Skip to content

Humer

1441442443444445447»

Komentarz

  • Humer, więc na miejscu będzie opowiedzieć!

    • Jeśli X nie odwoła tego, co powiedział, to spierdalam!
    • A co powiedział?
    • Abym spierdalal.
  • To przecie panowie na HA
    Ha oloubek
    Ha immilsbach

  • Wersji było dużo.

    👣

    🐾
    🐾

  • edytowano 28 August

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Platforma_Obywatelska_(Rosja)

    Jest parę cech wspólnych pomiędzy centralą a filią:

    Poglądy gospodarcze - liberalizm gospodarczy
    ...
    11 grudnia 2017 lider Platformy Obywatelskiej Rifat Szajchutdinow poinformował, że jego partia będzie wspierać obecnego prezydenta Władimira Putina w wyborach prezydenckich w Rosji w 2018 roku[5].
    ...
    Merem Togliatti jest Siergiej Andriejew (przedstawiciel ugrupowania). Jest to jedyny członek partii będący włodarzem miasta. Do PO należy również Jewgienij Urłaszow – były mer Jarosławia. Został on zaaresztowany pod zarzutem korupcji[6].

  • Pani konsultantka operatora mojej sieci komórkowej w trakcie rozmowy weryfikuje moją skromną osobę. Mieszkam przy ul BsB której pełna nazwa brzmi "aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego".
    Ponieważ cała nazwa jest długa stosuje się skrót "al.Marsz.J.Piłsudskiego".
    Owa niewiasta (lat, zgaduję, ok 25-30) odczytała to następująco:
    "Aleja MARSZU [gdzieś, dokądś] Józefa Piłsudskiego"

    fik - O_o
    p.s.
    Pytanie pomocnicze - czy ja mam braki w edukacji? Bo może faktycznie.....

  • @marniok powiedział(a):
    Pani konsultantka operatora mojej sieci komórkowej w trakcie rozmowy weryfikuje moją skromną osobę. Mieszkam przy ul BsB której pełna nazwa brzmi "aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego".
    Ponieważ cała nazwa jest długa stosuje się skrót "al.Marsz.J.Piłsudskiego".
    Owa niewiasta (lat, zgaduję, ok 25-30) odczytała to następująco:
    "Aleja MARSZU [gdzieś, dokądś] Józefa Piłsudskiego"

    fik - O_o
    p.s.
    Pytanie pomocnicze - czy ja mam braki w edukacji? Bo może faktycznie.....

    Ja raz omal nie zakrztusiłem się śmiertelnie gdy w Radiu Kraków pani czytająca serwis najpierw IPN odczytała jako "aI Pi En" a potem, że cos będzie w kościele "dwudziestu misjonarzy" (xx Misjonarzy).

  • BzB Av.

  • @marniok powiedział(a):
    Pani konsultantka operatora mojej sieci komórkowej w trakcie rozmowy weryfikuje moją skromną osobę. Mieszkam przy ul BsB której pełna nazwa brzmi "aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego".
    Ponieważ cała nazwa jest długa stosuje się skrót "al.Marsz.J.Piłsudskiego".
    Owa niewiasta (lat, zgaduję, ok 25-30) odczytała to następująco:
    "Aleja MARSZU [gdzieś, dokądś] Józefa Piłsudskiego"

    fik - O_o
    p.s.
    Pytanie pomocnicze - czy ja mam braki w edukacji? Bo może faktycznie.....

    Firma Braci Tucholskich. :)

  • Ale wiedziała, że Józefa!

  • A co na to Stefan Karol Wyszyński?

  • Pana Korfantego.

  • Był i Jan Paweł 3 w wydaniu brąka, co ja się dziwię.....?

  • Jak byłem w Polsce dwa lata temu z żonką to starzy kolesie się zwiedzieli i nie przepuścili okazji żeby nasz zobaczyć. (Jest wątek)

    Oba dwa brajdaki, Krzysiek i Rysiek mieszkali kiedyś na Okęciu, 50 m ode mnie i razem żeśmy się wychowywali. Po śmierci rodziców sprzedali dom i zaszyli się gdziesik w Ursusie, hehe.

    Krzysiek kupił se mieszkanie w bloku na ulicy Posagu Siedmiu Panien. Okazało się, że nikt, nawet w oficjalnem biurze, nie wie jaka jest oficjalna pisownia ulicy: "Posag Siedmiu Panien" czy "Posag 7 Panien", bo w urzędach a także na mapach oraz na dzielni na tablyczkach (żeby bełło w skrócie) obie dwie nazwy w polskiej pisowni występują.

    Krzysiu po kilku głębszych palnął fokstrota:
    "Najgorsze, że tera, w dzisiejszych caszach małolaty nawet nie wiedzą co to "posag" jest - wywewnętrznił się.
    "Ty nawet nie wisz, Morduś, wiela ja w urzędach muszę się złachać, tłomaczyć takiej panience z polskiego na nasze i w końcu macham ręką i mówie: "A pisz pani "Posąg",przez "ą", i tak dojdzie!"
    Bo lystonosze po kodzie pocztowem, nie bój bidy, orjętujom siem, hehe".

    A że forumek ma bawić a nawet uczyć to polecam herstorię:
    https://fotografiawarszawy.com/ursus-i-posag-7-panien/

    👣

    🐾
    🐾

  • Mieszkam na ulicy, która w nazwie ma nazwisko znanego księdza. Kilka razy otrzymałam urzędowe przesyłki polecone, adresowane na ulicę nie ks. czy x., a Ksawerego ...
    Można się śmiać, a potem załamać się.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ja w tym samym mieście co Marniok dyktowałem Pani ul. Insurekcji Kościuszkowskiej, to się zapytała "kościuszkowskiej czego?"

  • Nie sądzę, by niemcy mieli z tym coś wspólnego.

  • Fajne, o Wlochach

  • @christoph powiedział(a):
    Fajne, o Wlochach

    Potwierdzam, dziś dokładnie w taki sposób znalazłam okulary.

  • Św. Antoni jest niezawodny ale komunikuję się z nim bez włączania komputera - modlitwą. Prościej.

  • @Pigwa powiedział(a):

    @christoph powiedział(a):
    Fajne, o Wlochach

    Potwierdzam, dziś dokładnie w taki sposób znalazłam okulary.

    3/4 życia tak funkcjonuje

    W tym 3x znalazłam zgubione kluczyki na totalnych bezdrożach na 2 przypadki mam świadków

  • A ty?

  • edytowano 14 September

    Znajomek odkrył nałkę, która zajmuje się rozterkami chłopstwa podolskiego.

    podologia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.