Skip to content

Dobra wiadomosc z rana

12357131

Komentarz

  • Szach-mat. I co teraz zrobią te przekaziory - przyznają się publicznie że istnieją wyłącznie dzięki reklamom rządowym? ;)
  • świetnie, jeszcze trzeba odciąć finansowanie przez masońską międzynarodówkę, żadnej Kasy Lewych Dochodów, żadnego sponsoringu via pet.ru, książka przychodów agory powinna być jawna i transparentna
  • edytowano November 2015
    Ech... Okazuje się, że źródłem tej pogłoski jest ŁŁazarz. Tak że tego... Poczekać trza.
    Sorry za zamieszanie :/
  • PiS umacnia się na czele rankingu partii politycznych, mimo „zamachu na demokrację” i „heroicznej” postawy KOD. ZOBACZ NAJNOWSZY SONDAŻ
    http://wpolityce.pl/polityka/273399-pis-umacnia-sie-na-czele-rankingu-partii-politycznych-mimo-zamachu-na-demokracje-i-heroicznej-postawy-kod-zobacz-najnowszy-sondaz
  • yanusson napisal(a):
    Ech... Okazuje się, że źródłem tej pogłoski jest ŁŁazarz. Tak że tego... Poczekać trza.
    Sorry za zamieszanie :/
    Oczywiście, przecież jeszcze spółki Skarbu Państwa nie wyczyszczone. Ale już niedługo... ;-)
  • I dlaczego dopiero teraz?
    Powinni mieć listę zarządzeń do wykonania natychmiast po zaprzysiężeniu.
    Dali miesiąc życia gw.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • GWno to moloch, który może się zadłużać krótko/długoterminowo, na hipotekę, ciąć koszty, itp. Od obcięcia reklam do upadku, długa droga.
  • niektórym ciśnienie
  • image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • ubieranie leszczy na górce ;)
  • Wzrost ceny na przejęcie. Nie w znaczeniu, że ktoś się przejmie (to pewnie też) ale że kogoś przejmą.
  • Biznes agorowy skonstruowano w ten sposób, że zwykły akcjonariat nie ma za wiele do gadania. Rządzą posiadacze złotych akcji, czyli jaczejka założycielsko-kierownicza. O klasycznym przejęciu nie ma mowy. Zresztą rynek codziennej prasy papierowej jest na równi pochyłej i nie bardzo wiem, kto przy zdrowych zmysłach miałby plany rozwoju przez przejęcie żywego trupa, tej czy innej marki. Jedyne co mi przychodzi do głowy to działające długofalowo Szwaby, ale oni i bez Agory, dawno temu zdobyli w Polsce prasową koronę Himalajów.

  • Gwarantuję ci, że jest to i realne i opłacalne. I raczej na pewno się zdarzy w nieodległej przyszłości.
  • edytowano November 2015
    Eden napisal(a):
    PiS umacnia się na czele rankingu partii politycznych, mimo „zamachu na demokrację” i „heroicznej” postawy KOD. ZOBACZ NAJNOWSZY SONDAŻ
    http://wpolityce.pl/polityka/273399-pis-umacnia-sie-na-czele-rankingu-partii-politycznych-mimo-zamachu-na-demokracje-i-heroicznej-postawy-kod-zobacz-najnowszy-sondaz
    PiS się umacnia na czele rankingu partii politycznych nie pomimo, a dzięki "zamachowi na demokrację". Polacy nie chcą demokracji reglamentowanej przez salon i lekceważącej Demokrację. PiS zamienia "demokrację" na Demokrację i rośnie mu w sondażach.
  • los napisal(a):
    Wzrost ceny na przejęcie. Nie w znaczeniu, że ktoś się przejmie (to pewnie też) ale że kogoś przejmą.
    Axela Springera z lisweekiem
    B-)
  • Korespondencja sądów wraca do Poczty Polskiej! :)
  • @Extraneus

    eee,tego, a jak bylo dotychczas?
    jam nie w kraju.
  • balbina napisal(a):
    @Extraneus

    eee,tego, a jak bylo dotychczas?
    jam nie w kraju.
    Łysy podpięty miał przez dłuższy czas monopol na sądówkę (lub jej część).
  • balbina napisal(a):
    @Extraneus

    eee,tego, a jak bylo dotychczas?
    jam nie w kraju.
    Doręczano za pośrednictwem usług Polskiej Grupy Pocztowej (potocznie: InPost)

  • MSP znosi publikację komunikatów i ogłoszeń w ogólnopolskiej prasie przez resort i spółki z udziałem SP. Da to łącznie 6-8 mln zł rocznie
  • MSP, SP ??? co to są?
  • Ministerstwo skarbu państwa.
  • Już jest odpowiedź!

    Piotr Pacewicz
    14 grudnia o 20:33 ·
    Gdyby ktoś chciał się bać, to polecam mój komentarz z dzisiejszej "GW" o kuratorach jako zbrojnym ramieniu edukacji narodowo-katolickiej w wersji PiS.
    A tych, którzy nie mogą przeczytać, bo mają prenumeraty wyborczej.pl proszę: wykupcie prenumeratę, bo w ten sposób też bronicie demokracji. Serio, Sytuacja "GW" jest finansowo trudna, a może być jeszcze gorzej, bo przeciwnicy będą kombinować. A świat bez GW byłby jednak gorszy, prawda? Nawet dla ludzi, którzy jej nie lubią, czy mają rozmaite pretensje. Panuje przekonanie, że Wyborcza i Agora to potęga finansowa. Tymczasem sprzedaż papierowej Wyborczej spadła w XXI wieku ponad dwukrotnie (!), reklam jest (pip) razy mniej, a duże czytelnictwo w sieci nie przynosi dochodu, bo ludzie uważają, że 'jak w sieci to za darmo". Redakcja jest znacznie zredukowana, zarobki ograniczone, pracują jak wściekli. Nie mam w tym apelu osobistego interesu, nie jestem już zatrudniony w GW.
    Zła 'dobra zmiana'. PiS w każdej szkole
    Gazeta Wyborcza - internetowe wydanie - wiadomości z kraju i ze świata, nauki i kultury oraz sportu, a także aktualne komentarze i opinie.
    wyborcza.pl
  • Piotr Pacewicz napisal(a):
    A świat bez GW byłby jednak gorszy, prawda?.
    wyborcza.pl
    Kiedy, ach kiedy, ten świat obaczym?
  • Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy.
  • edytowano December 2015
    Piotr Pacewicz napisal(a):
    pracują jak wściekli.
    Trafnie to ujął :-)

    Ale całość kojarzy mi się z III częścią Gwiezdnych Wojen, kiedy Palpatine stara się wziąć mającego go dobić Mace Windu na litość jęcząc: "Słaby jestem, słaby..." a potem wykorzystuje moment zawahania i go uśmierca. Tagwięc, popkultura bawiąc uczy ;-)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.