Skip to content

Zdjęcie dnia

15960626465241

Komentarz

  • edytowano April 2017
    Tłumy na, zorganizowanej w niedzielę 02.04.2017, gufnowybiurczej akcji przeciwko TVP:

    image

    Cytata z ratosnej tfurczości redachtoruf:

    "O godz. 11 stawiło się kilkadziesiąt osób. (jak widac na załączonym obrazku - dopisek mój) Zaczęli od planowania zakupów na wspólne kuchcenie przed telewizyjnym gmachem.

    - Jesteśmy z panem Makłowiczem od początku jego programu w telewizji i jego wędrówek przez Europę i świat. Dzięki jemu zacząłem gotować. Jestem po kilku kursach profesjonalnego gotowania. Oglądamy jego programy z zaciekawianiem - mówił Krzysztof Burzyński. Razem z córką i żoną stawili się na akcji w koszulkach z wizerunkiem Roberta Makłowicza i cytatami z jego książek, np.: "Nawet ryby mają głos" i "Komu to przeszkadzało". - Akurat ten cytat umieściłem na koszulce, bo zdjęto program pana Roberta. Bardzo źle się stało. To jest człowiek niepolityczny. W swoich programach przedstawiał kulturę. Nawet jeśli doszło do konfliktu, to nie rozumiem, dlaczego telewizja nie mogła tego rozwiązać jakoś inaczej? Dlaczego zrobiono z tego sprawę polityczną? Przyszliśmy, bo chcemy zaprotestować przeciwko zdejmowaniu wartościowych programów.


    Kuchnie polowe trzeba było nieco odsunąć od gmachu TVP przy Woronicza (zapewnie ten buHający ogień). Przed głównym wejściem stał prowizoryczny płot. Wokół krążyły grupki ochroniarzy......."


    Nie będzie Kurski pluł nam w ćwarz i mówił że deszcz pada!

    A......który Kurski?
  • Mania napisal(a):
    Skojarzenie: ta kobitka od Dukaczewskiego patrzy na AM jak diabeł na Jezusa w ogrodzie oliwnym w "Pasji", tak chyłkiem.
    I pociera nos - mowa ciała.
  • Rafał napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Skojarzenie: ta kobitka od Dukaczewskiego patrzy na AM jak diabeł na Jezusa w ogrodzie oliwnym w "Pasji", tak chyłkiem.
    I pociera nos - mowa ciała.
    Tak, a Dukaczewskomu na widok pana Antoniego brakuje tchu do tego stopnia, że aż musi rozluźnić krawat.
  • to niemozliwe: na takim zakrecie misiu nie ma szans. kierowca tez raczej nie...
  • Prezes nam spsiał :-D
    image
  • krzesło mnie zachwyca
    krój jeszcze przedwojenny
  • edytowano April 2017
    33 godziny (120.000 sekund) w 23 sekundy!
    time-laps dzielącej się komórki!

    Naukowiec Francis Chee robi tajmlapsy (zdjęcia łączone w film, np. pstrykane co minutę albo co godzinę itp)
    od trzech lat. Do komórki sam zbudował specjalny obiektywo-mikroskop!
    Jeśli dobrze zrozumiałem, to jest jajko - żółtko.



    kanał na jutjubie
  • edytowano April 2017
    Na życzenie twitterowiczów jedna z użytkowniczek "Szkicownik polityczny" narysowała portret AM
    image
  • edytowano April 2017
    a tak widzi AM 14-letnia córka Marleny-Maliny z tt:
    image
  • ma coś z Kukiza
  • łysinę?
  • @extraneus; czyli SKW ukrywała dowody w sprawie. No i jeszcze jeden dowód na to, że FYM siał dezinformację.
  • Lasek napisał na tt, że ten film był znany komisji i jest wspomniany w raporcie.
  • No i nikt nie prostował wrzutek (tvn, blogerzy) o kłótni przed wylotem.
  • edytowano April 2017
    @Extraneus

    po pierwsze, co ten film wnosi?
    po drugie, dlaczego nie ma zadnych oficjalnych materialow z tego odlotu? przeciez to nie byla tajna misja.

    po trzecie, dzis po kilku tygodniach nieobecnosci bylam w kosciele, gdzie na modlitwie wiernych wspominano ofiary zeszlotygodniowych zamachow. I mnie znowu uklulo bo zamach smolenski jest tym jedynym, ktorego tu nigdy w modlitwie nie wspomniano...
  • balbina napisal(a):
    po drugie, dlaczego nie ma zadnych oficjalnych materialow z tego odlotu?
    Zdaje się, że koleżanka trochę zapomniała, jak Polska wygląda.

