Skip to content

100 dni PAD i następne wybory

1356799

Komentarz

  • Urzekła mnie łzawa opowieść o peowiakach co to są "... fachowcami pracującymi dla rządu. Wielu spośród tych, których spotkałem, mówiąc ogólnie, chciało czynić i czyniło dobrze dla Polski"


    Niemal się wzruszyłem.

  • DMCDMC
    edytowano August 2015
    Zapewne na szpaltach gazet szef BBN powinien ogłaszać listy proskrypcyjne, zatytułowane Ś.W.O.

    Zresztą BBN to instytucjonalny think-tank, żadne twarde jądro władzy.
  • - Jeżeli mówię o tej dumie, to myślę m.in. właśnie o „Solidarności”, patrząc na tę historię najnowszą. To myślę o tych ludziach, którzy poczuli, że są wreszcie pod swoim dachem, że są wreszcie razem i mimo wszystkich przeciwności umieli rozbić żelazną kurtynę, umieli zburzyć mur berliński. Tak, bo to właśnie tak naprawdę ręce polskich robotników zburzyły mur berliński. To dzięki „Solidarności” on upadł, to „Solidarność” przełamała ten wielki impas komunizmu - powiedział prezydent, otrzymując brawa od zgromadzonych.
    Wreszcie Ktoś głośno powiedział to, co powinno być powiedziane w 1989. I to Kto powiedział!
    Jestem dumna z mojego Prezydenta.
    Więcej: http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wizyty-krajowe/art,14,w-1980-roku-zrozumielismy-ze-wspolnota-moze-zwyciezyc.html
  • Podsumowanie internetowej "działalności" PAD, suma również z kampanią wyborczą. Wirtualnemedia.pl

    Aktywnością na Facebooku i Twitterze prezydent Andrzej Duda „wygrywa internety”
    wypisy:

    Prezydent Andrzej Duda świetnie radzi sobie z komunikacją w mediach społecznościowych, nie tyle nawet wypowiadając się w kwestiach politycznych, ale wchodząc taktownie w interakcję z innymi użytkownikami - oceniają dla Wirtualnemedia.pl eksperci od social media.

    Od zaprzysiężenia na prezydenta wszystkie oficjalne wydarzenia z udziałem Andrzeja Dudy są relacjonowane na jego fanpage’u także w formie wideo, z wykorzystaniem nowej opcji transmisji na żywo w aplikacji Mentions. W dniu objęcie urzędu Duda nagrał też transmisję wideo z odpowiedziami na niektóre pytania internautów.

    Prezydent jest też aktywny na swoim osobistym profilu twitterowym. Nie tylko pisze swoje opinie i komentarze do bieżących wydarzeń, lecz także dyskutuje z niektórymi użytkownikami. Odpowiedział również uprzejmie na kilka nieprzychylnych wobec niego komentarzy, co spotkało się z uznaniem wielu internautów.

    PR-owcy prezydenta mają w małym palcu publikację „The Social Media President. Barack Obama and the Politics of Digital Engagement” opisującą aktywność w internecie amerykańskiego prezydenta.

    - Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu mediów społecznościowych Duda jest w stanie zbudować swój własny wizerunek w oderwaniu od tego, jak pokazują go inne media. Jego zwolennicy szybciej zajrzą na jego profil, żeby dowiedzieć się „jak było”, niż zwrócą się do innych środków przekazu, nawet tych oficjalnie popierających jego prezydenturę.

    ... relacje wideo na żywo, które od około dwóch tygodni regularnie pojawiają się na fanpage’u prezydenta to ruch, którym Duda zdecydowanie zaskoczył polityczną scenę w zakresie komunikacji w social media. - Na duży plus zasługuje fakt, że z tego rozwiązania skorzystał jako jeden z pierwszych polityków na świecie

