Skip to content

Humer

1441442443444446

Komentarz

  • Telewizja Polska S.A. w likwidacji: 1) przeprasza za wielokrotne przedstawienie w latach 2021-2023 w audycji "Wiadomości" wizerunku Pana Donalda Tuska w czerwonej poświacie z celownikiem nakierowanym na klatkę piersiową,
    2) przeprasza za wielokrotne publikowanie w sposób wyrwany z kontekstu fragmentu przemówienia Pana Donalda Tuska, w którym padają słowa "für Deutschland" (dla Niemiec),
    3) przeprasza za wielokrotne wyemitowanie w 2022 r. filmu insynuującego popieranie przez Pana Donalda Tuska polityki Władimira Putina w kontekście toczącej się wojny w Ukrainie,
    4) przeprasza za opublikowane w wydaniu "Wiadomości" z dnia 19 i 20 października 2022 roku nieprawdziwe sugestie przyjęcia przez Pana Donalda Tuska korzyści majątkowej od Rosjan w wysokości 500 tys. euro.

  • edytowano 29 July

    :)))))))))))))) Umarłam ze śmiechu. Zapomnieli przeprosić za serial "Reset". Ale prawda, usunęli go z netu, to go nie ma i nie było. Chyba, że te przeprosiny zawierają się w punkcie 3, ale dlaczego takie zakamuflowane?

  • Elon pisze, że gógle nie podpowiadają Trumpa przy wpisywaniu "president donald ...". Sprawdziłem i podpowiada. Ale zacząłem wpisywać polskie "prezydent donald ..." i nie podpowiada, nawet, jak napiszemy "prezydent donald trum...

    Oczywiście Clintona i Obejmę podpowiada.

  • A wpiszcie JD Vance jaką mu słitaśną fotę ustawili na frontpejdżu

  • @czlowiek powiedział(a):
    A wpiszcie JD Vance jaką mu słitaśną fotę ustawili na frontpejdżu

    Wpiszcie gdzie?

  • Harrison Ford gra Tadeusza Rossa.

  • No w wyszukiwarkie gogola

  • Zdjęcie z GazWyb. Miejscowego.

  • A uchowaj Boże!

    👣

    🐾
    🐾

  • edytowano 2 August

    Nagle parskłam :-DDDDDDD
    Siła spokoju.
    Gość zdobył srebrny medal; miałby złoto, gdyby nie zakaz palenia :-DDDDD

  • @Mania powiedział(a):
    14 juillet :-)))) Żandarmi z Saint Tropez.

    https://x.com/i/status/1812951490790846894

    Massakra
    Potwierdza stereotypy

  • Lunaparki?
    Koham!

    👣

    🐾
    🐾

  • Zwłaszcza diabelski młyn.

  • żart z tłitera:

    Putin, po 10 dniach katastrofy na Kursku, przywołuje ducha Stalina:
    Stalin: „Co się stało?”
    Putin: „Naziści są pod Kurskiem! Moja armia została pokonana! Co mam zrobić?”
    Stalin: „Zrób tak jak ja w 1943. Wyślij najlepsze wojska ukraińskie na front i poproś USA o broń!”

  • Bo zupa była za słona.

    Wczorajsza Ewangelia (fragment):

    Słowa Ewangelii według Świętego Mateusza

    Faryzeusze przystąpili do Jezusa, chcąc Go wystawić na próbę, i zadali Mu pytanie: «Czy wolno oddalić swoją żonę z jakiegokolwiek powodu?»

    On odpowiedział: «Czy nie czytaliście, że Stwórca od początku stworzył ich jako mężczyznę i kobietę? I rzekł: „Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i złączy się ze swoją żoną, i będą oboje jednym ciałem”. A tak już nie są dwojgiem, lecz jednym ciałem. Co więc Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela».

    Odparli Mu: «Czemu więc Mojżesz przykazał dać jej list rozwodowy i odprawić ją?»

    Odpowiedział im: «Przez wzgląd na zatwardziałość serc waszych pozwolił wam Mojżesz oddalać wasze żony, lecz od początku tak nie było. A powiadam wam: Kto oddala swoją żonę – chyba że w wypadku nierządu – a bierze inną, popełnia cudzołóstwo. I kto oddaloną bierze za żonę, popełnia cudzołóstwo».

    I objaśnienie:

    W czasach Chrystusa ciągle nierozwiązana pozostawała sprawa rozwodów. Izraelici uznawali, że są one zabronione przez Boga, ale zakaz ten odnosili do narodów pogańskich. O sobie twierdzili, że mają specjalny przywilej zezwalający na oddalenie żony. Prawo Mojżesza nie określało szczegółowo przyczyn dopuszczających rozwód. Zawierało jedynie ogólne stwierdzenie, że rozwód jest możliwy, jeśli mąż znalazł u żony coś odrażającego (Pwt 24,1). W czasach Chrystusa istniały dwie interpretacje tego przepisu. Jedna (rabbi Szammaj) dotyczyła dziedziny seksualnej, np. cudzołóstwa żony. Druga (rabbi Hillel) uznawała, że do oddalenia żony wystarczy jakiekolwiek zakłócenie harmonii rodzinnej, np. źle przygotowany posiłek.

  • Alle to cheba już bełło.
    Nie pamiętam, ale może nawet ja sam cuś takiego komentowałem, Ignac zapodawał?

    👣

    🐾
    🐾

  • Autenty z dzisiej.

    Jako opiekun szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym został mi przydzielony Pan X (imię zmienione) o wdzięcznym nazwisku Tusk .
    Jak myślicie, na ile mnie skubną?

  • Nie mów że nowa bryka.

  • edytowano 23 August

    Hehe, człowieku, ostatnio gościu wjechał mi w d..., a przedwczoraj poszła przednia szyba..... odprysk kamieniem spod koła samochodu jadącego z naprzeciwka.
    Niecałe 4 miesiące.....

  • Ehhh, współczuwamy.

  • XD Palade mnie zablokował na Twitterze, bo napisałem, że przestaję go obserwować. Typowi zdrowo odbiło.

  • Przypomina mi to pewien dowcip.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.