Skip to content

Łukasz Warzecha - Smerf Ważniak czy Smerf Maruda?

1356

Komentarz

  • Brzost napisal(a):
    Kto to jest Piotr Szlachtowicz?
    Przydupas Roli.
  • edytowano March 2022
    Łukasz Warząchiew to nie żaden smurf, to Vladymir Harkonnen z Diuny

    image

  • Przepowiednie z kartonu, szkoda, że nikt później nie rozlicza tych ważniaków z ich własnych głupot.
  • Drugi rodzaj proroków to ekonomiści.
  • Ludzie dają pieniądze na Ukrainki z dziećmi więc składka na spasionego redaktora nie ma szans i to jest frustrujące.
  • edytowano April 2022
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Ludzie dają pieniądze na Ukrainki z dziećmi więc składka na spasionego redaktora nie ma szans i to jest frustrujące.
    Cytata ze starego kabaretu Jana Pietrzaka: "Jakiś facet w telewizorze straszy, ze grozi nam kryzys i głód, a morda u niego jak szafa trzydrzwiowa...."
  • los napisal(a):
    Drugi rodzaj proroków to ekonomiści.
    Dokładnie ;)
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Ludzie dają pieniądze na Ukrainki z dziećmi więc składka na spasionego redaktora nie ma szans i to jest frustrujące.
    Nie, on z tych wolnościowych, kapitalistycznych itp - ma mieć nikt i koniec. Ja sobie radzę, bo jestem gość, a jak inni nie, to som lenie i durnie. Nawet uciekające przed wojną matki z dziećmi.
  • Tak, tak ale skuadka/żebranina na guodującą Warząchiew ogłoszona też była.
  • Ciekawe jak z tym, sprawdził?

    image
  • TecumSeh napisal(a):
    los napisal(a):
    Drugi rodzaj proroków to ekonomiści.
    Dokładnie ;)
    Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Ludzie dają pieniądze na Ukrainki z dziećmi więc składka na spasionego redaktora nie ma szans i to jest frustrujące.
    Nie, on z tych wolnościowych, kapitalistycznych itp - ma mieć nikt i koniec. Ja sobie radzę, bo jestem gość, a jak inni nie, to som lenie i durnie. Nawet uciekające przed wojną matki z dziećmi.
    *nie dotyczy zupy
  • edytowano July 2022
    Czyli ściema, blaga większa niż myślałem. Człowiek, który podjął się jakiejkolwiek analizy szybko znajdzie materiały, dowody pokazujące, że nie ma żadnego naukowego wytłumaczenia dla homeopatii. Te próby niby naukowych prac zostały rozsmarowane przez osoby stosujące odpowiednią metodologię, tego nie da się poważnie traktować.

    Homeopatia to kwestia wiary. Ale u Warzechy, który przecież reklamował się jako człowiek dogłębnej analizy to jest coś jeszcze innego. Oczywiście o jakiejkolwiek analizie nie ma mowy, nie przeczytał niczego. Oczywiście to nie jest kwestia wiary. Tu chodzi o głęboki namysł Warzechy. Wszystko co mówi jest efektem namysłu tego unikalnego i nietuzinkowego człowieka.

    W skrócie - burak i głąb, ludzie którzy z nim prowadzą programy, dyskusje się kompromitują w równym stopniu co on. Takich tumanów się eliminuje z przestrzeni.
  • edytowano July 2022
    Warząchiew próbuje autokreować się na rozumującego "bez emocji'" rzekomego "racjonalnego i chłodnego analityka" podczas gdy nienawiść i frustracja wręcz wstrząsają jego galaretowatym cielskiem.

    Smerf Złamas.
  • Doktór Peterson powiada, że nie jest tak, że da się żyć bez toczenia różnych tam walk, o różne sprawy. I powiada, że jedyne, co zostaje do zdecydowania, to na którym wzgórzu chcesz ginąć.

    Wszytko to pięknie. Ale żeby akurat homeopatia?
  • Zawszeć to lepsze niż ruski mir. Dla siebie doktór Peterson wybrał do ginięcia wzgórza Mandżurii

  • los napisal(a):
    Zawszeć to lepsze niż ruski mir. Dla siebie doktór Peterson wybrał do ginięcia wzgórza Mandżurii
    Żebyż jeszcze Mandżurii...
  • Sopki Mandżurii są symbolem.
  • Piterson - pakuj mandżur!
  • Manchurian Candidate?
  • A wczoraj z kolei ktoś napisał, że Warzecha nie wspiera Ukrainy, bo marudzi na dosłownie każdą formę pomocy, na co Warzecha że to kłamstwo więc poproszono go o cytat no i czekamy. :)
  • wachmistrz napisal(a):
    Manchurian Candidate?
    Po co to " r"?
  • Po bzdurach wygadywanych na temat wojny sądziłem, że nie jest mnie w stanie zaskoczyć, przynajmniej negatywnie. Jednak tą homeopatią zdołał. Pomyślałem nawet, czy to aby nie fejk.
  • "Dostarczycielem ciepłej wody do mieszkań jest prywatny przedsiębiorca Konrad Laboń, który kilka lat temu kupił – także popegeerowską – kotłownię."

    Wolny rynek działa a Warzecha nie zadowolony?

    https://dorzeczy.pl/kraj/330607/sto-rodzin-bez-cieplej-wody-warzecha-to-czubek-gory-lodowej.html
  • Właśnie.
  • Kiedyś na fejsowym profilu byłego FForumowicza wszedłem z nim w krótką wymianę zdań. Żaden smerf nie jest tak głupi :)
  • No właśnie, jednak Smerf Idiota. Koniec o tym panu.

    image
  • To smerf-menda
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.