Skip to content

Humer

1412413415417418450

Komentarz

  • Kibla w domu nie mają.

  • rdrrdr
    edytowano July 2023

    .

  • edytowano July 2023

    Ja mogę tylko potwierdzić, że tak jest a chyba już nawet dłużej. \/
    Aż ciężko uwierzyć, że to trwa tyle czasu i pomimo totalnej rozwałki w komentarzach oni z tym nic nie robią ;-)

  • Ale o co chodzi w ogóle?

  • edytowano July 2023

    Jakaś grupa od kilku lat kompletnie troluje komentarze i chyba forum gazeta.pl ( nie jestem pewien w jakim stopniu to jest połączone ).
    Nieomal każda informacja z zakłądki wiadomości ma mocną trolerkę w komentarzach.
    Tam jest funkcja doceń lub zatop post. I te mocno nie po linii gazety dostają kciuk w górę przez co często lądują w najpopularniejszych jako pierwszy komentarz z pięciu które się czyta. Najbardziej zaczadzeni gazeciarze zaś dostają wiele zatopień. Lądują nieomal na samym dole.

    W zasadzie od jakiegoś czasu komentarze to istny rak w którym ludzie wyzywają się od ruskich troli, Pisowców etc.

    Np. ktoś plusuje jakąś wyważoną wypowiedź i użytkownik jest oskarżony o używanie skryptów i inni nabierają do niego podejrzeń.
    Ale widziałem też takich którzy wyzywali "No dalej skrypciarzu wlep mi -39 na dobry start," i faktycznie miał -39.

  • Ja tak kiedyś bawiłem się na wp.pl

  • To chyba do watka dobra wiadomość z rana.

  • @posix powiedział(a):
    Jakaś grupa od kilku lat kompletnie troluje komentarze i chyba forum gazeta.pl ( nie jestem pewien w jakim stopniu to jest połączone ).
    Nieomal każda informacja z zakłądki wiadomości ma mocną trolerkę w komentarzach.
    Tam jest funkcja doceń lub zatop post. I te mocno nie po linii gazety dostają kciuk w górę przez co często lądują w najpopularniejszych jako pierwszy komentarz z pięciu które się czyta. Najbardziej zaczadzeni gazeciarze zaś dostają wiele zatopień. Lądują nieomal na samym dole.

    W zasadzie od jakiegoś czasu komentarze to istny rak w którym ludzie wyzywają się od ruskich troli, Pisowców etc.

    Np. ktoś plusuje jakąś wyważoną wypowiedź i użytkownik jest oskarżony o używanie skryptów i inni nabierają do niego podejrzeń.
    Ale widziałem też takich którzy wyzywali "No dalej skrypciarzu wlep mi -39 na dobry start," i faktycznie miał -39.

    Dzięki. No więc Agora ma problem z nowoczesnymi technologiami jak również pewnie i kasy im szkoda, więc spodziewajmy się że nie naprawią tego nigdy. Onet już dawno wyłączył komentarze.

  • W dzisiejszych czasach bez rejestracji i moderacji forumy szybko przeradzają się w ściek.

  • FF i FR z rejestracją i moderacją też szybko przerodziły się w ściek.

  • Tobie biega o nieco inny rodzaj ścieku.

    Przy okazji:
    Na FR moderacji praktycznie nie było. Było wiele próśb użyszkodników o reakcję i prośby te były ignorowane. Generalnie przez ostatnie lata nie było woli inwestowania w forum czasu ani piniendzy.

  • Na FR była uważna, bezwględna i błyskawiczna moderacja, przekonałem się o tym nie jeden raz. Tylko nie taka, jakiej byśmy chcieli.

  • Może w początkach. Później było już jej nie było.

  • loslos
    edytowano July 2023

    Walka klasowa zaostrza się wraz z postępem socjalizmu, z każdym dniem moderacja FR robiła się szybsza i bardziej brutalna. Oczywiście - nie było to coś, co my byśmy chcieli nazwać moderacją, ale formalne warunki spełniała - było to szybkie i bezwzględne usuwanie postów.

    Co ciekawsze123456789 - funkcja moderatora była tajna, nikt się nie przyznawał do tej roli a Petep nic nie ujawniał. Ale ona była, była na pewno. Dowodem istnienia moderacji są jej ofiary. Podejrzewam, że tę funkcję powierzono forumowemu psychopacie Tomusiowi.

  • Brzost zdaje się pisał że był jednym z moderatorów?

  • Nie pamiętam czy to było FF czy FR ale istotnie - Brzost jako jedyny się przyznał do bycia moderatorem.

  • Wydaje mi się też że dostatni był.

  • Istniała funkcja Dyżurnego Upominacza Pomocnika Administratora

  • To niekoniecznie tak (z moich skromnych obserwacji).
    Dla czerskich jak jakiś tekst komentarzach nie po ich myśli ma dużo lików - to musi to być trolerka, bo im się w pale nie mieści, że są inaczej myślący.
    Mnie tam wyzywali od ruskiego boota co na dziendobry pod komentarzem daje od razu + 18 polubień (a ja nie mam pojęcia jak sie to robi).

  • Pierwszą propozycją jest oczywiście das Deutschlandlied. Niemcy jako hymn wykorzystują tylko trzecią zwrotkę, więc pozostałe są do zagospodarowania.

  • koniecznie z frącuskim refrenem:

    Zu den Waffen, Bürger!
    Bildet eure Bataillone!
    Marschiert! Marschiert!
    Möge unreines Blut
    Tränkt unsere Furchen.

  • Zgłaszam "Thomas-Fuchs-Lied".

  • edytowano July 2023

    @Przemko powiedział(a):
    Wydaje mi się też że dostatni był.

    Tak. I jeszcze Ajsu i Socrat i Notto. I może jeszcze ktoś, ale nie jestem pawian. No i niestety ojciec trzech króli.

  • @pantelej powiedział(a):

  • @los powiedział(a):
    Ciekawe123 jaki to zakon https://www.adidas.pl/rich-mnisi-swimsuit/IA3339.html

    To mnisi zgromadzenia LPG.

    Ciekawa1 jest też propozycja, którą otrzymałem na proponowanej przez Kulegę stronie:

    W ADICLUB CZEKAJĄ NA CIEBIE RÓŻNE KORZYŚCI

    Czyli w Adiclubie bez zmian:

  • Ja na szczęście nie klikłem.

    👣

    🐾
    🐾

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.