  • Dlatego nie ma że cały system bezpieczeństwa na lotnisku Okęcie tego dnia akurat miał poważną awarię.
    Takie to przypadki chodzą po ludziach.
  • balbina napisal(a):
    @Extraneus

    po pierwsze, co ten film wnosi?
    Nie wiem.

    Podzieliłem się, bo każde wspomnienie tamtego dnia mnie wzrusza.

  • edytowano April 2017
    @extra

    tez mnie wzrusza, oczywiscie. i obejrzalam ten film, ale wiecej we mnie gniewu niz wzruszen jesli o ten temat idzie.
  • TecumSeh napisal(a):
    Dlatego nie ma że cały system bezpieczeństwa na lotnisku Okęcie tego dnia akurat miał poważną awarię.
    Takie to przypadki chodzą po ludziach.
    jak dla mnie, to jedno mowi wiecej niz 10 filmow..

  • los napisal(a):
    balbina napisal(a):
    po drugie, dlaczego nie ma zadnych oficjalnych materialow z tego odlotu?
    Zdaje się, że koleżanka trochę zapomniała, jak Polska wygląda.

    troche tak.
    a troche mialam nadzieje, ze po pazdzierniku 2015 w tym akurat temacie wiecej ruszy.
    ale ja sie nie znam (to nie aronia).

  • Trzeba oddzielić dwie sprawy: odpowiedzialność za katastrofę od przesądzenia czy i jaki był tam zamach. Odpowiedzialność rządu PO-PSL i Premiera Tuska została już dawno dowiedziona od celowego rozdzielenia wizyt w uzgodnieniu z Rosjanami, przez ich celowo niechlujne przygotowanie i zabezpieczenie począwszy od remontu TU w Samarze, brak zabezpieczenia na lotnisku, oddanie śledztwa Rosji, zaniechanie zbierania dowodów a nawet ich ukrywanie, fałszywe oskarżenia ofiar o sprawstwo nie dające się inaczej zinterpretować jak zacieranie dowodów własnej odpowiedzialności i kilkanaście innych. To w państwie realnym, a nie teoretycznym jest wystarczające do oskarżenia kierownictwa tamtego państwa i posadzenia go do więzienia. Jeśli coś jeszcze realnie stoi na przeszkodzie to skorumpowane sądownictwo. Więc powinniśmy oczekiwać że po wprowadzeniu reformy KRS i sądów oskarżenie wpłynie.
    Co do zamachu to nie jest niestety pewne że uda się o tym jednoznacznie przesądzić i znaleźć oraz ukarać winnych. Wtedy oczywiście ranga przestępstw wyżej wymienionych byłaby o wiele większa bo to byłoby co najmniej współsprawstwo.
  • edytowano April 2017
    Słoneczko
    A solar eruption on Sept. 26, 2014, seen by NASA's Solar Dynamics Observatory.
    image
  • @Romek

    moglabym patrzec na to zdjecie godzinami...
  • @Rafal
    odpowiedzialnosc Tuska jest niepodwazalna! Absolutnie niepodwazalna.
    a jesli ktos jak prof. Wolniewicz, zdaje sobie sprawe, ze naszym najwiekszym wrogiem nie sa ani Niemcy, ani Rosja tylko wewnetrzni zdrajcy - to bezdyskusyjnie nalezy sie kara smierci.
    Jesli to nie nastapi, to wszyscy na tym swiecie beda wiedziec to co i tak wiedza: z Polaczkam mozna zrobic wszystko.
    I mamy kolejne Katynie, Smolenski tudziez inne Wolynie zagwarantowane na bank!

    Byloby naprawde dobrze pokazac im, ze tym razem sie myla.
  • Tymczasem czekamy na burzę słoneczną, która popali wszystkie obwody elektryczne - dopieroż będzie cyrk!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Burza_magnetyczna_roku_1859
    zdjęcie słoneczka pochodzi ze strony solar.nasa.gov właśnie o takich konsekwencjach burzy magnetycznej! :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.