Skip to content

Te karaczany to musiał być naprawdę jakiś dil

12346»

Komentarz

  • DMC napisal(a):
    A tutaj głos prokarakanowy. Militaryści 4forumkowi piszą, że od strony technicznej ok.

    http://facet.interia.pl/militaria/news-dlaczego-caracal-byl-taki-drogi,nId,2291751
    To trza czytać w zestawie razem z komentarzami pod spodem i dopiero wtedy można próbować wyrobić sobie opinię.
  • DMC napisal(a):
    pawel.adamski
    Trzeba by chyba znacjonalizować Świdnik, żeby ponownie wejść do rzeki pod nazwą: produkcja polskiego śmigłowca. No, ale my jesteśmy tak genialni, że zamiast produkować śmigłowce, woleliśmy budować stadiony i akwaparki.
    Najzabawniejsze, że ponad 85% udziałów w Świdniku sprzeano nie w ramach " wielkiej wyprzedzy" lat 90-tych a w 2010...
  • Więc może zwyczajnie trzeba kupić te ukraińskie zakłady - znaczy skłonić Mielec i/lub Świdnik do tego.
  • "- Jaka jest obecnie pozycja Polski w UE? Czy polski rząd nie otwiera z Francją kolejnego frontu sporu?

    - Wobec innych zachodnich partnerów Francja nie pozwoliłaby sobie na takie demonstracje niezadowolenia. Polska nie powinna się zbyt przejmować reakcjami Francji i powinna dążyć do tego, byśmy byli traktowani jak poważne kraje zachodnioeuropejskie, a nie jak rynek zbytu."

    Ktoś zgadnie bez góglania, kto to powiedział?
  • Brzost napisal(a):
    Ktoś zgadnie bez góglania, kto to powiedział?
    Za proste - gógiel wie:
    mówi Jacek Saryusz-Wolski, europoseł Platformy Obywatelskiej, w rozmowie z „Rzeczpospolitą”.
  • Mówiłem - bez góglania ;-) Mnie od dobrych paru lat zastanawia, co ten facet robi w PO, bo zupełnie mi do niej nie pasuje. Taki relikt się ostał, skamielina z czasów kiedy bajano o POPiS-ie.
  • Do którego to pana dwojga nazwisk nabędę minimum (epsilon) zaufania dopiero wówczas, gdy zerwie wszystkie związki z rodzimą partią.
  • Brzost napisal(a):
    Mówiłem - bez góglania
    No tak, sory... :)
    mmaria napisal(a):
    Do którego to pana dwojga nazwisk nabędę minimum (epsilon) zaufania dopiero wówczas, gdy zerwie wszystkie związki z rodzimą partią.
    Ciekawe jak głosuje w europarlamecie - po swojemu czy zgodnie z linią "rodzimej partii"?

  • Czasem robi uniki - nie stawia się na głosowanie.
    Po mojemu to kret przygotowywany na następne wybory. Np. na prezydenta W-wy.
  • Lepszy byłby na "Prezydenta" Europy za Tuska. Taki balon próbny już ktoś z PiS chyba puścił.Z pewnością ma kwalifikacje, przygotowanie, inteligencję, odwagę i charakter górujący zdecydowanie nad Tuskiem.
  • PO zrobiła swój zespół do walki z "kłamstwami smoleńskimi". Naczejnym ekspierdem Lasek Maciej, przedwodniczoncym Kierwiński. Oj, blotki zostały tej starej dziwce Francji, ale widać też jeszcze chcą pograć na aferę smoleńskiem, przeciw Antuanowi.
  • Nikt lepszy niż Zagajnik do nich nie przyjdzie. Zagajnik też pewnie chętnie by się wycofał ale już nie może.
  • Zmarnowana szansa na jakąkolwiek merytoryczną dyskusję. Tylko pyskówki z tego będą. Ale pewnie niczego innego nie należało się spodziewać po dotychczasowych wystąpieniach tych panów przed mediami.
    Co mnie martwi, a właściwie wkurza, to beznadziejne prowadzenie wszelkich konferencji przez "naszych". Często mam wrażenie, że lepiej sama się bym odnalazła na miejscu wielu z nich. Klasyczną Doopą (pardon co delikatniejsze Uszy) jest w tym względzie przewodniczący SKON - dramat! Podobnie w programach TV - idą ludzie bez przygotowania merytorycznego i dają się zagadać kretynom typu Święcickiego. Ostatnie "Bez Retuszu" doprowadziło mnie do załamania graniczącego ze stanem apopleksji. Nasza telewizja, nasz prowadzący i nasi "broniący" sprawy Smoleńska. Dramat do kwadratu.
  • qiz napisal(a):
    PO zrobiła swój zespół do walki z "kłamstwami smoleńskimi". Naczejnym ekspierdem Lasek Maciej, przedwodniczoncym Kierwiński. Oj, blotki zostały tej starej dziwce Francji, ale widać też jeszcze chcą pograć na aferę smoleńskiem, przeciw Antuanowi.
    Zespół do walki z kłamstwami bez Ewy Kopacz? E, słabo...
  • @mmaria, co prawda to prawda. Dziś na chwilę spojrzałam na program Rachonia, a tam jakiś gość peroruje o spektaklach politycznych, o politycznej ekshumacji itp. zdarte komunały, a Rachoń i reszta - siedzą, paczą i słuchają jak Objawienia, w ciszy i skupieniu. I tak przez całe 5 minut. Ja już niemogie z tą lemingową "politycznością", czy nikt z tych naszych redaktorów nie rozumie, ze WSZYSTKO, co dotyczy spraw państwa, miasta i obywateli jest POLITYKĄ? Czy nikt im na to nie zwrócił uwagi?
    Dlaczego, do jasnej polany przymiotnik "polityczny" ma negatywne konotacje?!
  • Ja kończę dyskusję na tym, że tak stanowi prawo i, niestety, trzeba wykonać sekcje zwłok wszystkich ofiar (których to możliwe). Dodaję oczywiście, że to wszystko jest konieczne z powodu katastrofalnych zaniechań rządzących onegdaj i do nich należy kierować pretensje, ewętualnie do tego, kto takie prawo napisał. W razie czego powtarzam do skutku.
  • Skutek zazwyczaj następuje po 10 sekundach i polega na tym, że kolejna osoba kryje się w toalecie, kiedy nas na horyzoncie zobaczy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.