridge. Mam elementarz tłumaczyć?
  • ...a w życiu najważniejsze dobrze się sprzedać
  • Znam jednego chemika po UW, pracuje w USA przy polimerach.
  • Jak chce się jeść, to zatrudnienie należy brać pod uwagę.
  • A dwóch innych doktorów chemii z forumka pracuje w Polsce ale nie w zawodzie.
  • ...bez oksbrydżów nic tylko głodem przymierać
  • Filioquist napisal(a):
    ...bez oksbrydżów nic tylko głodem przymierać
    To kwestia stawianych sobie celów. Mamy skończoną ilość czasu, więc przy pewnych aspiracjach, lepiej zająć lepszą pozycję startową.
    Działanie rodziny Ziemkiewiczów jest tu bardzo rozsądne.

  • edytowano October 2021
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Filioquist napisal(a):
    ...bez oksbrydżów nic tylko głodem przymierać
    To kwestia stawianych sobie celów. Mamy skończoną ilość czasu, więc przy pewnych aspiracjach, lepiej zająć lepszą pozycję startową.
    Działanie rodziny Ziemkiewiczów jest tu bardzo rozsądne.

    Z jakiś nieznanych powodów rodzina Sachsen-Coburg-Gotha daje wyraz swojej dezaprobaty dla działań rodziny Ziemkiewiczów.

    A tak w ogóle, to wobec córki redaktora mogą zastosować podobne działania pozaregulaminowe jakimi grożono właścicielom lokali, by uwalić prelekcje jej ojca.
  • Nie rodziny, samego Ziemkiewicza nie lubią. A konkretnie to jego poglądów na pewne sprawy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.