Skip to content

PiS rozpieprza polską gospodarkę

18283848688

Komentarz

  • @trep powiedział(a):
    W tym miejscu nie mogę się powstrzymać przed wklejeniem klasyka (uwaga, wulgarne słownictwo)

    PO jak Romowie?

    Padłę! (Chyba tak właśnie jest!)

  • Jak to było - ludzie wydają na potęgę z powodu inflacji?

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @qiz powiedział(a):
    Ad Nowak- wiewiórki ćwierkały, że dopełnieniem dziadostwa PO jest fakt, iż Sławku Nowaku nie miał śmiałości przyznać, że zegarek był kilkukrotnie tańszą podróbką...

    Ale serio?

    Czy serio? Ani się na zegarkach nie znam, ani na PO. Mówił mi to znający kręgi władzy człowiek, rozsądnie propolski.

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):

    Palade:
    Jutro na "jedynce" w @rzeczpospolita info o rekordowym wzroście oszczędności Polaków w 2023 (208 mld zł). Rządzące do niedawna Polską @pisorgpl dysponowało całą masą tego typu danych, które mogło serwować w kampanii. I poszerzać elektorat. Co wybrało? Walenie w PDT 24h na dobę.

    ••
    i dalej w ten deseń - ku memu zaskoczeniu - Hrechorowicz:

    Taktykę wojny z Tuskiem zaserwował PMM i jego sztab, który notabene do dzisiaj ma się świetnie. PiS zamiast kontynuować swój pozytywny przekaz realizowany przez 8 lat i mówić co zrobił i co jeszcze zamierza przyjął warunki walki Tuska. Na jego polu i warunkach. Z TVP na czele.

    ••

    (komęt:)
    Jak Pan taki mądry i dokladnie Pan wie co i kiedy dokładnie robić, żeby wygrać wbory to myślę, że warto spróbować - załozyć własną partię, nie popelnić błędów i własnie wygrać wybory

    Ode mnie - jednak jednym okiem łupałem na kampanię wyborczą. I aż mdliło od samochwaleń i samodokonań o rozwoju, o bogaceniu, o lepszym życiu itp.

    Palade chyba łypał ćwierć okiem... :/

  • Palade jest już śmieszny w tych swoich szpagatach, po latach walenia w Dudę nagle zgrywa obrońcę. Te oszczędności bardzo łatwo jest odbić, zapewne dlatego nie korzystano z tego w kampanii - ludzie oszczędzają bo się boją przyszłości, boją się że PiS może wygrać trzecią kadencję, itd.

  • edytowano 6 February

    @romeck powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    Palade:
    Jutro na "jedynce" w @rzeczpospolita info o rekordowym wzroście oszczędności Polaków w 2023 (208 mld zł). Rządzące do niedawna Polską @pisorgpl dysponowało całą masą tego typu danych, które mogło serwować w kampanii. I poszerzać elektorat. Co wybrało? Walenie w PDT 24h na dobę.

    ••
    i dalej w ten deseń - ku memu zaskoczeniu - Hrechorowicz:

    Taktykę wojny z Tuskiem zaserwował PMM i jego sztab, który notabene do dzisiaj ma się świetnie. PiS zamiast kontynuować swój pozytywny przekaz realizowany przez 8 lat i mówić co zrobił i co jeszcze zamierza przyjął warunki walki Tuska. Na jego polu i warunkach. Z TVP na czele.

    ••

    (komęt:)
    Jak Pan taki mądry i dokladnie Pan wie co i kiedy dokładnie robić, żeby wygrać wbory to myślę, że warto spróbować - załozyć własną partię, nie popelnić błędów i własnie wygrać wybory

    Ode mnie - jednak jednym okiem łupałem na kampanię wyborczą. I aż mdliło od samochwaleń i samodokonań o rozwoju, o bogaceniu, o lepszym życiu itp.

    Palade chyba łypał ćwierć okiem... :/

    Bo to są mundrusie. Jakby PiS pisały o oszczędnościach i przegrały, to by pisał o propagandzie sukcesu. Już abstrahując od tego, że to dane sfałszowane, że wyniki osiągnięte zadłużeniem kraju i że ludzie odkładali, bo się bali PiS.

