Skip to content

Łukasz Warzecha - Smerf Ważniak czy Smerf Maruda?

2456

Komentarz

  • randolph napisal(a):
    Warząchew na zdjęciu profilowym miał czerwony szalik i telefon przy uchu. Teraz ma zegarek.
    Wszystko to są elementy wizerunkowe, podnoszące ranking nosiciela.


    Do tego, jak mi sie wydaje, zegarek jest bardzo wypasionym modelem sportowym

    Facet ostatnio jeszcze bardziej utył
  • uhrr napisal(a):
    Facet ostatnio jeszcze bardziej utył
    Złośliwi zapytaliby się na czyim wikcie ;)
  • Pamiętam, jak ta kreatura wyśmiewała wygląd św.p. Przemysława Gosiewskiego. A sam wygląda jak krowi placek, w który ktoś nawtykał zapałki.
  • los napisal(a):
    Pamiętam, jak ta kreatura wyśmiewała wygląd św.p. Przemysława Gosiewskiego. A sam wygląda jak krowi placek, w który ktoś nawtykał zapałki.
    Sportowe zapałki.
  • edytowano April 2019
    .
  • los napisal(a):
    Pamiętam, jak ta kreatura wyśmiewała wygląd św.p. Przemysława Gosiewskiego. A sam wygląda jak krowi placek, w który ktoś nawtykał zapałki.
    Nie rozumiem, dlaczego zniżasz się do takiego poziomu. Nie możesz po prostu kulturalnie napisać, że pan Łukasz jest gruby i brzydki?

    ;)
  • No nie, mnie szło o to, że ma okrągłą twarz, w górnej części której sterczą włosy. To pierwsza analogia, która mi się nasunęła. A co, niestosowna?
  • To jeden z tych, którzy kompletnie nie rozumieją, że jak rządzi PiS to są potrzebni 'prawicowi krytycy' tych oszołomów, jak się PiS odsunie od władzy, to żaden 'prawicowy oszołom' nie będzie potrzebny.
    A pamiętam jeszcze, jak red. Wołka nazywał 'Pan Wiadro', z powodu przewidywalnego odgłosu jaki wyda na hasło PiS czy Kaczyński ;)
  • edytowano April 2019
    ms.wygnaniec napisal(a):
    To jeden z tych, którzy kompletnie nie rozumieją, że jak rządzi PiS to są potrzebni 'prawicowi krytycy' tych oszołomów, jak się PiS odsunie od władzy, to żaden 'prawicowy oszołom' nie będzie potrzebny.
    A pamiętam jeszcze, jak red. Wołka nazywał 'Pan Wiadro', z powodu przewidywalnego odgłosu jaki wyda na hasło PiS czy Kaczyński ;)
    Podobnie ma się rzecz z księżmi, którzy charchaja na PiS - są nadymani medialnie przez lewackie media, jednak tylko do momentu (częste przypadki) porzucenia stanu kapłańskiego.

    Potem ich opinie nie interesują przysłowiowego psa z kulawą nogą.

  • No są biznesy i instytucje które przygarną księży odszczepieńców: redakcje Nie, Krytyki Politycznej, Faktów i Mitów niektóre fundacje i stowarzyszenia ateistyczne i antyklerykalne itp. Oczywiście nie za darmo tylko za aktywne i sprawne szczucie na KK i chrześcijaństwo w ogólności.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    To jeden z tych, którzy kompletnie nie rozumieją, że jak rządzi PiS to są potrzebni 'prawicowi krytycy' tych oszołomów, jak się PiS odsunie od władzy, to żaden 'prawicowy oszołom' nie będzie potrzebny.
    U Warząchwi chyba to bardziej natura niż interes. Fakt, że w normalnych warunkach byśmy w ogóle nie wiedzieli o istnieniu takiego pacana, ktoś sobie zadał trud, by coś takiego wyszukać i wystawić na widok.


  • Kol. Karnkowski, na fejsie:

