Skip to content

Sędziowie rozgrzani jak nigdy dotąd!

1252627282931»

Komentarz

  • Tak, a co?

    Dla mnie to dobra wiadomość - są za krótcy aby zabijać. Najbliżej byli z Mario Kamińskim ale nie potrafili wytrzymać do końca, pękli. Polska dobrotliwość?

  • edytowano 22 June

    @los powiedział(a):
    Tak, a co?

    Dla mnie to dobra wiadomość - są za krótcy aby zabijać. Najbliżej byli z Mario Kamińskim ale nie potrafili wytrzymać do końca, pękli. Polska dobrotliwość?

    Kolega sam nawet kiedyś pisał, że polskie zło nie jest "heroiczne" w sensie pasjonarnym jak na przykład nazistowskie czy komunistyczne, lecz jest małe, tchórzliwe, oślizgłe i plugawe.

  • @los powiedział(a):
    Tak, a co?

    Dla mnie to dobra wiadomość - są za krótcy aby zabijać. Najbliżej byli z Mario Kamińskim ale nie potrafili wytrzymać do końca, pękli. Polska dobrotliwość?

    I są też za krótcy aby na rympał ułaskawiać, przetrzymanie sprawy do przedawnienia... tej siły już nie powstrzymacie.

  • Przede wszystkim wali w cele przypadkowe,

    bo Ksiądz i te Panie z ministerstwa siedzą tylko w tym celu, aby tortura aresztu wydobywczego spowodowała obciążanie kolejnych osób.

  • loslos
    edytowano 22 June

    Walenie w przypadkowe cele ma sens - to mesydż: niech ci się nie wydaje, że jesteś bezpieczny tylko dlatego, że jesteś nieważny. To bardzo mądra strategia - koncentrować atak na jednej osobie a nie rozpraszać go na wszystkich przeciwników. Oczywiście - takie sukcesy jak dr Ratajczak zdarzają się rzadko ale zapadają w pamięć.

  • @Przemko powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Tak, a co?

    Dla mnie to dobra wiadomość - są za krótcy aby zabijać. Najbliżej byli z Mario Kamińskim ale nie potrafili wytrzymać do końca, pękli. Polska dobrotliwość?

    I są też za krótcy aby na rympał ułaskawiać, przetrzymanie sprawy do przedawnienia...

    Nie, to akurat jest ich miara. Ale nie wydaje się, by któryś z nich był zdolny, by osobiście komuś zerwać paznokcie. Dziadkowie byli twardsi.

  • @Przemko powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Tak, a co?

    Dla mnie to dobra wiadomość - są za krótcy aby zabijać. Najbliżej byli z Mario Kamińskim ale nie potrafili wytrzymać do końca, pękli. Polska dobrotliwość?

    I są też za krótcy aby na rympał ułaskawiać, przetrzymanie sprawy do przedawnienia... tej siły już nie powstrzymacie.

    Nie jestem prawnikiem, ale to przedawnienie tak u Lisa jak i u Cimoszewicza wynikało tylko ze zmiany przez sąd kwalfikacji czynu z przestępstwa na wykroczenie.

  • @los powiedział(a):
    Walenie w przypadkowe cele ma sens - to mesydż: niech ci się nie wydaje, że jesteś bezpieczny tylko dlatego, że jesteś nieważny. To bardzo mądra strategia - koncentrować atak na jednej osobie a nie rozpraszać go na wszystkich przeciwników. Oczywiście - takie sukcesy jak dr Ratajczak zdarzają się rzadko ale zapadają w pamięć.

    czasami zdarza się im jednak hurtowo dokonywać "ostatecznego rozwiązania kwestii" (patrz: sprawa smoleńska)

  • Nie sami, to razem z tatusiem.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.