  • edytowano 7 February

    @romeck powiedział(a):

    /..../

    Ode mnie - jednak jednym okiem łupałem na kampanię wyborczą. I aż mdliło od samochwaleń i samodokonań o rozwoju, o bogaceniu, o lepszym życiu itp.

    Palade chyba łypał ćwierć okiem... :/

    Ale serwowali informację o wzroście oszczędności?

  • edytowano 7 February

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @romeck powiedział(a):
    Ode mnie - jednak jednym okiem łupałem na kampanię wyborczą. I aż mdliło od samochwaleń i samodokonań o rozwoju, o bogaceniu, o lepszym życiu itp.
    Palade chyba łypał ćwierć okiem... :/

    Ale serwowali informację o wzroście oszczędności?

    Nie mam pojęcia! Przecież piszę, że nie byłem targetem reklam wyborczych.

    Natomiast już dawno nie rozumiem toku rozumowania kolegi. → Na jedno pytanie nie odpowiedziałeś, to może na drugie.
    Czy PiS powinien być jak Konfederacja?

  • Smok Eustachy z założenie nie odpowiada na pytania.

  • @los powiedział(a):
    Smok Eustachy z założenie nie odpowiada na pytania.

    Odpowiada ale jesteśmy za głupi żeby zrozumieć odpowiedzi.

  • @Przemko powiedział(a):
    Palade jest już śmieszny w tych swoich szpagatach, po latach walenia w Dudę nagle zgrywa obrońcę.

    I to jest sposób myślenia fundamentalistyczny.
    Albo wali, albo nie wali. Nie ma normalności.

    1. PiS nie jest Konfą, nie powinien być zatem jak Konfa. PiS powinien być jak PiS. Kierunek PiS 2015 był dopuszczalny.
    2. Konfa jest propolska, jak to subtelnie zasugerowałem. Zróbcie sobie klasyfikację punktową, stosownie punktując budżet genderowy.
  • @romeck powiedział(a):
    Czy PiS powinien być jak Konfederacja?

    @Smok_Eustachy powiedział(a):
    2. PiS nie jest Konfą, nie powinien być zatem jak Konfa. PiS powinien być jak PiS. Kierunek PiS 2015 był dopuszczalny.

    Dziękuję.

  • edytowano 8 February

    @Przemko powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Smok Eustachy z założenie nie odpowiada na pytania.

    Odpowiada ale jesteśmy za głupi żeby zrozumieć odpowiedzi.

    Stresujecie kolegę docinkami :wink:

  • @Przemko powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Smok Eustachy z założenie nie odpowiada na pytania.

    Odpowiada ale jesteśmy za głupi żeby zrozumieć odpowiedzi.

    Celne.

  • Jak pisał Gnębon, Smok jest obecny na wielu portalach, platformach, social mediach. Nawet chyba wymieniał. Ja sam widziałem go na jeszcze paru, więc to naprawdę jest nie do ogarnięcia. Dlatego nie ma aż tyle czasu, żeby tłumaczyć każdy szczegół np. mnie, niekumatemu. Nie chcąc mnie lekceważyć, wrzuca długie filmy jako wskazówkę do szukania odpowiedzi.

  • @trep powiedział(a):
    Nie chcąc mnie lekceważyć, wrzuca długie filmy jako wskazówkę do szukania odpowiedzi.

    Wszyscy mędrcy ze wszystkich baśni świata również nie dają krótkiej odpowiedzi, tylko wskazówki do szukania odpowiedzi.
    ;)

  • loslos
    edytowano 8 February

    Tak robią wschodni mędrcy, mędrcy zachodni są konkretni.

    • Żenić się, Sokratesie, czy nie żenić?
    • Żeń się. Jak trafisz na dobrą żonę, będziesz szczęśliwy. Jak trafisz na złą, zostaniesz filozofem.

    Precyzyjne zalecenie z treściwym uzasadnieniem.

