Skip to content

Humer

1406407409411412450

Komentarz

  • edytowano May 2023

    T 34-85, jedyny dziś czołg na Placu czerwonym.
    Podobno w 1956 Polacy strzelali z takich do komunistów.

  • loslos
    edytowano May 2023

    Chyba na to idzie. Nowsze tanki mają inne pyski.

  • @pantelej powiedział(a):
    T 34-85, jedyny dziś czołg na Placu czerwonym.
    Podobno w 1956 Polacy strzelali z takich do komunistów.

    Jedyny? Po dwakroć symboliczne. Złapani jeńcy rosyjscy opowiadają, że bardzo się boją ukraińskiej ofensywy. Dobrze to Ukraińcy rozgrywają, ruscy sami się będą poddawać, bez paliwa, amunicji i jedzenia.

  • Po prawdzie; to jedyny na chodzie, bo pod murami Kremla widać jeszcze ustawione dwa takie.

  • edytowano May 2023

    error

  • A nawet Humer.

  • Jaki jest związek zająca z kapeluszem?

  • Może na tej zasadzie;
    Kapelusz Męski Klasyczny"1020/10 Włos Króliczy" wyprodukowany przez naszą firmę w Skoczowie. Wykonany z wysokogatunkowego włosa króliczego. https://www.witleather.pl/114,kapelusz-meski-1020-10-wlos-kroliczy.html

  • @los powiedział(a):
    Jaki jest związek zająca z kapeluszem?

    Wełna zajeczo-krolicza służy/ła do wyrobu miękkich damskich kapeluszy. Filc z niej jest łatwy do formowania ciepły i delikatny

  • loslos
    edytowano May 2023

    Czyli królik robił za małe wrażenie, by go nadmienić.

    Spirytus ze schodów: już znam związek zająca z kapeluszem!

  • Nastolatek , którego na początku roku zawieszono w katowickiej szkole (a następnie aresztowano), bo stwierdził, że istnieją dwie płcie, nadal jest szykanowany. Tym razem chodzi o jego rodzinę. XXX – bo o nim mowa – poinformował, że jego rodzice stracili pracę w szkole tylko z tego powodu, że on sam krytycznie wypowiadał się na temat ideologii gender
    Przypomnijmy – o młodym uczniu katowickiego liceum św. Józefa w Renfrew (w prowincji Onatio) zrobiło się głośno w lutym tego roku, gdy został... aresztowany. Doprowadziła do tego jego szkoła, która w imię różnorodności wcześniej ucznia zawiesiła, a ostatecznie zdecydowała się na jego usunięcie.
    XXX tłumaczył, że ideologia gender, którą promuje się w jego katowickiej szkole, jest niezgodna z wyznawaną przez niego wiarą chrześcijańską.
    Uczeń złożył w sądzie skargę, skarżąc się na łamanie prawa człowieka przez Renfrew County Catholic District School Board. Twierdzi, że jest dyskryminowany ze względu na swoje rzymskokatowickie wyznanie.
    Teraz Kanadyjczyk poinformował, że nie tylko on mierzy się z konsekwencjami swojego sprzeciwu wobec ideologii gender. W mediach społecznościowych przekazał, że także jego rodzice zostali zwolnieni ze szkoły, w której pracowali jako nauczyciele. Co istotne – ich placówka podlegała tej samej jednostce administracyjnej.

  • Protestuję w imieniu Katowic.

  • Przypomniało mi to słynne zdjęcie, jak Hilary Clinton w ramach ocieplania wizerunku odwiedziła mieszkanie klasy średniej niższej i gdy wbiła do kuchni, nie potrafiła powstrzymać wyrazu zgrozy na obliczu.

  • Słodkie jest też nazwanie strzałem w kolano coś, co elektorat na pewno kupi.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    Przypomniało mi to słynne zdjęcie, jak Hilary Clinton w ramach ocieplania wizerunku odwiedziła mieszkanie klasy średniej niższej i gdy wbiła do kuchni, nie potrafiła powstrzymać wyrazu zgrozy na obliczu.

