Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1147148150152153675

Komentarz

  • randolph napisal(a):
    Strach nie wypływa z przyzwoitości. To odrębne kategorie.
    To się zrobił bugodrzański sport narodowy - strach nazwać przyzwoitością, zawiść pragnieniem sprawiedliwości, gnuśność powściągliwością. Wszystko jest dobre by uzasadnić siedzenie w kącie i udawanie nieistnienia.
  • allium napisal(a):
    Ale przyzwoitość może doprowadzić do sytuacji, w której kanalia zyskuje ogromną przewagę.
    To nie jest przyzwoitość, użył kolega złego słowa.

    W moim słowniku napisane jest, że przyzwoitość to sprzeciw wobec zdobywania przewagi przez kanalie.

  • los napisal(a):
    A dlaczego to kurwa my się boimy a nie oni?
    Boimy się wywołania wojny domowej o bzdet, a wiemy, że o taki efekt im chodzi.
    Nie?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • los napisal(a):
    allium napisal(a):
    Ale przyzwoitość może doprowadzić do sytuacji, w której kanalia zyskuje ogromną przewagę.
    To nie jest przyzwoitość, użył kolega złego słowa.

    W moim słowniku napisane jest, że przyzwoitość to sprzeciw wobec zdobywania przewagi przez kanalie.

    Ale także niewyznawanie zasady, że cel uświęca środki (przynajmniej w moim słowniku).
    Człowiek przyzwoity czasami się zawaha - i to już wystarczy by stracić przewagę.
  • AnnaE napisal(a):
    los napisal(a):
    A dlaczego to kurwa my się boimy a nie oni?
    Boimy się wywołania wojny domowej o bzdet, a wiemy, że o taki efekt im chodzi.
    Nie?
    W jakimś kabarecie mówili o samobójstwie ze strachu przed śmiercią. Humer raczej czarny.
  • AnnaE napisal(a):
    A pogrzeb zamieni się w kodziarski marsz.
    Trzeba odwagi, by tam wtedy być.
    los napisal(a):
    A dlaczego to kurwa my się boimy a nie oni?
    Inaczej zapytam - na cholerę mamy tam być?
  • Bo człowieka zabili.
  • Ja się nie wybieram. Nie ze strachu bynajmniej.
  • Bo nie masz po co. Ani znajomy ani ktoś dla ciebie ważny. Z politykami jest inaczej, bo Adamowicz politykiem był znaczącym.
  • edytowano January 2019
    Politycy wybierający się na pogrzeb to bez wyjątku kumple bądź farbowani kumple, bądź ukryci kumple Adamowicza. Taki paradoksik.
    Będzie Duda i Matełuszek.
    Chwacit.
    I też niczego nie muszą się bać.
    Ach, z ich strony też nikomu włos z głowy nie spadnie. Po tamtej stronie, ma się rozumieć.

    Ps. Być może dlatego nie życzę sobie obecnie żadnych ulicznych burd.
  • Też nie życzę sobie burd, ale ja sobie mogę. Kodziarstwo jest zdesperowane i podejrzewam, że nie cofną się już przed niczym, żeby wykorzystać pogrzeb do awantur, włącznie z rozlewem krwi, bo do tego cały czas dążą. I tego się boję. Nie chodzi o moją własną skórę, bo będę siedzieć w domu, ale chodzi o to, jakie to może pociągnąć za sobą skutki.
    Jazgoczą o walce z mową nienawiści, a wystarczy poczytać wypowiedzi durniów polityków z tamtej strony, żeby wyrobić sobie zdanie. Nie można nawet skomentować, bo poblokowali możliwość komentowania. Np. Interia używa sobie, ile wlezie.
  • los napisal(a):
    A dlaczego to kurwa my się boimy a nie oni?
    Przychodzi mi do głowy pytanie krótkie, a istotne:

    Jacy k... 'my'?

    I nie jest to pytanie jątrząco-adpersonamowe, a o zawartość zbioru pt. 'Tzw. Nasza Strona'.
  • image
    organizacja OpenDoors opublikowała listę krajów gdzie chrześcijanie są prześładowani i ww mapkę
    https://www.tagesanzeiger.ch/ausland/standard/als-er-arbeitskollegen-von-jesus-erzaehlte-begann-fuer-ihn-die-hoelle/story/15453876
  • loslos
    edytowano January 2019
    Touché. No dobra, to zdefiniuję naszą stronę - ci w brązowych gaciach, ci, którzy się boją. A tamci jakoś się nie boją. Straszni degeneraci, prawda? Popatrzcie sobie tylko na ich buźki

    image

    Karykatury, nie? A mają to jedno, czego my nie mamy. Nie boją się. A nic innego nie ma znaczenia. O to nas prosił Papież, nieprawdaż?

  • los napisal(a):
    A dlaczego to kurwa my się boimy a nie oni?
    Bo poddaliśmy się tresurze 'ciotek rewolucji' płci dowolnej, że ma być grzecznie i kulturalnie. A no i najważniejsze! 'szlachetna pierdoła' to ktoś godny szacunku, a 'skuteczny brutal' to cham y prostak godny pogardy und potępienia y zayebania.

  • Na zdjęciu komuchy, które nie mają nic do stracenia, a dużo do zyskania, jak odsuną ten rząd. To nie jest odwaga, tylko desperacja.
  • Losie, ta żałosna grupa grupka starych pierdzielników?!
    No daj, pan spokój :D
    To MY:
    image
  • Oooo, tu też MY:
    image
  • I mogę jeszcze powklejać zdjęcia z innych marszów, niekoniecznie z MN.
    Żadne kodziarskie spędy nie robią już na mnie wrażenia. Co innego mnie przeraża. Właśnie politycy. Rzekomo nasi.
  • Przykro mi Mario ale te twarze są inne. Bardzo inne.
  • edytowano January 2019
    Oczywiście, że są inne. I chyba nie chcesz, żeby nasze i ich były podobne. Ja w każdym razie nie chcę.
    Ale bać się ich?!
    Czuję wyłącznie obrzydzenie.
  • los napisal(a):
    A dlaczego to kurwa my się boimy a nie oni?
    Myślę, że jestto bezpośredni skutek sposobu zarządzania kadrami w partii PiS.
  • trza przejąc nieco z zasobów szkoleniowych krasnoj armji
  • los napisal(a):
    A dlaczego to kurwa my się boimy a nie oni?
    No dobra, oni sie nie boją dlatego:
    https://excathedra.pl/index.php?p=/discussion/comment/279409/#Comment_279409
    a "my" się boimy tez dlatego.
    Prosta sprawa.
  • edytowano January 2019
    Maria napisal(a):
    Oczywiście, że są inne. I chyba nie chcesz, żeby nasze i ich były podobne. Ja w każdym razie nie chcę.
    Ale bać się ich?!
    Czuję wyłącznie obrzydzenie.
    Otóż to!
    Walczyć trzeba mieć o co.
    (edit)
    I z kim.
    A tu? Pogrzeb, bzdet i tacy, co to tylko można sobie łapki pobrudzić.
    Podejmując rękawicę, niechcący nobilituje się koderastów.
    Przemilczeć i przeczekać sobotę. Ot i wszystko.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • loslos
    edytowano January 2019
    Nie masz o co walczyć? To znaczy, że nie masz po co żyć.

    A koderaści nie są mniej warci od ciebie, nie mają ani grama mniej duszy nieśmiertelnej.
  • los napisal(a):
    Nie masz o co walczyć? To znaczy, że nie masz po co żyć.
    Mam.
    Na pewno nie o satysfakcję koderastów.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • O ich zbawienie? Warto.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.