Skip to content

Wielka Orkiestra Świątecznej Przemocy <br />2017 - 2018

1356717

Komentarz

  • TVN, nie TVN24.
  • edytowano January 2017
    Przemko napisal(a):
    TVN, nie TVN24.
    Nie, tvn24. Jest w linku. Ale faktycznie - oglądalność odwrotna! :)

    Całkowity czas antenowy na transmisji - procent widowni (udział)
    TVN--------2:48 - 12 %
    TVN24---10:35 - 4 %
    TTV--------2:47 - 1,5 %

    W zeszłym roku 2016 (TVP2) średnia oglądalność - 855 tys. (8 % udziału), podobnie w 2015
    w tym rok (TVN razem) - 1.300 tys.
  • Ja np. częściej niż w latach poprzednich zerkałem (takie max dwu-trzyminutowe rzuty oka) na cyrk orkiestrowy, po prostu z ciekawości, jak TVNy to robią, czy judzą jakoś szczególnie itp.
  • No, więc nie ma zdziwienia że finał WOŚP w TVN oglądało więcej ludzi bo po prostu taka jest oglądalność TVN względem TVP2.
  • Co ciekawe123 ogłoszono, że zebrano 62 mln a na razie doliczono się 52. Czy to ta legendarna współpraca z KODem?
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Co ciekawe123 ogłoszono, że zebrano 62 mln a na razie doliczono się 52. Czy to ta legendarna współpraca z KODem?
    10 melonów - ile to będzie w ajFonach?
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Co ciekawe123 ogłoszono, że zebrano 62 mln a na razie doliczono się 52. Czy to ta legendarna współpraca z KODem?
    lol.
  • Jerzy Owsiak na FB
    Publicznymi są wydatki z naszych podatków, publiczna jest służba zdrowia.
    Publiczna jest telewizja. Ta, która mimo naszego zaproszenia na dzisiejszą konferencję prasową nie dojechała. Nie dojechała, bo może była w Opolu, może w Kielcach, ale ja myślę, że świadomie, z zimną krwią i bez żadnego uzasadnienia, skreśliła działalność Fundacji WOŚP ze swoich relacji.

    Tak może uczynić telewizja komercyjna, zakładowa, internetowa, z prywatną władzą, jakakolwiek inna, która może działać wedle uważania. TELEWIZJA PUBLICZNA JEST TAKŻE ZA MOJE PIENIĄDZE. I jako płatnik (kwitek już wielokrotnie pokazywałem publicznie) niniejszym oświadczam – Panie Kurski, jest pan oszustem medialnym i w sposób karygodny dysponuje Pan moimi pieniędzmi na TVP. Chętnie z panem się zmierzę w każdym sądzie polskim, jeśli będzie chciał mnie Pan oskarżyć o zniesławienie. Powtarzam – jest pan oszustem medialnym i sprzeniewierzył Pan moje pieniądze na podatek dla telewizji. Nie mam nic przeciwko temu, aby Pan w TVP pokazywał najbardziej odległe mojej filozofii historie, aby Pan przedstawiał ludzi, których ideologia jest o 180 stopni inna niż moja. Moją reakcją może być prawo do wyłączenia telewizora. Jeśli Pan nie pokazuje tego, na co obywatele RP przekazali Fundacji WOŚP swoje pieniądze, które skierowane są wyłącznie na pomoc publicznej służbie zdrowia, to dokonuje Pan zaniedbania, zaniechania, a mówiąc, że telewizja jest pluralistyczna po prostu Pan kłamie.

    Z mojej części płaconego podatku na telewizję być może należy mi się jedna tysięczna sekundy informacji w programach TVP. Ale jeśli będzie już 60 Polaków, 600, 6000 czy 60 000 to mamy prawo upomnieć się o to – dzisiaj, na razie w tej sprawie to ja apeluję do Pana.

    Bardzo proszę o niezwłoczne przekazanie w Wiadomościach TVP wszystkich informacji na temat wydanych przez Fundację WOŚP społecznych pieniędzy na publiczną służbę zdrowia. Jutro w podobnym tonie wysyłam list do KRRiT. Jeśli to nie poskutkuje, szukać będę prawa i sprawiedliwości w instytucjach międzynarodowych. To właśnie ta mała kropla goryczy, która dzisiaj, drogi Panie, się przelała.
    O, jakże słodki skowyt! na FB
  • A doliczyli się tych 10 baniek?
  • Przemko napisal(a):
    A doliczyli się tych 10 baniek?
    Skala działania firmy jest taka, że 10M nie ma znaczenia, tyle wchodzi w "saldo błędów i opuszczeń".
  • lis mu mordę lizał
  • image

    podobno tych sponiewieranych egzemplarzy są setki!
  • Nie widać zbyt dokładnie ale czy to wydawnictwo Gedeonitów? Pełno tego po szpitalach. Co to w ogóle za grupa? Protestanci? Jakaś sekta?
  • marniok napisal(a):
    Nie widać zbyt dokładnie ale czy to wydawnictwo Gedeonitów? Pełno tego po szpitalach. Co to w ogóle za grupa? Protestanci? Jakaś sekta?
    Tak, to wygląda na Gedeonitów.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Międzynarodowe_Stowarzyszenie_Gedeonitów
    W ewangelizacyjnym zapale rzucili perły przed wieprze i wyszło, jak wyszło.

