Skip to content

Dobra wiadomosc z rana

134689131

Komentarz

  • Brzost napisal(a):
    Piotr Pacewicz napisal(a):
    pracują jak wściekli.
    Trafnie to ujął :-)

    Ale całość kojarzy mi się z III częścią Gwiezdnych Wojen, kiedy Palpatine stara się wziąć mającego go dobić Mace Windu na litość jęcząc: "Słaby jestem, słaby..." a potem wykorzystuje moment zawahania i go uśmierca. Tagwięc, popkultura bawiąc uczy ;-)

    Bić na odlew!

    Dobrą krakoską zaś wieścią z rana jest wywalenie z dotychczasowej siedziby teatrzyku KTO niejakiego Zonia (fumfel Gazowni, ostatnio zasłynął obrzydliwym spektaklem "Neomonachomachia" na Rynku). Chałwa nienawistnemu kleru temu.
  • Brzost napisal(a):
    Piotr Pacewicz napisal(a):
    pracują jak wściekli.
    Trafnie to ujął :-)

    Ale całość kojarzy mi się z III częścią Gwiezdnych Wojen, kiedy Palpatine stara się wziąć mającego go dobić Mace Windu na litość jęcząc: "Słaby jestem, słaby..." a potem wykorzystuje moment zawahania i go uśmierca. Tagwięc, popkultura bawiąc uczy ;-)

    Erudyta z Kolegi!
    Ja tam nawet nie wiem, który to Mace Windu!
  • Patrząc po tej scenie to pewnie muzin.
  • koci.uep napisal(a):
    Patrząc po tej scenie to pewnie muzin.
    Tajez. Nick Fury dał sie podejść jak dziecko - wstyd.
  • Piotr Pacewicz napisal(a):Redakcja jest znacznie zredukowana, zarobki ograniczone
    To się zdaje się nazywa "dobry początek."
  • edytowano December 2015
    List Pacewicza bardzo przypomina miłosne epistoły adresowane do Stalina, a redagowane przez różnych dostojników WKPb, którzy za sprawą tegoż Soso wylecieli z kompartii i popadli w kałabanię. Bucharin, Radek, etc.
  • Przeczytałem jeszcze raz list Pacanowicza. Mnjut na serduszko.
  • Ale tam jest ciekawe1 zamknięcie, że ja w tej firmie już nie pracuję. Ktoś, coś?
  • Łajka tak oto kłamliwie szczeka:
    Piotr Wojciech Pacewicz (ur. 1 stycznia 1953 w Warszawie) – polski dziennikarz, publicysta "Gazety Wyborczej".
    Brał udział w obradach Okrągłego Stołu. Jest jednym z założycieli "Gazety Wyborczej", od 1995 do 2010 pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego[1][3].

    Ło, dalej też nieźle:
    W 2011 prezydent Bronisław Komorowski odznaczył go Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski[5].

    Wyróżniany również przez organizacje społeczne. W 2000 otrzymał Tęczowy Laur, a w 2008 nagrodę Hiacynt w kategorii media[6]. Jest laureatem Nagrody "Tolerancja 2007" przyznanej przez niemieckie, francuskie i polskie organizacje LGBT za publikacje krytykujących homofobię polskich władz i społeczeństwa[7].
  • loslos
    edytowano December 2015
    Znaczi - redakcja jest zredukowana o m.in. red. Pacanewicza. Niby obca osoba a człowiek się uśmiechnie.
  • edytowano December 2015
    los napisal(a):
    Znaczi - redakcja jest zredukowana o m.in. red. Pacanowicza. Niby obca osoba a człowiek się uśmiechnie.
    Chyba nietakkoniecznie.
    Prawdopodobnie red. P. jest na samozatrudnieniu czy tam innej śmieciówce i mu się warunki kontraktu pogorszyły.
    Gdyż albowiem, gdyby go wyrzucono na zbity otwór gębowy, to by nie lobbował za dawnym pracodawcom. Co kogo obchodzą dalsze losy firmy, która go twarzą na bruk wyrzuciła?
    /edit: literówka
  • edytowano December 2015
    sprzedaż papierowej Wyborczej spadła w XXI wieku ponad dwukrotnie (!), reklam jest (pip) razy mniej, a duże czytelnictwo w sieci nie przynosi dochodu, bo ludzie uważają, że 'jak w sieci to za darmo". Redakcja jest znacznie zredukowana, zarobki ograniczone, pracują jak wściekli. Nie mam w tym apelu osobistego interesu, nie jestem już zatrudniony w GW.
    Nie pracuje dla gw, a cytat z gw.
    Społecznie?
    No i o jajecznicy nie napisał.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Najbardziey to się z tego listu redachtór Liz ucieszył, sądzę.
  • ponaddwukrotnie - po polsku się pisze, panie redaktorze Pac(ewicz)