    Warzecha dawno temu wyrzucił mnie ze znajomych na fb, potem dał mi bana na Twitterze. Teraz podał jakiś mój tweet jako scrina, laska go zapytała, czemu screen zamiast retweeta... I dostała bana od Warzechy. Nie wiem, co tam o mnie napisał, najpewniej coś złego, bo ktoś odpowiedział, że jako doktor i artysta mam lżejsze pióro od niego - ciekawe, czy też już ma bana
  • loslos
    edytowano April 2019
    Wielkie mi mecyje - mieć lżejsze pióro od Warząchwi. Przecie pióra Warząchwi transatlantyki wykorzystują jako balast.
  • A powiedzcie jak tam, mięknie rura dziennikarzykom ? Bo Gadowski ostatnio powiedział, że trzeba już się przygotować na powrót do władzy elity III RP. I że wszystko to co zostało osiągnięte po 2015 roku zostanie stracone. Że oni (elitka) już zrozumieli i się nauczyli i znowu trzeba będzie wrócić do salek katechetycznych. Ojej. Jaka szkoda, kto by pomyślał ....
  • JORGE napisal(a):
    A powiedzcie jak tam, mięknie rura dziennikarzykom ? Bo Gadowski ostatnio powiedział, że trzeba już się przygotować na powrót do władzy elity III RP. I że wszystko to co zostało osiągnięte po 2015 roku zostanie stracone. Że oni (elitka) już zrozumieli i się nauczyli i znowu trzeba będzie wrócić do salek katechetycznych. Ojej. Jaka szkoda, kto by pomyślał ....
    Co do Gadoskiego, to czasem myślę że dorabia w Internetach jako Xpost.
  • Zabił mnie Kolega z rana, choć niby śmiech to zdrowie.
  • Gadowski to jednak straszny panikarz jest. Ale może to wynik nieprzyjemnych doświadczeń z przeszłości.
  • JORGE napisal(a):
    A powiedzcie jak tam, mięknie rura dziennikarzykom ? Bo Gadowski ostatnio powiedział, że trzeba już się przygotować na powrót do władzy elity III RP. I że wszystko to co zostało osiągnięte po 2015 roku zostanie stracone. Że oni (elitka) już zrozumieli i się nauczyli i znowu trzeba będzie wrócić do salek katechetycznych. Ojej. Jaka szkoda, kto by pomyślał ....
    Akurat powrót do salek katechetycznych wyszedłby Polakom i dzieciom na zdrowie, głownie duchowe zdrowie. Oczywiście nie wszystkim bo dzieci lewaków by tam nie poszły, chyba że starsze i zbuntowane przeciwko rodzicom - emerytowanym hippisom. Jasny podział na kłamliwe komusze programy w szkole oraz prawdę w Kościele, rodzinie i prywatnie od starych, dobrych profesorów (tak profesorów, bo tak się zwracano i słusznie do takich nauczycieli) był zdrowszy niż obecne peany na rzecz całego "ciężko pracującego, odpowiedzialnego, niedocenianego i źle opłacanego" nauczycielstwa.

  • Kol. Karnkowski, na fejsie:

    Warzecha dawno temu wyrzucił mnie ze znajomych na fb, potem dał mi bana na Twitterze. Teraz podał jakiś mój tweet jako scrina, laska go zapytała, czemu screen zamiast retweeta... I dostała bana od Warzechy. Nie wiem, co tam o mnie napisał, najpewniej coś złego, bo ktoś odpowiedział, że jako doktor i artysta mam lżejsze pióro od niego - ciekawe, czy też już ma bana
  • No i nareszcie warząchwią w Warzechę. Kmiota nie trawię. Nazywam go wielopoglądowcem bezkorzennym, bo i nigdzie swymi poglądami nie umie się zakorzenić, chce być zawsze z wiatrem. A jak on cytuje sam siebie! Nie wiem czy RAZ nie widzi kmiotkowatości gostka, zapraszając go do saloniku. Drugi podobny maruda i przechwałkarz to Agaton Kosiński, pan Jedyna Racja Jest Moja. Przerywa, ględzi, wciska się innym, zawsze z mimiką sobiechwałka.
  • Zazu napisal(a):
    Nie wiem czy RAZ nie widzi kmiotkowatości gostka, zapraszając go do saloniku. .
    Może nie zauważać, jako również zapatrzony w siebie ;-)
  • Brzost napisal(a):
    Zazu napisal(a):
    Nie wiem czy RAZ nie widzi kmiotkowatości gostka, zapraszając go do saloniku. .
    Może nie zauważać, jako również zapatrzony w siebie ;-)
    Ziemniak - Warząchiew - Koziński - Gierej

    To się nazywa drim tim.
  • Ten gieroj Gierej też jest niezły.
  • O dwóch ostatnich pierwsze słyszę. Dużo straciłem? ;-)
  • Brzost napisal(a):
    O dwóch ostatnich pierwsze słyszę. Dużo straciłem? ;-)
    Srogo niewiele.
  • O jaki piękny wątek.

    image
  • Liczy na wzajemność?
  • Jeszcze tylko oficjalne założenie foliarskiej czapeczki
  • Kto to jest Piotr Szlachtowicz?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.