Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1148149151153154674

Komentarz

  • edytowano January 2019
    Decyzję każdy podejmuje za siebie. Ani zbawić się ani potępić za nikogo nie można.
    Już pisałem wielokrotnie. Ostateczna decyzja należy do każdego indywidualnie. Chocbyś na uszach stawał to ostateczne "tak" lub "nie" każdy Bogu mówi sam.
  • edytowano January 2019
    los napisal(a):
    O ich zbawienie? Warto.
    O ich zbawienie lepiej walczyć modlitwą. