Skip to content

Pierwsze ruchy w nowym Sejmie i rządzie

11516182021

Komentarz

  • Mnie również. Prosił się nie będę
    Chamstwu bugodrzanskiemu należy przeciwstawiać się SIŁOM i GODNOŚCIOM LUDZKOM
  • Tam Stan Wojenny! Dla ludzi ze światopoglądem materialistycznym odcięcie od koryta ma od razu wymiar Kosmicznej Apokalipsy.
  • Jak widać odcinanie od koryta najgorszego sortu (nie mogę, kurde! Środa to wyjątkowo obleśna baba!) idzie bardzo sprawnie!
  • extraneus napisal(a):
    Jak widać odcinanie od koryta najgorszego sortu (nie mogę, kurde! Środa to wyjątkowo obleśna baba!) idzie bardzo sprawnie!
    Ojtam. Pomyślpan tylko, jak Gowę nabruździłby w każdym innym resorcie...
  • los napisal(a):
    extraneus napisal(a):
    Jarosław Gowin ‏@Jaroslaw_Gowin · 1 dzień1 dzień temu

    Skoro rząd szykuje stan wojenny, to rozumiem,że prof.Środa nie przyjmie grantu przyznanego przeze mnie, funkcjonariusza zbrodniczego reżimu?

    Kurwa ich mać!
    +1

    Mnie kutasy grantu nie dali.

    Mi też nie.

    Środowisko naukowe to takie gówno, że żaden minister tego nie zaora. Moja wizja terapii to 20 lat outsourcingu do Indii, aby jednostki zakażone wymarły.
  • edytowano March 2016
    Teraz mnie przyszło do głowy, że i PiS nie ucieknie dźendermejnstrimingowaniu i innym rozwiązaniom światowej rewolucji kolportowanym przez np. UE. Na naukę kaska pewnie jest, ale w połowie przeznaczona na badania nad i wdrażanie dejże rewolucji. Kasa zapewne zamówiona przez poprzedników, zresztą, jeśli PiS w przyszłości nie wyciągnie po nią łapek, znajdzie się w ogniu krytyki "środowiska akademickiego" (przecież nawet Wielomski bronił jakiś czas temu dżenderyzmu i badań nad kulturowymi uwarunkowaniami ról społecznych obu pci ;) )
  • extraneus napisal(a):
    (przecież nawet Wielomski bronił jakiś czas temu dżenderyzmu i badań nad kulturowymi uwarunkowaniami ról społecznych obu pci ;) )
    Musiał, żona mu kazała...
  • edytowano March 2016
    Po mojemu grant Środzie przyznał poprzedni reżim. Pamiętam takie zestawienie. Ale może się mylę, a w tej chwili nie bardzo wiem, gdzie to wiarygodnie sprawdzić.

    Edit - doczytałam, że Gowin chwali się, że przyznał tej pani grant.
    Rency opadajo 8-X
  • stopa życiowa też
  • Grant był z NCNu bodajże. Środowisko, minister nic nie może.
  • Bez ręcznego sterowania w tym temacie ciężko będzie coś zmienić.
    Różne Środy i Sieraki to są profesjonalni grantologowie, z opanowaną doskonale sztuką wyciągania publicznej kasy.
  • W polskiej humanistyce opcja zerowa ma nie mniej sensu niż w służbach specjalnych. Zresztą - poprzedni rząd ją poniekąd wprowadził, więc nic nie należy zmieniać i poczekać aż ta zaraza się wygłodzi.
  • Grantofagi się toto nazywa.
  • no dobra juz po srodzie, a od poniedziałku tematem jest zwolnienie wiceministra finansow
  • nikt na twitterze nie odpowiedzial na moje dramatyczne pytanie z wczoraj:

    "P. min.Szałamacha, po co te zwolnienie? To ze atmosfera pracy w ministerstwie ciężka, to wie nawet taki nikt jak ja, ale żeby zwolnienia?"

    ech, ignoruja mnie na twitterze, zadna ze mnie czarnabaronowa nie jest.....
  • Nie znam kuchni, ale tam się toczą rzeczywiste boje. Wydaje mi się, że Szałamacha jest przeciwwagą dla Morawieckiego i raczej pilnuje, żeby ten ostatni zbytnio nie dorwał się do pieniędzy. Ale to tylko moje wrażenia są, na razie niepoparte żadną wiedzą.
  • Bardziej Jackiewicz. Jak popatrzeć na tę wojnę, to Schetyna wydaje się niemal przyjacielem.
  • los napisal(a):
    Bardziej Jackiewicz. Jak popatrzeć na tę wojnę, to Schetyna wydaje się niemal przyjacielem.
    Bardzo interesujące...