    "Nie mam w tym apelu osobistego interesu, nie jestem już zatrudniony w GW".

    tja... zdanie bez kłamstwa to zdanie stracone
  • Tomasz Lis został laureatem nagrody Hiena Roku 2015. Za zagrywkę z fałszywymi tweetami Kingi Dudy.
  • Temu Lizu gratulujemy
    :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Napisał, że odbierze osobiście, pewnie urządzi spektakl polityczny.
  • Jaki spektakl? Przybije się do drzewca w ramach protestu?
  • loslos
    edytowano December 2015
    krzychol66 napisal(a):Prawdopodobnie red. P. jest na samozatrudnieniu czy tam innej śmieciówce i mu się warunki kontraktu pogorszyły.
    Gdyż albowiem, gdyby go wyrzucono na zbity otwór gębowy, to by nie lobbował za dawnym pracodawcom. Co kogo obchodzą dalsze losy firmy, która go twarzą na bruk wyrzuciła?
    /edit: literówka
    Redaktor P został najprawdopodobniej wypieprzony na pysk i w ramach odwetu ujawnia tajemnice handlowe byłego pracodawcy pod pozorem apelu o pomoc. Dopiero teraz sobie to uświadomiłem ale miałem spadek IQ.

  • Zajrzałem na notowania - 3,79% spadku w jeden dzień. Pacanewicz załatwił im 20 milionów w plecy. Zaczynam lubić tego faceta.
  • czyli już można wyciągać koszulki z napisem: "Nie płakałem po Wyborczej"?
  • janosik napisal(a):
    czyli już można wyciągać koszulki z napisem: "Nie płakałem po Wyborczej"?
    Ależ dylemat ! Co tu wybrać, tracić mamonę na utrzymywanie trupa czy utracić możliwość nad kontrolą duszy obywateli tenkraju ?

    JORGE>
  • jest 3cia możliwość czyli wrogie przejęcie w stylu Hajdarowicz tylko a rebours
  • janosik napisal(a):
    czyli już można wyciągać koszulki z napisem: "Nie płakałem po Wyborczej"?
    Ja dla pewności najpierw bym zastosował konwencjonalne środki - osinowy kół w serce, odrąbane kończyny, głowa przyszpilona srebrnym gwoździem. Licho nie śpi.
  • janosik napisal(a):
    jest 3cia możliwość czyli wrogie przejęcie w stylu Hajdarowicz tylko a rebours
    Kolega sugeruje odkupienie akcji Wyborczej przez Skarb Państwa ? To jest zbyt potworne, nieludzkie, tego nie można zrobić nawet Michnikowi. Pewnych granic nie można przekraczać, he, he.

    JORGE>
  • janosik napisal(a):
    jest 3cia możliwość czyli wrogie przejęcie w stylu Hajdarowicz tylko a rebours
    Pod warunkiem położenia łap na akcjach uprzywilejowanych. Czyli nie do zrobienia.
  • Do zrobienia.
  • Jak tak, to jestem na tak :)
  • To kto, SKOKi bezpośrednio czy przez Karnoli? A może Toruń?
  • Niech to będzie miłym zaskoczeniem ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.