Skip to content

Leguramin ku przypomnieniu

124»

Komentarz

  • Na moim zegarze 7.49.
    A przy wpisie...
  • ...po kolejnym banie nowego użyszkodnika:
    JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Ja próbowałem się porozumieć ale osoba nadaje na zupełnie innych falach. Chyba to powinna być ogólna zasada - jak kto gdzieś wchodzi (obojętne gdzie, nawet niech to będzie forum palikociarzy) i na dzień dobry rozstawia po kątach gospodarzy, powinien od razu zostać pożegnany solidnym kopem.
    Tak. Nie ma wyjścia. Im szybciej tym lepiej.

    →stąd (i posty powyżej)

  • edytowano July 2022
    c.d. / j.w. by nie zaśmiecać wątku


    /na boku
    los napisal(a):
    Kalain napisal(a):
    Była szansa naprostować osobę. Z tego powodu poleciłem forum. Szkoda.
    Nie było. Gdyby zechciała się rozejrzeć i choć odrobinę uszanować to, czym to forum jest. Jak kto gdzieś wchodzi otwierając kopem drzwi, to bardzo często żegna się z nim też kopem.
    Jak zwykle ma Pan rację ;) Bez odbioru :)


    Nie było... Drugiego dnia już napisałem OSTRZEŻENIE, bo wcześniej przeczytałem jej odpowiedź na... naganę. Czytałem wszystkie posty i ręka zadrżała i nie puściłem ostrzeżenia, bo może za wcześnie. Ale ostrzeżenia w formie postów płynęły od innych użytkowników fforum, więc jak nagadała adminowi, tak nagadywała innym.

    Natomiast (pogrubione):
    Kalain napisal(a):
    Tomek napisal(a):
    ... Na tym forum można przeczytać ciekawe rzeczy, ale tu funkcjonuje także wewnętrzny krąg, taki derin devlet, i z tym kręgiem lepiej nie zadzierać, szczególnie wtedy jak się jest osobą spoza "przyjaciół niegdysiejszego Forum Frondy" i nigdy nie było się na piwie. Pozostaje usiąść cichutko w kąciku i skupić się na czytaniu. Piszę życzliwie z doświadczenia.
    Takie to jest ;)
    nie jest prawdziwe!
    Tu nie ma osób "z poza". Tu nie jest "towarzystwo z FFrondy" tylko "duch FFrondy", społeczność nie piffkowa, tylko ideowa.

    //
  • c.d. / j.w.
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Tomek napisal(a):
    Pozostaje usiąść cichutko w kąciku i skupić się na czytaniu.
    1. Można pytać o cokolwiek, natomiast 'własne przekonania' jako twierdzenie zawsze prawdziwe jest adekwatnie traktowane.
    2. My się spieramy, np los mi zarzucił, że piszę bzdury odnośnie von Neumanna.
    3. Jesteśmy ciekawi opinii innych, ale nie gdy prezentują je jako prawdy objawione.

  • edytowano July 2022
    c.d. / j.w.
    Zima napisal(a):
    W kwestii czy forumek dopuszcza wystarczająco szeroki wachlarz poglądów, ja odnoszę wrażenie że w zupy pełności.
    romeck:
  • romeck napisal(a):
    c.d. / j.w.
    Zima napisal(a):
    W kwestii czy forumek dopuszcza wystarczająco szeroki wachlarz poglądów, ja odnoszę wrażenie że w zupy pełności.
    romeck:
    imageObrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Ale tylko z małej litery żurek.
  • Ale zawsze można zedytować swój post w ciągu 23 godzin i 59 miniut...
    los napisal(a):
    Forum jest nietnijne.
    → stąd i dalej

  • edytowano September 2022
    Bardzo mi się podoba taka definicja fforumowania!
    Szturmowiec.Rzplitej napisał 12.09.2022:
    Mamy więc powtarzalną szansę powzniecać się wydarzeniami, które jeszcze nie nastąpiły,
    cóż może być bardziej forumkowego!
    → stąd
  • →we temacie wklejanych filmików z Waszych Tub (You Tube) (wątek o wojnie)
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Tomek napisał 21.09.2022:
    ...jestem za wpisaniem do regulaminu obowiązku streszczeń filmików dłuższych niż kwadrans. Albo żeby przynajmniej podać w punktach z danego filmiku jakieś tezy antytezy i syntezy.
    Kurde, jest jakaś słuszność w tym postulacie, nieprawdaż.
  • Так теперь это официально?

    👣

    🐾
    🐾

  • Ito ay isang postulate lamang. :)
  • אה, איך פארשטיי

    👣

    🐾
    🐾

  • Jeśli ktoś może to niech odmówi różaniec o 21 w intencji Michała.
  • Skrzypek napisal(a):
    Jeśli ktoś może to niech odmówi różaniec o 21 w intencji Michała.
    +
  • Akurat modliliśmy się o tej porze nieszporami ale włączając w to intencję za Michała.
  • +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • @los powiedział →28.09.2023 w wątku:
    Forum skazane jest na apoftegmaty, bo inaczej forumowe wpisy musiałyby liczyć 300 stron in folio.

    Celem forumowego wpisu nie jest wyczerpanie tematu rzeczywistości tylko zauważenie pewnego jej aspektu.

  • →Musiałem!... ;)

    @los powiedział(a):
    Jest całkowita swoboda nieczytania forum.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.