Skip to content

Zdjęcie dnia

18990929495241

Komentarz

  • Chyba "z igły widły" :P
  • Zazu napisal(a):
    Jest takie ludowe powiedzonko: Robić widły z igły.
    Być może. PAD pewnie też tak myślał i stał się szczęśliwym posiadaczem foci z porcją tortu. Na drugim planie pupa Dody gratis.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    PAD pewnie też tak myślał i stał się szczęśliwym posiadaczem foci z porcją tortu. Na drugim planie pupa Dody gratis.
    Pszeca na tem słynnem zdjemciu to akurantnie pupa Dody jezd centralno okolicznościo pszyrody, potym tort, a dopirosz na kącu ten zdecoriętowany chopiec co jegusz czyma.

  • No może i z igły widły. Dobre zestawienie przykładów wyżej. Jednak propaganda TVP i "naszych" mediów mogłaby być nieco mniej prymitywna.Nie kupuję tezy że Polacy tylko taka lubią. Mam wątpliwość czy ktokolwiek ja rzeczywiście lubi.
  • image
    partia antypolska zdejmuje maski
    gdyby to była flaga Polski, to musiałaby wisieć w środku, takie są przepisy
    ale to NIE JEST flaga Polski, tylko jakiś znak, nie wiem - może drogowy, kolejowy?
  • edytowano December 2017
    KAnia napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    partia antypolska zdejmuje maski
    gdyby to była flaga Polski, to musiałaby wisieć w środku, takie są przepisy
    ale to NIE JEST flaga Polski, tylko jakiś znak, nie wiem - może drogowy, kolejowy?
    Co do ogółu - racja, maski po raz kolejny spadły, podobnie jak przy słynnym Możełu (Orzeł Morze) i madżentowych (!!!) flagach narodowych.

    Ale to po środku to też nie jest flaga, bo flagi oprócz barw i grafik (obrazów) mają również zdefiniowane proporcje (dozwolone kształty).
    Więc de iure są "czyści"

    ==
    KAnia napisal(a):
    ...tylko jakiś znak, nie wiem - może drogowy, kolejowy?
    Znak Pełniących Obowiązki Polaków (POP-ów)
  • taśma ostrzegawcza "Policja"
    image
  • edytowano December 2017
    image
    crime scene - do not enter
  • Zakaz przejazdu poza skrajnię oznaczoną tablicami albo zielonymi światłami (to chyba coś związane z żeglugą)

    image
  • Ale KAni lepsze :)
  • To się chyba nazywa maska pośmiertna. Jak gips stężeje, należy delikatnie zdjąć.
  • Brakuje tylko peruki I czarnego pieprzyka
  • Tak lepiej
  • 1894
    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    1894
    image
    A ten pałac kultury to jakiej paczki?
  • Paczki, która na budowę obiektu przeznaczyła 130 tys. ówczesnych rubli, a Polakom nie było go żal.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    Paczki, która na budowę obiektu przeznaczyła 130 tys. ówczesnych rubli, a Polakom nie było go żal.
    Fanfakt: zakup placu pod sierociniec Korczaka ( w roku 1910) to była kwota 25 tysięcy rubli, naprawdę kupa kasy. Wyżej wymienioną cerkiew rozebrano 15 lat później.
  • Co to za zagadka jak goście stoją za drzewem, w cieniu albo w krzakach a zdjęcie niskiej rozdzielczości? Sam się tak mogę schować.
  • kulawy_greg napisal(a):
    Co to za zagadka jak goście stoją za drzewem, w cieniu albo w krzakach a zdjęcie niskiej rozdzielczości? Sam się tak mogę schować.
    Takie zadanie komandosa
    Nie dać sie zabić
    Był taki szpenio z Kalisza
    Henryk Jedwab

    Opływający we wszystko łącznie z niebywałym powodzeniem u kobiet wszelkich ras
    Zabijaka (człeń do zadań specjalnych - specjals) Najjaśniejszej
  • To je ładne: Małysz trzymający parasol nad Stochem.
    image
  • reporter TVN nie przyznaje się do tego (że jest z TVN) przepytując kibiców skoków nrciarskich!
    image
  • Marsz dla życia, Waszyngton...
    image
  • Kamil Stoch w wiosce olimpijskiej

    image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.