  • Dziś próbowali straszyć Polaków min. Błaszczakiem, wtedy weszła na mównicę pani Premier... :-)


  • Trzeba powiedzieć że jest świetna.
  • Z miesiąca na miesiąc, z tygodnia na tydzień, z dnia na dzień, jestem coraz bardziej spokojny. Zrobią to co trzeba. I co się da, a nie wszystko może się dać zrobić, jak to w życiu. Chujowy sort niech sobie wyje, Europa może się burzyć, Niemcy mieszać, hu fakin ker ?

    Taki jest głos człowieka odizolowanego. Nie mam tv, nie czytam gazet, przestałem obserwować debli na fejsie, na Onety rzucam oko parę razy dziennie i to po łebkach. Moje okno na świat to tutejsze forum i wpolityce. I nic więcej. Z baranami, którzy mnie prowokowali zerwałem kontakty, a ci co zostali boją się cokolwiek przy mnie powiedzieć (jakoś tak wyszło, nie wiem do końca dlaczego). Pojadę pewnie na Milion, bo to mój obowiązek, chociaż tyle mogę zrobić. I będę wrzucał kartkę podczas wyborów z krzyżykiem postawionym tam gdzie zawsze. I nie jestem sam, takich ludzików (mniej lub bardziej zaangażowanych czy odizolowanych) jest +/- 35%. Jakie to wszystko wspaniale proste !

    JORGE>
  • raste napisal(a):
    Trzeba powiedzieć że jest świetna.
    Najlepszy Premier, jakiego miała Polska od 1945 roku. Nie ulega emocjom, jest precyzyjnie merytoryczna, dosadna, ale nikogo przy tym nie obraża, inteligentna, mądra, kompetentna. Ideał :-)
  • Oczywiście oceniam to co widać. Jak wygląda praca za zamkniętymi drzwiami to się okaże. Po efektach
  • Myślę że tego pana warto mieć w drużynie. Może jego bajka nie jest w 100% naszą bajką ale puenta jest bardzo zbliżona:

    image
  • Mania napisal(a):
    raste napisal(a):
    Trzeba powiedzieć że jest świetna.
    Najlepszy Premier, jakiego miała Polska od 1945 roku. Nie ulega emocjom, jest precyzyjnie merytoryczna, dosadna, ale nikogo przy tym nie obraża, inteligentna, mądra, kompetentna. Ideał :-)
    Ma niestety wicepremiera, który wszystkie te zalety kasuje i czyni PiS nie lepszym od PO. A ten wicepremier staje się coraz ważniejszy.
  • los napisal(a):
    Mania napisal(a):
    raste napisal(a):
    Trzeba powiedzieć że jest świetna.
    Najlepszy Premier, jakiego miała Polska od 1945 roku. Nie ulega emocjom, jest precyzyjnie merytoryczna, dosadna, ale nikogo przy tym nie obraża, inteligentna, mądra, kompetentna. Ideał :-)
    Ma niestety wicepremiera, który wszystkie te zalety kasuje i czyni PiS nie lepszym od PO. A ten wicepremier staje się coraz ważniejszy.
    Zaczekalbym z ocenami.

  • Tekst o emeryturach obywatelskich miał już wagę megatony. A to dopiero początek.
  • Ciekawe, czy stać będzie niektórych później na słowo przepraszam...
    raste napisal(a):
    los napisal(a):
    Mania napisal(a):
    raste napisal(a):
    Trzeba powiedzieć że jest świetna.
    Najlepszy Premier, jakiego miała Polska od 1945 roku. Nie ulega emocjom, jest precyzyjnie merytoryczna, dosadna, ale nikogo przy tym nie obraża, inteligentna, mądra, kompetentna. Ideał :-)
    Ma niestety wicepremiera, który wszystkie te zalety kasuje i czyni PiS nie lepszym od PO. A ten wicepremier staje się coraz ważniejszy.
    Zaczekalbym z ocenami.



  • los napisal(a):Ma niestety wicepremiera, który wszystkie te zalety kasuje i czyni PiS nie lepszym od PO. A ten wicepremier staje się coraz ważniejszy.
    Przynajmniej wiemy kto po 'naszej' stronie jest Frankiem Uderwoodem.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.