Skip to content

Humer

1409410412414415450

Komentarz

  • @peterman powiedział(a):
    Od dawna się tak nie śmiałem.

    Nie łapię (rekina i tych "klocków"), lecz jest tego więcej.

  • ze niby kadyrowcy?

  • Rekin to chodzi o tego rekina, który zeżarł Rosjanina w Hurgadzie.

  • -- Panie majster! Rekin pożarł Ruska!
    -- Wszystkich?
    -- Nie, jednego.
    -- To co mie dupe zawracasz, podaj cegłę!

  • @romeck

    Humer jest tu dwupoziomowy.

    Owe "klocki" to kostki ERA, będące już wcześniej bohaterami całej serii memów - chodzi o to, że Ukraińcy instalowali je na każdym pojeździe bojowym. Zatem w jednym z memów został nimi oklejony nawet samolot.

  • Rosjanie?

  • @los powiedział(a):
    Rosjanie?

    Najpierw oni, a potem Ukraińcy - często wykorzystując kostki ze zdobycznych pojazdów Moskali.

    Tutaj cała kopalnia memów o ERA:

    https://knowyourmeme.com/photos/2569286-explosive-reactive-armor-era

  • Dopiero w kolekcji memy są zrozumiałe. Ale Gwiazdy Śmierci nie ma.

  • naszym ulubionym był ukraiński pit-stop na granicy.

    Pewnego dnia na militarnej grupie na fb Ukraińcy zapytali o co chodzi z tymi dowcipami (a wysyp był, bo Andrzeje patrząc na swoje wypieszczone czołgi obłożone kostkami swoje przeżywali i jakoś musieli dać upust). Gdy zrozumieli, weszli w to i np publikowali na swoją Wielkanoc zdjęcie pisanki obłożonej kostkami era.

    Rekin przyjęty do swoich jest bardzo fajny.

  • Ignac, to twoja wina! https://programy.nauka.gov.pl/wybitni-naukowcy-odznaczeni-podczas-kongresu-nauka-dla-spoleczenstwa/

    Złotym Medalem Sapientia et Veritas odznaczeni zostali:

    dr Radosław Dziuba – Sieć Badawcza Łukasiewicz, Łódzki Instytut Technologiczny
    prof. dr hab. Wiesław Mieczysław Ostachowicz – Instytut Maszyn Przepływowych im. R. Szewalskiego PAN
    płk. dr inż. Paweł Sweklej – Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia
    prof. dr hab. Andrzej Jacek Bojarski – Instytut Farmakologii im. J. Maja PAN
    prof. dr hab. Inż. Grzegorz Lota – Sieć Badawcza Łukasiewicz, Instytut Metali Niezależnych
    prof. dr hab. Antoni Marek Szczurek – Instytut Fizyki Jądrowej im. H. Niewodniczańskiego PAN

  • Dobre!

  • To powinien być Niezależny Instytut Metali Nieżelaznych czy jakoś tak.

  • edytowano June 2023

    Nie ulega frekwencji, że trzeba mieć iście Żelazową Wolę iżby na powyższe dictum nie położyć się w pozycji leżącej że śmiechu i to nieżelaźnie od osobistego poczucia humera.

  • Szkoda jeszcze, że nie Grzegorz Lato.

    👣

    🐾
    🐾

  • Metal Niezależny to chyba kolega Ice

  • A kto to jest?
    Najpierw myślałem, że Szydło.
    Z komentów rozumiem, że jakiś tłuk z placformy ale nie wiem. Kidawa? Kopacz?
    Tych trzech bab nie odróżniam z widzenia. Sorry.

    👣

    🐾
    🐾

  • @Mordechlaj_Mashke powiedział(a):
    A kto to jest?
    Najpierw myślałem, że Szydło.
    Z komentów rozumiem, że jakiś tłuk z placformy ale nie wiem. Kidawa? Kopacz?
    Tych trzech bab nie odróżniam z widzenia. Sorry.

    To Isabelle Leszczyna, specjalistka od finansów. Urodzona w 1961 lub 1962 roku, sama nie jest pewna.

  • Ona jest nauczycielką, ale występuje w roli ministra finansów w gabinecie cierni.

  • Ok, dzięki.
    To następna podobna do tamtych jak cztery krople wody. Czy one wszystkie muszą wyglądać tak samo? image

    👣

    🐾
    🐾

  • @Mordechlaj_Mashke powiedział(a):
    Ok, dzięki.
    To następna podobna do tamtych jak cztery krople wody. Czy one wszystkie muszą wyglądać tak samo? image

    Muszą. Tak stoi na formularzu zapisu do Partii Maci.

  • Kaczyńskiego aniołki ładniejsze były.
    I bardziej na pokuszenie wodziły

  • I się zmyły.

  • Dużo się zmyło. Kerownictwo PiS przypomina nieco Brunhildę ze Starej Baśni, która wytruła połowę drużyny, z którą Popiel schronił się przed kmieciami w wieży, by na dłużej starczyło zapasów przed przybyciem niemieckiej odsieczy. Ja niewiele widzę paraleli między sytuacją PiSu a Popiela ale pewnie oni wiedzą więcej.

  • edytowano June 2023

    Ta drama ze szkłem kontaktowym dalej trwa.

    Chyba trzy osoby odeszły z programu a teraz Jacoń dostaje bluzgi u siebie na mediach społecznościowych.

    To nie są dorośli ludzie.

  • Tak samo PiS nie są dorośli (to uprzejma interpretacja, gdyż dużo gorzej, jeśli są) gdy okładają tvn pałką transfobii za niewinny żarcik komucha.

  • Ziemkiewicza wyrzucili kulturnie na ten przykład.

  • @posix powiedział(a):
    Ta drama ze szkłem kontaktowym dalej trwa.

    Chyba trzy osoby odeszły z programu a teraz Jacoń dostaje bluzgi u siebie na mediach społecznościowych.

    To nie są dorośli ludzie.

    Piszą że w solidarności odeszli Robert Górki i Artur Andrus.

  • @posix powiedział(a):
    Ta drama ze szkłem kontaktowym dalej trwa.

    Chyba trzy osoby odeszły z programu a teraz Jacoń dostaje bluzgi u siebie na mediach społecznościowych.

    To nie są dorośli ludzie.

    To jest tego typu starcie, które prosi się o jakiś obustronny nokaut.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.