Skip to content

Łukasz Warzecha - Smerf Ważniak czy Smerf Maruda?

12346»

Komentarz

  • Ojcom chrzestnym pilskiego kons-liberalizmu Mikkemu, Michalkiewiczowi, Wielomskiemu itp. zawsze onuce pachniały niczym fiołki.

    Ich licznym padawanom to też się udzieliło
  • edytowano September 2022
    trep napisal(a):
    Taki debil
    a ma stałą posadkę, kącik w dorzeczu, wielu o nim gada, bas! ma nawet wątek na EC.
    Dobrze obstawione stanowisko debila.
  • Chyba Ziemkiewicz właśnie wbił dużą szpilę w d..ę Warzesze:
  • A później Ziemkiewicz zaprasza Warzechę do programu i sobie razem śmieszkują.
  • Ostatnio nie. Cokolwiek o Rafale nie powiedzieć, to nominały rozpoznaje. Jak kilka setek osób zadzwoniło do Republiki, że póki jest Warząchiew u Ziemniaka, to oni nie włączą telewizora, Ziemniak sobie szybko policzył i wyciągnął wnioski.
  • los napisal(a):
    Cokolwiek o Rafale nie powiedzieć, to nominały rozpoznaje.
    :D

  • los napisal(a):
    Ostatnio nie. Cokolwiek o Rafale nie powiedzieć, to nominały rozpoznaje. Jak kilka setek osób zadzwoniło do Republiki, że póki jest Warząchiew u Ziemniaka, to oni nie włączą telewizora, Ziemniak sobie szybko policzył i wyciągnął wnioski.
    Oglądanie popisów retorycznych Warząchwi wymaga zmiany odbiornika na model o rozmiarze coraz bardziej panoramicznym.
  • edytowano October 2022

    A ktoś mnie może obświetlić o co chodzi? Czy Warząchiew banowano do bólu za jednego tweeta, czy też onaż ŁyzkaDrewniana była banującą?
  • Ręka go boli.
  • Ten Salonik Ziemkiewicza to jeden z gorszych programów publicystycznych jakie oglądałem, a właściwie próbowałem oglądać.

    A powiedzcie mi, dlaczego ta miła pani z Republiki używa nazwiska Wierzbicki ? O co tu chodzi ?
  • edytowano October 2022
    Jakiś lans na zagraniczne pochodzenie?
  • Piosenka nazywała się "Świadectwo" a reszta się zgadza. Wielu fanów Kaczmara było nią zgorszonych.
  • allium napisal(a):

    A ktoś mnie może obświetlić o co chodzi? Czy Warząchiew banowano do bólu za jednego tweeta, czy też onaż ŁyzkaDrewniana była banującą?
    Warzecha słynie z banowania, on sam mówi że tylko za chamstwo ale Twitter się śmieje że 2/3 użytkowników ma bana. Ja dostałem bana bez zamienienia jednego słowa z nim, na przykład, w ogóle nie reagowałem na jego twitty.
  • JORGE napisal(a):
    Ten Salonik Ziemkiewicza to jeden z gorszych programów publicystycznych jakie oglądałem, a właściwie próbowałem oglądać.

    A powiedzcie mi, dlaczego ta miła pani z Republiki używa nazwiska Wierzbicki ? O co tu chodzi ?
    Emilia Pobłocka-Wierzbicki brzmi piastosko.
  • los napisal(a):
    Ostatnio nie. Cokolwiek o Rafale nie powiedzieć, to nominały rozpoznaje. Jak kilka setek osób zadzwoniło do Republiki, że póki jest Warząchiew u Ziemniaka, to oni nie włączą telewizora, Ziemniak sobie szybko policzył i wyciągnął wnioski.
    Odgrażał się że nie.
  • Tak właśnie należy - odgrażać się że nie i zrobić za co płacą.
  • los napisal(a):
    Tak właśnie należy - odgrażać się że nie i zrobić za co płacą.
    Warząchwi nie było w programie już trzy razy pod rząd. Zawsze coś.
  • To akurat te razy, kiedy da się oglądać. Chociaż prawdę mówiąc, to zwykle mocno przynudzają. Najlepsze jest chyba podsumowanie tygodnia w piątki rano.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.