Skip to content

Raport Większości.<br />audyt PO-PSL

edytowano May 2016 w Forum ogólne
11. maja 2016 godz. 9:36
Prezes Rady Ministrów Beata Szydło weszła na mównicę...

Raport Większości.

A jako wstęp - Stefan:


Otagowano:
«1345

Komentarz

  • edytowano May 2016
    PO-PSL nie rządziły państwem. To było trwanie i czerpanie z profitów.
    Przez osiem lat budowaliście "państwo teoretyczne". (...)
    zmarnowane 340.000.000.000 zł !!!!!!!
    ----

    Minister finansów, Szałamacha ma przerwane przemówienie okrzykami "Oddaj dietę!"
  • Audyt sraudyt...a gdzie wyróby ciesielski y konopny? No się pytam?!
  • Wyśmienita przemowa Antuana. Jak zwykle stanął na wysokości zadania
  • Antuan jest moim fanem. Niezmiennie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Eden napisal(a):
    Wyśmienita przemowa Antuana. Jak zwykle stanął na wysokości zadania
    a co mówił?
  • Że PO to skurwysyny które rozbroiły Polskę, a żołnierzy na misje wysyłali bez sprzętu.

    Że do niektórych sprzętów zapasy amunicji to 17% stanu wymaganego. Itd.
    Rozpierdzielić szybko sądy, to razem z posłami PO będzie można sędzów rozstrzelać na Stadionie Narodowym.
  • teraz na INFO o slużbach. Włos staje dęba ze zgrozy
  • Kopaczowa jak zawsze w formie. Tfu.
  • Większość już pod linkiem:
    https://www.youtube.com/results?search_query=audyt+stanu+państwa+po+rządach+PO-PSL

    Na Antuana trzeba jeszcze trochę poczekać, bo był ostatni.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • qiz napisal(a):
    Że PO to skurwysyny które rozbroiły Polskę, a żołnierzy na misje wysyłali bez sprzętu.

    Że do niektórych sprzętów zapasy amunicji to 17% stanu wymaganego. Itd.
    Rozpierdzielić szybko sądy, to razem z posłami PO będzie można sędzów rozstrzelać na Stadionie Narodowym.
    Szpitale wojskowe zadłużały się w parabankach.
    Wywiad wojskowy inwigilował Jana Olszewskiego.
    Itd.
    Trudno streścić, trzeba przesłuchać.
  • dyzio napisal(a):
    teraz na INFO o slużbach. Włos staje dęba ze zgrozy
    ano zgroza. Ten oficer powiedział, że za to, co już wiadomo Ewa K. i Donald T. powinni siedzieć. Poza tym - rzeźnik z Chobielina to ruski kret. No i "dziennikarze" (tvn. GW) - na służbie FSB.
    (mam nadzieję, że Mario i Antoine mają najlepszą ochronę.)
  • Tak zupełnie bez związku klasyka literatury

    image
  • adaho napisal(a):
    Kopaczowa jak zawsze w formie. Tfu.
    Walczy o życie, dopóki jest na wolności.
  • edytowano May 2016

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Eden napisal(a):
    Wyśmienita przemowa Antuana. Jak zwykle stanął na wysokości zadania
    a co mówił?
    Minister @mon_pl @Macierewicz_A w #Sejm: Nie został ukończony żaden z programów rozwoju sił zbrojnych, na które wydano 50 mld.zł. #raPOrt
    19:22 - 11 maj 2016

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Jestem bardzo zmartwiony skalą niedoróbek, Nie ma nazw, nazwisk, podmiotów, konkretnych kwot. Caly raport powinien być dostępny online i ściągalny tak żeby mainstreamowe media nie mogły tego ominąć. za parę dni wszyscy zapomną o tym raporcie. a i koniecznie brakowało sparowania w raporcie osób zamieszanych z wałki ze zdjęciami z manifestacji KOD
  • Zatkao kakao.

    W Wiodących Mediach kilka godzin paniki: najpierw temat nie istnieje (choć to atrakcyjny "kontent"), potem, aż do teraz, jakieś gwniane śmieszkowanie. Dobry znak.
  • Raport i tak nie dotrze do umysłu przeciętnego człowieka bowiem przeciętnemu człowiekowi licznik kończy się 500 tysięcy. Wszystko co ponad pół miliona jest nie do wyobrażenia sumą. Zresztą przecież nawet taki Ziemkiewicz myli milion z miliardem a to raczej typowy szary człowiek nie jest. To nie ma znaczenia, wazne co państwo z tym zrobi.
  • Wszystko jest na tubce. Ja widziałem część.

    Jebani jawni zdrajcy.
  • Internauci nie dadzą zapomnieć.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Na razie wysłuchałam podsumowania Szałamachy, Jackiewicza, Morawieckiego, Strężyńskiej, Ziobry, Kamińskiego i kawałka Antoniego.
    Wiedziałam, że jest bardzo źle. Ale jednak łudziłam się, że nie aż tak dramatycznie źle.

