Skip to content

Zdjęcie dnia

18788909293241

Komentarz

  • Mania napisal(a):
    Dziś w Toruniu :-)
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    ojciets Tadeusz je mega!
    jest lepszy od Agi Khana!
    Dlaczego czołówka PiS zebrała się w Toruniu? Zapewne przyciągnęło ich nazwisko o. Tadeusza Rydzyka, który był współorganizatorem konferencji poświęconej Polakom ratującym w czasie II wojny światowej Żydów. Jonny Daniels
    Jonny Daniels - to nazwisko pojawia się w polskich mediach coraz częściej. W niedzielę otwierał konferencję naukową zorganizowaną w sanktuarium u o. Tadeusza Rydzyka. Pojawiła się tam premier Beata Szydło, wicepremier Mateusz Morawiecki, wiceprezes PiS Joachim Brudziński, który odczytał list od Jarosława Kaczyńskiego, czy marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
    przywiózł ze sobą kilkoro izraelskich polityków, w tym ministra ds. komunikacji Ayooba Karę i wiceprzewodniczącego Knesetu Hilika Bara. Za współpracę z PiS i o. Rydzykiem Danielsa ostro skrytykował prof. Jan Hartman, oskarżając go na swoim blogu o zdradę.

    "Zdrajca polskich Żydów"

    Lewicowy profesor nazywa redemptorystę "pierwszym nienawistnikiem Żydów". I rzeczywiście w przeszłości w audycjach Radia Maryja roiło się od antysemityzmu. Ale to dawny ojciec Rydzyk. Dzisiaj duchowny rozpływa się nad izraelską kulturą, odwiedza ambasador Izraela w Polsce i promuje dialog polsko-izraelski. Z czasem z anteny zniknęli prof. Jerzy Robert Nowak czy nieżyjący już prof. Bogusław Wolniewicz, a Stanisław Michalkiewicz jak ognia unika tematów żydowskich. Także słuchacze, którzy snują wizje o żydowskim spisku są wyciszani

    wszystkie religie łączcie się
    i już nie franciszkański instytut pro izraelski, a ojciec Dyrektor
    Miszczu!
  • Chwała.
  • Taktyka. Zaufania nie mam.
  • Daniels od kiedy zjechał Grossa jest moim fanem. Zrobił to na antenie RM.
  • "każdy ma swego żyda"
  • christoph napisal(a):
    "każdy ma swego żyda"
    :)
  • Żydzi szukają bezpiecznych miejsc w Europie. Nie chcą mieszkać tylko w Izraelu bo to ich zmarginalizuje. Dlatego pewnie patrzą przychylniej na Europę Środkową.
  • rozmawiałem ze starym zydem
    "ja w życiu do Polski nie przyjadę"
    ale żeby dzieci miały łatwiej i miały wjazd do UE, to wystąpił o przywrócenie polskiego obywatelstwa
  • Rafał napisal(a):
    Taktyka. Zaufania nie mam.
    Zapewne taktyka z obu stron ;-) Ale to znaczy że obie w tym momencie widzą wspólny interes, jakim niewątpliwie jest przeciwdziałanie niemieckiej narracji o "polskich obozach", bo gdyby im to puszczać płazem, to za jakiś czas by wyszło, że w tych "polskich obozach" ginęli głównie Niemcy i pedałowie.
  • obozy to za mało
    wjazd do Unii i spokój w amerykańskich mediach, pierwsze dla nich, drugie dla Polski
  • edytowano December 2017
    ech!
    może kto zapisał czym jest dobra fotografia? wpis Notto na fR w fajnym wontku o dobrej fotografii

    senkju from de mounTain
  • Pryjadą i rozkręcą nam gospodarkę.

    Do ostatniej śrubki.
  • christoph napisal(a):
    rozmawiałem ze starym zydem
    "ja w życiu do Polski nie przyjadę"
    ale żeby dzieci miały łatwiej i miały wjazd do UE, to wystąpił o przywrócenie polskiego obywatelstwa
    Znany fakt!
    http://www.fronda.pl/a/paszporty-gratis-zydzi-masowo-dostaja-polskie-obywatelstwo,35620.html
  • edytowano December 2017
    zraelscy turyści najbardziej cenią w Warszawie gastronomię, która ich zdaniem znajduje się na wysokim poziomie. Jak informuje portal mako.co.il, o popularności polskiej stolicy zadecydował czynnik ekonomiczny. Warszawa oferuje usługi w podobnym standardzie co inne europejskie miasta, ale w porównaniu z nimi jest znacznie tańsza.

    Innym powodem, który decyduje o tym, że coraz więcej turystów z Izraela decyduje się odwiedzić Warszawę, jest cena podróży. Przewoźnicy działający na tamtejszym rynku lotniczym oferują przelot w obie strony w cenie 140-150 dolarów, choć można również trafić na promocję kosztującą 120 szekli (ok. 119 zł).

    Jak podaje portal mako.co.il, dokonano obliczeń, które pokazały, że Izraelczykom bardziej opłaca się spędzić weekend w polskiej stolicy niż w kraju.

    jakoś nic o getcie, cadykach czy jesziwach albo Chabad Lubicz? Lubawicz?
  • image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • kult wodza? codziennie inne zdjęcie jako zdjęcie dnia?
  • jest armia jest wódz,
  • Mania napisal(a):
    image
    Nie wiem czemu mi sie te twiterowe obrazki na forum nie wyswietlają, jak wklejam link bezpośrednio w przeglądarkę to widzę...
  • kulawy_greg napisal(a):
    Mania napisal(a):
    image
    Nie wiem czemu mi sie te twiterowe obrazki na forum nie wyswietlają, jak wklejam link bezpośrednio w przeglądarkę to widzę...
    U mnie pomaga odświeżenie strony. To może być kwestia przeglądarki.
  • christoph napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    image
  • image
    egzorcyści przestrzegają, aby nikomu nie pozwolić na obrzęd błogosławieństwa z nałożeniem rąk, z wyjątkiem katolickiego kapłana i własnych rodziców
    - zdjęcie nie jest z dzisiejszego dnia, ale gdy je widziałam, wrażenie było przykre
  • KAnia napisal(a):
    egzorcyści przestrzegają, aby nikomu nie pozwolić na obrzęd błogosławieństwa z nałożeniem rąk, z wyjątkiem katolickiego kapłana i własnych rodziców
    - zdjęcie nie jest z dzisiejszego dnia, ale gdy je widziałam, wrażenie było przykre
    przy okazji:

    a dzisiejszy papież pozwalał sobie na takie "ekscesy"!

  • Andrzej Duda za młodu. ;;)
    image
  • wstrętny typek
  • Już latali za nim mikrofoniarze?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Przemko napisal(a):
    To https://pl.wikipedia.org/wiki/Jim_Morrison :)
    :)
    dzięki, czyli przynajmniej Duda tak nie wyglądał
    uff
  • Morrison nie był chyba wstrętnym typkiem. Był z pewnością psycholem, bardzo inteligentnym.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.