Skip to content

Zdjęcie dnia

16061636566241

Komentarz

  • balbina napisal(a):
    a jesli ktos jak prof. Wolniewicz, zdaje sobie sprawe, ze naszym najwiekszym wrogiem nie sa ani Niemcy, ani Rosja tylko wewnetrzni zdrajcy - to bezdyskusyjnie nalezy sie kara smierci.
    Jesli to nie nastapi, to wszyscy na tym swiecie beda wiedziec to co i tak wiedza: z Polaczkam mozna zrobic wszystko.
    I mamy kolejne Katynie, Smolenski tudziez inne Wolynie zagwarantowane na bank!

    Byloby naprawde dobrze pokazac im, ze tym razem sie myla.
    Byłoby.
    Od wieków jednak nic z tego nie wychodzi.
    I dlatego tracę nadzieję ze akurat teraz się to uda.

    "Moja bezbronna Ojczyzna przyjmie cię najeźdźco
    I da ci sążeń ziemi pod wierzbą - i spokój
    By ci co przyjdą po nas uczyli się od nowa.
    Najtrudniejszego kunsztu - odpuszczania win."


  • image

    Il piccolo villaggio di Ferryland, sulla costa della regione di Newfoundland, in Canada, sta vivendo una nuova e inaspettata popolarità grazie al primo spettacolare iceberg della stagione. Il paesino è stato infatti letteralmente preso d’assalto da centinaia di turisti e fotografi, professionali e non. Tutti arrivati per vedere e immortalare la prima montagna di ghiaccio artica a staccarsi dai ghiacciai della Groenlandia
  • Globcio atakuje!
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Globcio atakuje!
    Oczywiście. Nie wiem kiedy było robione, ale i tak jestem przekonany że obecny kwiecień zostanie ogłoszony najcieplejszym w historii.
  • edytowano April 2017
    Rafał napisal(a):
    Nie wiem kiedy było robione
    19. kwietnia 2017 (znaczy się - dziś wrzucone) REUTERS
    zródło: włoska Wyborcza
    Wejdzcie! Jest tam kilknaście zdjęć, droga nad skarpę zapchana jak Zakopianka w sezonie!

  • Takie nasze współczesne wieszanie portretów targowiczan: memy, obrazki itp. itd.
  • extraneus napisal(a):
    Takie nasze współczesne wieszanie portretów targowiczan: memy, obrazki itp. itd.
    Tu chodzi o dzisiejszy dzień i prokuraturę. Kolega nie zna się na żartach?

  • Miast Ziemi Łobiecanej dziadów 3ch:

    image
  • mmaria napisal(a):
    Miast Ziemi Łobiecanej dziadów 3ch:

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Interes nie wyszedł....

  • Żałosny widok - starzy komedianci.
  • starybelf napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Takie nasze współczesne wieszanie portretów targowiczan: memy, obrazki itp. itd.
    Tu chodzi o dzisiejszy dzień i prokuraturę. Kolega nie zna się na żartach?

    Sorki, nie chciałem w żadnym razie psuć zabawy, po prostu dużo ostatnio tego typu żarcików i zastanawiam się, czy nie pełnią głównie roli kompensacyjnej.

  • extraneus napisal(a):
    Takie nasze współczesne wieszanie portretów targowiczan: memy, obrazki itp. itd.
    Bardzo dobre porównanie.
  • Rafał napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Globcio atakuje!
    Oczywiście. Nie wiem kiedy było robione, ale i tak jestem przekonany że obecny kwiecień zostanie ogłoszony najcieplejszym w historii.
    Chyba jednak nie u nas ;-) Zresztą, właśnie wróciłem z Rzymu, tam też całkiem chłodno. Wymarzliśmy czekając na audiencję generalną.
  • Nie chodzi o pogodę i temperaturę tylko o zasadę. Ociepla się i już. Wyjątków nie tolerujemy!
  • Rafał napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Globcio atakuje!
    Oczywiście. Nie wiem kiedy było robione, ale i tak jestem przekonany że obecny kwiecień zostanie ogłoszony najcieplejszym w historii.
    Kurde, globcio nie ma nic wspólnego z naszym kwietniem pletniem. Tylko z tym, że na Grenlandii robi się gorąco, a Ocean Arktyczny podlega atlantyzacji.

    Wspomnicie na me słowa jak będziemy się zastanawiali nad otwieraniem kopalni na Grenlandii.
  • A co tam się da wykopać i jaki to ma związek z globciem?
  • romeck napisal(a):
    image
    Mówiąc językiem współczesnej zawiści: "ci to się nachapią z 500+"
  • 7dmy napisal(a):
    osiem tysięcy.
    O ile na pierwsze dziecko się należy
  • edytowano April 2017
    Mąż zamordowanego francuskiego policjanta wygłasza mowę pogrzebową... "Gdy wychodziłem rano do pracy jeszcze spałeś..."

    image

    @Ossala_fr
  • A nie żona?
  • extraneus napisal(a):
    Mąż zamordowanego ...
    los napisal(a):
    A nie żona?
    Trzecia płeć.

  • image
    1920
    prawo dla urzędników
    tylko "odświerzyć"!
  • Wiosna w Omsku.
    image
  • Dzieciaki muszą mieć radochę, ech ;)
  • Siergiej Dembinski, według Holendrów to on miał zestrzelić MH17 (chyba chodzi o to, że dowodził wyrzutnią Buków?)
    image
  • "Bo u Moskalów lada jenerał mospanie,
    to tak się świeci w złocie jak szczupak w szafranie!"

    (przypomniał mi się ten fragment, gdy patrzyłem wczoraj na goszczonych u nas na konferencji w Bielsku Podlaskim leśników z Białorusi)
  • Dembinski

    no tak, z pewnością jak wielu rosjan chętnie wspomina o "polskich korzeniach"
    polskich - czyt. szlacheckich
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.