    Tłustym misiom chciało się pyskować podczas Szałamachy, który występowałjako pierwszy. Mam wrażenie, że potem jakoś animusz im opadł.
  • Niestety Szyszko rozczarował straszliwie - zwłaszcza w zestawieniu z przygotowanym wcześniej dokumentem. Duża część przemówienia było nie na temat, a do tego w istotnych miejscach mijał się z prawdą. A przy tym przemówienie miało taką strukturę, że najważniejsze przewały i zaniedbania PO PSL bardzo słabo wybrzmiały.
  • To są ludzie totalnie zdeprawowani. A do tego zupełnie nieprzygotowani do sprawowania władzy, stanowiska są dla nich wyłącznie po to, żeby się ustawiać, a działania idą wyłącznie w kierunku utrzymania władzy. Do tego bezwzględnie wykorzystują swoją pozycję, na różnych szczeblach. Trzy razy słyszałem od ludzików z regionu PO historię jak pastwili się nad taksówkarzami. Ostatnia opowieść skończyła się na komisariacie Policji, bo kierowca postanowił nie odpuścić. Nachlane świnie robiły awantury (którędy jedziesz, chcesz nas oszukać !). I nie odpuszczą, taksówkarz straci licencję. Albo innym razem, wracając z ogniska PO chcieli się wbić w 5 do auta, kierowca się nie zgodził. Zrobili mu awanturę i ściągnęli Policję, bo samochód był w złym stanie technicznym (ich zdaniem). Buractwo wyżej ma inny wymiar, ale zasada jest ta sama. Mam stanowisko - doję, robię tylko to co konieczne, żeby do mnie się nie przyczepili i kombinuje jak w tym stanie trwać. Z takiego podejścia, zarówno na górze i dole wychodzi totalny bezwład, marazm i wały. To trwanie degeneruje wszystko dookoła.

    Na Fejsbuku chodzi mem, Stalin siedzi na krześle i w to zdjęcie wklejony tekst z jego podsumowaniem:

    "Wszystkim, którzy patrzą na KOD i dziwią się, jak udało się nam skurwić tych wszystkich artystów, dziennikarzy czy intelektualistów, przypominam, że żeby się skurwili ci, co się skurwili, trzeba było najpierw wytłuc tych, którzy by się nie skurwili."

    To jest w sumie dość smutny, ale banał. Od tym wiemy od dawna. Nie ma elit, nie ma ludzi odpowiedzialnych, nie ma ludzi przygotowanych do sprawowania władzy itp. Elity historycznie przygotowane odeszły w niebyt. To fakt, ale nie chodzi o elity. My nie potrafimy rozpychać się łokciami, my tam na dołach. I nie nauczymy się, bo to nie mieści się w standardach naszego kodu kulturowego. A wojna musi iść dwutorowo, od góry i od dołu. Skurwysyny mają być wytępieni. I nie będą. Nie przez Kaczora, PiSiory. Przez nas, my jesteśmy winni.

    Ale czy winni ? Ja tej rękawicy nie podejmę i nigdy nie zamierzałem tak naprawdę podjąć. Nie jestem mentalnie do takiej wojny przygotowany, tak jak większość z Was, to nie jest front dla nas stworzony. To bardzo źle dla Polski.
  • Słucham. Dziś nie dam rady wszystkich. Wystąpienie Premier Szydło świetne politycznie. Kilka cytatów powinno być stale wybijane w mediach. Należy ją pokazywać częściej i dlużej - sposób wypowiedzi bardzo wzmacnia jej przesłanie. Jest przekonująca i budzi zaufanie. To najlepszy lek na sondaże i jazgoty KODu. Kamiński też bardzo doby, szczególnie jeśli zważyć, że nie mógł znacznej części zarzutów podać czy udokumentować ze względu na tajemnicę. To musi być drążone operacyjnie, część przez prokuraturę i sądy oraz powracać do mediów. Morawiecki dobrze, ale jestem dość rozczarowany powierzchownością i ogólnikowością. Oprócz tego pomieszał elementy programowe nowego rządu, czyli swojego autorstwa, z audytem. Nie dostrzegłem porażającego profesjonalizmu i politycznej zręczności, których los tak się obawia, a które ja chciałbym dostrzec w dobrej sprawie. Jeśli chodzi o program to czas na kilka konkretów na rozwinięcie wizji, węższy front i mniejszy rozmach. Szałamacha zaś był bardzo pogubiony i wypowiadał się po prostu fatalnie. Nie wiem czy był źle przygotowany, czy zdeprymowany co na tym stanowisku już niestety jest poważną wadą, czy też jest tak fatalnym mówcą i nie potrafi prezentować swoich racji. To źle wróży jeśli chodzi o jego zdolność do zapanowania nad aparatem i opierania się lobbystom oraz odgryzania krytykom. Pozostałe wystąpienia zostawiam sobie na później.
  • edytowano May 2016
    Jackiewicz - świetny mówca, jego raport - porażający.
    Na dziś: Grad i Bondaryk - do mamra!

