Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1144145147149150675

Komentarz

  • nazi....
    nazi ojcowie i nazi matki
  • I tak dobrze, że uchowało się zdanie o polskich więźniach. Tylko ci Nazi pewnie z Marsa przybyli.

  • No po prostu padłem. Zaoranie o.Kramera SJ level master (taki nasz płk Mazguła w sutannie)
  • "Mężczyzna, który na Twitterze groził Prezydentowi Poznania i Wrocławia został dzisiaj zatrzymany przez policjantów z KWP Poznań" - przekazał Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy policji w Poznaniu
    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zatrzymano-mezczyzne-ktory-grozil-prezydentom-poznania-i-wroclawia/xxxnep7?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne
  • Prezydent Andrzej Duda zaprosił dziś na godz. 16 liderów wszystkich partii politycznych, aby omówić inicjatywę zorganizowania we wtorek w Gdańsku wspólnego marszu przeciwko przemocy i nienawiści. Budujące jest to, że szereg partii politycznych już zadeklarowała, że ich przedstawiciele zjawią się na spotkaniu.
  • Gawel napisal(a):
    "Mężczyzna, który na Twitterze groził Prezydentowi Poznania i Wrocławia został dzisiaj zatrzymany przez policjantów z KWP Poznań" - przekazał Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy policji w Poznaniu
    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zatrzymano-mezczyzne-ktory-grozil-prezydentom-poznania-i-wroclawia/xxxnep7?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne
    To była akcja po tych wpisach
    https://mobile.twitter.com/jbrudzinski/status/1084560921001947141
  • I przypominać Rosiaka.

    Analogia jest niepełna bo tamten mord był stricte polityczny z nienawiści do PiS i Jarosława Kaczyńskiego w siedzibie okręgowej partii. Ten jest z zemsty na państwie które złapało i zamknęło do więzienia bandytę. Koncert WOŚP był tylko dogodną okazją do zbliżenia się do ofiary i nagłośnienia zbrodni. Tamten zbrodniarz był byłym członkiem PO i nie był karany, nie był przedtem przestępcą. Ten zbrodniarz jest karanym bandytą i nie miał z PiS nic wspólnego.
  • Rafał napisal(a):
    I przypominać Rosiaka.
    Nie mam przekonania. Ani do tego marszu, ani do łączenia tych dwóch mordów, ani do niczego, co robi Duda.

    I w ogóle biłabym na alarm i w Owsiaka z powodu braku zabezpieczenia elementarnego bezpieczeństwa ludziom zgromadzonym na jego imprezach. Wyciągałabym w tej chwili wszystkie dawne sprawy i grzechy - jest tego multum.

    Sztucznym pojednaniom i hipokryzji mówię stanowcze NIE!!!
  • edytowano January 2019
    Maria napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    I przypominać Rosiaka.
    Nie mam przekonania. Ani do tego marszu, ani do łączenia tych dwóch mordów, ani do niczego, co robi Duda.

    I w ogóle biłabym na alarm i w Owsiaka z powodu braku zabezpieczenia elementarnego bezpieczeństwa ludziom zgromadzonym na jego imprezach. Wyciągałabym w tej chwili wszystkie dawne sprawy i grzechy - jest tego multum.

    Sztucznym pojednaniom i hipokryzji mówię stanowcze NIE!!!
    Nie łączę. Właśnie wskazałem na różnice. Problem w tym że totalsi na siłę uznają to za mord polityczny i winą obarczają PiS, Jarkacza, TVP, policję itd. Dlatego przypomnienie mordu Rosiaka jest istotne. Różnice są istotne i przekonujące. Nawet jeśli to był mord polityczny to zupełnie innej natury - dla uciszenia i ukryty właśnie poprzez rzucenie podejrzenia na kogo innego.
  • Jeśli to był polityczny to zleceniobiorca długo nie pożyje
  • Może dodam, że Duda praktycznie musiał taki marsz zaproponować, to akurat rozumiem. Inaczej mielibyśmy marsz totalsów. Tylko nic z tego nie wyniknie poza pustym gestem. Tyle.