  • @trep powiedział(a):
    Jak pisał Gnębon, Smok jest obecny na wielu portalach, platformach, social mediach. Nawet chyba wymieniał. Ja sam widziałem go na jeszcze paru, więc to naprawdę jest nie do ogarnięcia. Dlatego nie ma aż tyle czasu, żeby tłumaczyć każdy szczegół np. mnie, niekumatemu. Nie chcąc mnie lekceważyć, wrzuca długie filmy jako wskazówkę do szukania odpowiedzi.

    Ale nie pojmujesz, że jak ktoś ma garba to ma na.stale i nic z tym nie zrobisz? A jak się zgarbiłeś to się wyprostujesz

  • Pojmuję. Ale nie pojmuję, dlaczego konfa chce, żeby Polską rządzili garbaci. Ja bym wolał, żeby rządzili garbiący się. Dlatego nie lubię konfy. Działają wbrew interesowi mojemu i mojego kraju. Ale zgodnie z interesem rosji i niemiec.

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):
    3. Konfa jest propolska, jak to subtelnie zasugerowałem. Zróbcie sobie klasyfikację punktową, stosownie punktując budżet genderowy.

    Czemu zaraz weźcie zróbcie? Kolega z całą pewnościa ma już taką tabelkę z punktacją, nawet dokładnie przemyślaną skoro skoro w ujemnie propolskich postawach ważniejszy jest genderyzm niż onucyzm. Chętnie się zapoznam, podejrzewam że inni również chcą zrozumieć zjawisko.

  • @Kuba_ powiedział(a):
    Chętnie się zapoznam, podejrzewam że inni również chcą zrozumieć zjawisko.

    up^

  • @Kuba_ powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):
    3. Konfa jest propolska, jak to subtelnie zasugerowałem. Zróbcie sobie klasyfikację punktową, stosownie punktując budżet genderowy.

    Czemu zaraz weźcie zróbcie? Kolega z całą pewnościa ma już taką tabelkę z punktacją, nawet dokładnie przemyślaną skoro skoro w ujemnie propolskich postawach ważniejszy jest genderyzm niż onucyzm. Chętnie się zapoznam, podejrzewam że inni również chcą zrozumieć zjawisko.

    Bo jesteście organicznie niezdolni do takiej aktywności, bez której trudno wam kompetentnie krytykować Konfę

  • edytowano 8 February

    @trep powiedział(a):
    Pojmuję. Ale nie pojmuję, dlaczego konfa chce, żeby Polską rządzili garbaci. Ja bym wolał, żeby rządzili garbiący się. Dlatego nie lubię konfy. Działają wbrew interesowi mojemu i mojego kraju. Ale zgodnie z interesem rosji i niemiec.

    A te oczekiwania wywodzisz skad?
    Np tu

    Co jest?

  • Te, czyli które?

  • @los powiedział(a):
    Tak robią wschodni mędrcy, mędrcy zachodni są konkretni.

    • Żenić się, Sokratesie, czy nie żenić?
    • Żeń się. Jak trafisz na dobrą żonę, będziesz szczęśliwy. Jak trafisz na złą, zostaniesz filozofem.

    Precyzyjne zalecenie z treściwym uzasadnieniem.

    Czy smok to Marcin Palade? :)

  • Np tu
    Co jest?

    Twór Giertycha, tworu Jaruzelskiego - ruska onuca.

  • @Kuba_ powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):
    3. Konfa jest propolska, jak to subtelnie zasugerowałem. Zróbcie sobie klasyfikację punktową, stosownie punktując budżet genderowy.

    Czemu zaraz weźcie zróbcie? Kolega z całą pewnościa ma już taką tabelkę z punktacją, nawet dokładnie przemyślaną skoro skoro w ujemnie propolskich postawach ważniejszy jest genderyzm niż onucyzm. Chętnie się zapoznam, podejrzewam że inni również chcą zrozumieć zjawisko.

    Nie, nie, proszę!

  • @romeck powiedział(a):

    @Przemko powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Smok Eustachy z założenie nie odpowiada na pytania.

    Odpowiada ale jesteśmy za głupi żeby zrozumieć odpowiedzi.

    Stresujecie kolegę docinkami :wink:

    Przecież on tego nie czyta nawet.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.