    Bulwersujace: wydanie w ręce FSB Rosjanina- świadka ze Smoleńska. Sku*wysyny wydali człowieka na śmierć.
    "Skrajnym przykładem takiej postawy było zachowanie wobec obywatela Rosji, który 10. 04. 2010 r. zgłosił się do ambasady polskiej w Moskwie. Osoba ta zadeklarowała chęć przekazania polskim służbom informacji dotyczących możliwości przeprowadzenia zamachu w Smoleńsku. Kierownictwo Agencji Wywiadu (AW), nie dokonując żadnej weryfikacji, podjęło decyzję o nieodbieraniu tych informacji i przekazaniu danych obywatela Rosji – Federalnej Służbie Bezpieczeństwa. Na podstawie zachowanych dokumentów ustalono, że decyzję tę podjęto po pisemnej akceptacji dwóch b. zastępców Szefa AW – Marka Stępnia i Piotra Juszczaka."

    Kurwy i złodzieje - tyle można o nich powiedzieć.
    PO i PSL to już polityczne trupy.

    Przede mną jeszcze wysłuchanie pani Premier, Błaszczaka i Morawieckiego. Kogo jeszcze warto? .
  • JORGE napisal(a):
    Nie ma elit, nie ma ludzi odpowiedzialnych, nie ma ludzi przygotowanych do sprawowania władzy itp. Elity historycznie przygotowane odeszły w niebyt.
    Mógłbyś rozwinąć? Słyszę to dosyć często i mam wrażenie, że jest to teza nieprawdziwa z jednej strony a mocno obraźliwa wobec niektórych z drugiej.

    Mam nawet taki pogląd, że powszechne jej wyznawanie to CAŁE polskie nieszczęście. Nic złego więcej w Polsce nie ma.

  • JORGE napisal(a):
    My nie potrafimy rozpychać się łokciami, my tam na dołach. I nie nauczymy się, bo to nie mieści się w standardach naszego kodu kulturowego. A wojna musi iść dwutorowo, od góry i od dołu. Skurwysyny mają być wytępieni. I nie będą. Nie przez Kaczora, PiSiory. Przez nas, my jesteśmy winni.

    Ale czy winni ?
    Pamiętam jak w okresie największej popularności (czy może tylko "pompowania") Zychowszczyzny, Semka, bodajże we "W Sieci" napisał, że pomijając bezsens traktowania "historii alternatywnych" jak opracowań historycznych, przyjęcie proponowanej przez Zychowicza i jego zwolenników postawy być może w jw jakiś sposób mogłoby okazać się opłacalne, ale oznaczałoby też faktyczne wyrzeczenie się Polskości.

    Niestety proces ten chyba częściowo nastąpił. Kol JORGE pisząc
    JORGE napisal(a):
    Nie ma elit, nie ma ludzi odpowiedzialnych, nie ma ludzi przygotowanych do sprawowania władzy itp. Elity historycznie przygotowane odeszły w niebyt.
    Chociaż nie całkiem ma rację, dotyka bardzo ważnego problemu - degradacji elit. A w zasadzie tego, jak zmieniło się ich pojmowanie. Teraz właściwie oznacza ono głównie ludzi z władzą i kasą, ewentualnie inteligentniejszych celebrytów. A jeszcze całkiem niedawno powszechne rozumienie było inne. W PRL-u nikt normalny nie nazywał wierchuszki partyjnej "elitą". Dla wielu też było jasne, że elitą jest profesor, nawet jeżeli z powodu politycznej niepokorności nie usłyszy się go w radio czy TV, a pod względem materialnym stoi kilka poziomów niżej niż kierowniczka mięsnego.....
    Tylko, że to nie jest problem tylko Polski. Prosty przykład: przedwczoraj zmarł Ilkka Hanski - człowiek zaliczany do 10 naukowców, którzy wnieśli największy wkład w rozwój ekologii (rozumianej jako nauka). Niewątpliwa śmietanka intelektualna świata . I nie ma o tym ani słowa w BBC, CNN czy innych poważnych mediach nie ma o tym ani słowa. Za to na głownej stonie BBC mamy za to newsa "Amazon reveals new Clarkson, Hammond and May show name"...

  • Następny, któremu brakuje elit. Czy mógłby ktoś psiamać podać choć jeden malutki fakcik na poparcie tej fantastycznej tezy?
  • Ależ kolega pawel. napisał, że są.
    Tylko....właśnie umarli.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.