    Odbiorcy w mediach społecznościowych nie chcą czekać na jedno wydanie „wiadomości” o 19.30. Chcą je mieć cały czas, na bieżąco, prosto ze swojego smarftona
  • No, pierwsza para na wodnym skuterku!
    Normalnie (medialnie) Barack Husein Obama z Lady D.!!!
  • Romek daj se spokój z tymi akurat porównaniami, nawet jeśli to tylko medialnie ma być. Tem bardziej, że całkiem nietrafione ;)
  • Świetne foto, powinno hulać w netach nałopkrongło:)
  • James Bond
  • Wyglądają jak typowi uchodźcy z Syrii.
  • edytowano September 2015
    James Bond
    Richtig :D
  • Słoneczny Patrol, sezon drugi
  • Wyglądają jak typowi uchodźcy z Syrii.
    Król z królową? :)
  • Byle nie przesadzili z tym pijarem. Każdy może dostać kolorowego zawrotu głowy. Jak przegną to będą robić za Beckhamów albo gorzej bo za Kena i Barbie i powaga urzędu pryśnie.Na szczęście PO ma przygłupich pijarowców, bo mogliby już zacząć wyszydzanie w ten deseń.
  • Nie mogliby, bo żadne z nich nie udziela durnych wywiadów. A do fotek trudno się czepiać.
  • Lata za nimi chmara paparazzich, nic na to nie poradzą; są najbardziej gorącą parą, a paparazzi na nich zarabiają.
  • Byle nie przesadzili z tym pijarem. Każdy może dostać kolorowego zawrotu głowy. Jak przegną to będą robić za Beckhamów albo gorzej bo za Kena i Barbie i powaga urzędu pryśnie.Na szczęście PO ma przygłupich pijarowców, bo mogliby już zacząć wyszydzanie w ten deseń.
    Najgorzej właśnie jakby przestali. Kaziu dopóki latał po studniówkach to miał świetne oceny także na FF.
  • Nie mogę, pierwsze dobre foto od miesięcy, a ten ostrzega przed przesadą:)
  • edytowano September 2015
    Nie mogę, pierwsze dobre foto od miesięcy, a ten ostrzega przed przesadą:)
    No Kolega to często nie może z byle powodu. Już się przyzwyczaiłem.

    Co do Kazia to debil był, a Duda nie jest, ale ludożerka i tak tego nie dostrzega. Innymi słowy - podtrzymuję moje obawy.
  • ... za Kena i Barbie
    @mmaria, czytasz i nie grzmisz? :)
  • edytowano September 2015
    @romeck - to mnie akurat aż tak nie wkurzyło, ale obiecuję więcej czujności ;)
  • edytowano September 2015
    Bardzo słusznie mmario. Tendencyjne wyrywanie z kontekstu, zmieniające diametralnie sens wypowiedzi, powinno być piętnowane prawie tak jak obrazy i pomówienia. Tak więc dzieki przynajmniej za niepodejmowanie tego tematu. Nie spodziewałem się więcej w stosunku do "ptaka co własne gniazdo kala" (rzekomo oczywiście).
  • edytowano September 2015
    Odnotujmy:
    Senat RP głosami PO odrzucił wniosek PAD o zorganizowanie referendum 25.10.
    PO ponownie wyrzuciło do kosza wolę 6 mln Polaków.

    Lista głosujących przeciwko
    image
  • Mają rozmach skurwisiny.

    No i praktykę.
  • Odnotujmy:
    Senat RP głosami PO odrzucił wniosek PAD o zorganizowanie referendum 25.10.
    PO ponownie wyrzuciło do kosza wolę 6 mln Polaków.

    Lista głosujących przeciwko
    image
    No i dobrze. Lista negatywna do Senatu gotowa. Wystarczy rozpowszechniać z adnotacją, że to wedle partyjnej dyscypliny.
  • Prokurator Dariusz BARSKI przedstawicielem Pana Prezydenta DUDY w Krajowej Radzie Prokuratury. Edward ZALEWSKI won!

    http://wpolityce.pl/polityka/264423-nowy-przedstawiciel-prezydenta-w-krajowej-radzie-prokuratury-andrzej-duda-nominuje-andrzeja-barskiego

    CENCKIEWICZ:
    Pierwszy konkret PAD! Świetna nominacja, wiem co mówię
  • edytowano September 2015
    .
  • Prokurator Dariusz BARSKI przedstawicielem Pana Prezydenta DUDY w Krajowej Radzie Prokuratury. Edward ZALEWSKI won!

    http://wpolityce.pl/polityka/264423-nowy-przedstawiciel-prezydenta-w-krajowej-radzie-prokuratury-andrzej-duda-nominuje-andrzeja-barskiego

    CENCKIEWICZ:
    Pierwszy konkret PAD! Świetna nominacja, wiem co mówię
    Mam nadzieję, że kolejna jest dyrekcja krakowskiej szkółki po wyborach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.