  • Rafał A. Ziemkiewicz
    @R_A_Ziemkiewicz
    Oczywiście. Pójdą dwa marsze. Oby się tylko nie spotkały, bo się nawzajem pozabijają
    Cytuj Tweeta
    Paweł Wroński
    @PawelWronskigw
    Z moich przesłuchów wynika, że opozycja nie jest szczególnie chętna do spotkania z prezydentem Dudą o 16 w celu wspólnego organizowania "Wspólnego marszu przeciw nienawiści".
  • edytowano January 2019
    Maria napisal(a):

    I w ogóle biłabym na alarm i w Owsiaka z powodu braku zabezpieczenia elementarnego bezpieczeństwa ludziom zgromadzonym na jego imprezach. Wyciągałabym w tej chwili wszystkie dawne sprawy i grzechy - jest tego multum.
    Pelna zgoda. Trzeba by to przetrzepac jak escape roomy.
    Ale misie tego nie zrobią. (Chcialabym sie mylic)
  • Gawel napisal(a):
    szereg partii politycznych już zadeklarowała
    Jaki to język?

  • Owsiak podał się do dymisji:

    https://wiadomosci.wp.pl/jerzy-owsiak-zlozyl-rezygnacje-z-kierowania-wosp-6338456764254337a

    Myślę że powinien, ale obawiam się co będzie teraz mówił i obawiam się akcji błagalnej o zmianę decyzji. Abstrahując od krytyki czy zachwytu WOŚP jest to inicjatywa zbyt chaotyczna i ryzykowna w dzisiejszych realiach. Podobnie zresztą jak imprezy masowe na tysiące ludzi. Niestety takie czasy.
  • Owsiak rezygnuje z funkcji prezesa WOŚP.
  • Rafał napisal(a):
    Myślę że powinien, ale obawiam się co będzie teraz mówił(...)
    Już mówi. Np., że przez Pielę poczuł się jak w obozie koncentracyjnym.

  • Ma się to ego, a nawet superego.
  • los napisal(a):
    Gawel napisal(a):
    szereg partii politycznych już zadeklarowała
    Jaki to język?

    Trzeba zapytać autora.
    https://wpolityce.pl/m/polityka/429474-liderzy-partii-deklaruja-obecnosc-na-spotkaniu-z-prezydentem
  • erka napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Myślę że powinien, ale obawiam się co będzie teraz mówił(...)
    Już mówi. Np., że przez Pielę poczuł się jak w obozie koncentracyjnym.

    Mądry facet, wie gdzie uderzyć My głupi, nie wiemy gdzie uderzyć. W tego wuja z TVP co prześladuje Basię rozumie się! Chyba Jarosław Olechowski się toto nazywa czy podobnie.
  • erka napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Myślę że powinien, ale obawiam się co będzie teraz mówił(...)
    Już mówi. Np., że przez Pielę poczuł się jak w obozie koncentracyjnym.

    A co on może wiedzieć o obozie koncentracyjnym? Ja nie wiem jak bym się czuł w obozie koncentracyjnym. I cieszę się że nie wiem. Z pewnością konieczność słuchania Owsiaka i jego fanów to jest rozkosz w porównaniu z przebywaniem w takim obozie.
  • Zachęcam do lektury broszurki Sołżenicyna "Archipelag GUŁag". On tam dość szczegółowo opisuje jak to jest w obozie konc.
  • Jest i polskie, wprawdzie mniej rozpowszechnione, ale chyba nawet ważniejsze źródło: Raport Rotmistrza Pileckiego
  • Oczywiście ja wiem co się działo w obozach koncentracyjnych. To absolutnie nie znaczy że wiem jak bym się tam czuł. Owsiak chrzani że wie.
  • Racja.
  • Owsiak złożył rezygnację, ale zostaje w fundacji, czyli nic się nie zmieni. Ta jego przemowa była dziwna, skarży się bidulek, jak to go prześladowali przez 25 lat. Mógł sobie odpuścić politykę, bo w końcówce szczególnie wyszło niesmacznie, kiedy obraża ludzi i nazywa ich szaleńcami. Mówi też o jakimś języku faszystowskim i nazistowskim. Facet sam sieje nienawiść, a oskarża o to innych.
  • Królowa Bona źle się ma.
  • Cyrylica napisal(a):
    Owsiak złożył rezygnację, ale zostaje w fundacji, czyli nic się nie zmieni. Ta jego przemowa była dziwna, skarży się bidulek, jak to go prześladowali przez 25 lat. Mógł sobie odpuścić politykę, bo w końcówce szczególnie wyszło niesmacznie, kiedy obraża ludzi i nazywa ich szaleńcami. Mówi też o jakimś języku faszystowskim i nazistowskim. Facet sam sieje nienawiść, a oskarża o to innych.
    Przecież to jego stare chwyty, nawet Auschwitz już był.
  • nie było jeszcze Hitlera.
    ani Gebelsa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.