  • krzychol66 napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Nie widać zbyt dokładnie ale czy to wydawnictwo Gedeonitów? Pełno tego po szpitalach. Co to w ogóle za grupa? Protestanci? Jakaś sekta?
    Tak, to wygląda na Gedeonitów.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Międzynarodowe_Stowarzyszenie_Gedeonitów
    W ewangelizacyjnym zapale rzucili perły przed wieprze i wyszło, jak wyszło.

    Hm, kiedy byłem mały pamiętam, jak proboszcz kazał otrzymywane protestanckie Biblie.... spalać! (Po bożemu, by nie wyrzucać na śmietnik)
    :)
  • "Anarchosatanizm", dafuq?
  • Ani racjonalne ani oryginalne owo zalecenie nie jest, tym niemniej gładko wpisał się proboszcz w tradycję wielekroć starszą od niego samego.
  • Już za momencik, już za chwileczkę...
    A narazie Fundacja WOŚP rozliczyła się dopiero za 2016 rok.
    Brakuje 40 milionów!
  • romeck napisal(a):
    Już za momencik, już za chwileczkę...
    A narazie Fundacja WOŚP rozliczyła się dopiero za 2016 rok.
    Brakuje 40 milionów!
    Przecie Owsik ma takiego glejta że rozlicza sie w okresie 1.5-rocznym a nie rocznym. Do rozliczenia za 2016 dosypie sie w połowie 2018 kasiory ze zbiórki 2018 i wszystko bedzie w porządku.
  • Rozlicza częściowo, dodajmy. Dzięki temu ma kolejny rok na rozliczenie trochę bardziej szczegółowe i tak leci 25 rok.
  • czekam, aż PiS w końcu pogoni tego złodzieja
  • KAnia napisal(a):
    czekam, aż PiS w końcu pogoni tego złodzieja
    !

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano January 2018
    Chonoru "Jurka" broni się także na portalach telekomunikacjawych. Oto tow. Andrzej redaktorek Tabletowo.pl daje odpór oszczercom.

    "Andrzej Libiszewski WakeUp... godzinę temu

    Sprawozdania fundacji WOŚP są dostępne dla każdego, kto umie je przeczytać i (co niestety jak widać znacznie rzadsze) zrozumieć. A zanim wdasz się ze mną w polemikę, to tylko informuję, że mój syn żyje dzięki szybkiej decyzji lekarzy i sprzętowi ufundowanemu (nie oklejonemu) przez WOŚP (żaden dobrze poinformowany taksówkarz nie dementował, że to od nich). Słuch miał badany po urodzeniu bo badanie finansuje fundacja WOŚP.

    Tak więc proszę mi nie opowiadać bajek, jaki to Owsiak zły. Chcesz w nie wierzyć, proszę bardzo, ludzie są w stanie wierzyć i w płaską Ziemię, ale w rozmowie ze mną sobie daruj."

    "Andrzej Libiszewski sith44 14 minut temu

    Może u Matki Kurka, który przed sądem nie zdołał udowodnić, że to co mówi i pisze to nie jest zniesławienie?
    Pomyliłeś chyba WOŚP ze SKOK. Sprawozdania WOŚP były wielokrotnie kontrolowane. Wynagrodzenia są jawne. Żadnego oszustwa nie wykryto, a szukało wiele osób... ale ty przecież mylisz nawet wyroki z postanowieniami sądu, tyle na ten temat wiesz..."


    https://www.tabletowo.pl/2018/01/03/udostepnij-u-siebie-wyslij-znajomym-bijemy-rekord-wyslanych-serduszek-wosp-to-tylko-lancuszek/
  • Owsiak jest anachroniczny. Oczywiście jest też irytujący i kiczowaty. Tacy sami są prawie wszyscy z pokolenia podstarzałych hippisów, szczególnie tych w siermiężnym peerelowskim wydaniu.
  • edytowano January 2018
    Andrzej Libiszewski "sith"? ;)
  • Filioquist napisal(a):
    Andrzej Libiszewski "sith"? ;)
    Nie, to jego interlokutor, ale zabawnie wyszło.
  • Wyglądało iż coraz mniej Owsiak będzie zbierał, jednak z powodo dobrej zmiany ludziom zasadniczo się poprawiło - nie chodzi tylko o czysty szmal ale o poczucie szczęścia, empatię i chęć do dzielenia się z bliźnim - widać to po zbiórkach na internetowych platformach, ostatnio byłem świadkiem jak w dobę zebrano ze 400 tysięcy do brakującego miliona. Tak że coś mi się wydaje że i w tym roku pęknie rekord i niekoniecznie dlatego że Juras kombinuje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.