    Owmorde, nigdy o tym nie słyszalem. https://www.theamericanmirror.com/blog/2016/04/15/photo-hillary-looks-stunned-touring-east-harlem-apartment/

  • Zwykła kuchnia.

  • @los powiedział(a):
    Zwykła kuchnia.

    Mogę się zgodzić, że to klasa średnia średnia, ale już raczej nie klasa średnia wyższa. Przynajmniej w Polsce, bo w NY to ja nie.

  • Eno chyba trzeci, po Gołocie lub Małyszu.

  • edytowano May 2023

    Myślałam, że to żart i dlatego tam wlazłam. Nie da się odsłyszeć i odzobaczyć. Aż mi się wierzyć nie chce, że ludzie mogą mieć tak narąbane w głowie. Stara durna baba. Wyższą emeryturę, trzynastkę i czternastkę chętnie przytuliła, ale do tyłka ryżemu włazi, chociaż dał jej 8 zł waloryzacji. Nigdy nie zrozumiem ludzi. Chyba, że jej zapłacili za ten występ.

  • Humer , zprzymrużeniem oka
    w Cova da Ira nie tylko trawa , owce, ale i psy najlepsze na świecie

    Najdłużej żyjący pies świata. Jest tak stary, że trafi do naukowców

    Naukowcy z Portugalii badają sekret Bobiego. To aktualnie najstarszy pies świata. Zwierzę zostanie poddane obserwacjom i analizom, które być może pozwolą wyjaśnić jego długowieczność. Czworonóg żyje bowiem kilka razy dłużej, niż inni przedstawiciele gatunku.

    Bobi ma dziś 31 lat i nadal jest w dobrej formie. Stał się jednocześnie prawdziwą ciekawostką naukową. Jak podaje Polska Agencja Prasowa, do wioski Conqueiros (w pobliżu miasta Leiria) zjeżdżają specjaliści weterynarii z całego świata.

    https://www.o2.pl/informacje/najdluzej-zyjacy-pies-swiata-jest-tak-stary-ze-trafi-do-naukowcow-6898286483335936a

  • Z gazwybu.pl
    uśmiałem się

    "Dlaczego na każdą propozycję socjalną liberalny komentariat musi strzyknąć pogardą i durnymi memami? Czy nie dociera do was, że to tak samo toksyczne jak gadanie "czarnuch" i "pedzio"? Co z wami ludzie nie tak? Przecież świetnie wiecie, że te wasze fejkowe mapki z poziomem alkoholizmu pokrywającym się z poziomem poparcia dla PiS-u Kaczyński będzie potem pokazywał w "Wiadomościach" jako przykład pogardy opozycji dla prostego ludu, wiecie to, a i tak to robicie, dlaczego? Nie możecie się powstrzymać? Co jest takiego przyjemnego w wygrażaniu klasom niższym od nierobów i patologii? Czy nie możecie tego robić tylko w domu albo przy obiedzie, żebyśmy nie słyszeli? Rozumiem raz, drugi, ale dziesiąty raz to samo? Dziesiąty raz dajecie się rozgrywać Kaczyńskiemu i serwujecie znowu te brednie, że "panie, przepijo", chociaż właśnie wiadomo z badań, że nie przepijają? Dlaczego - szanowni ludzie z naukowymi tytułami - wy też w to gracie i też te brednie szerujecie?"

  • No proszę. Coś tam do nich jednak dociera.

  • @Brzost powiedział(a):
    No proszę. Coś tam do nich jednak dociera.

    Powiedziałbym że to przypomina lamenty kuców do Mikkego, gdy kolejny raz przed wyborami odpali "protokół 3%" mówiąc coś o Hitlerze - "dlaczego pan to robi!?". Bo taka jest jego natura panie kucu. :)

  • @Brzost powiedział(a):
    No proszę. Coś tam do nich jednak dociera.

    Niedopsz... niedopsz...

  • Na pocieszenie - tylko do niektórych dociera :-)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.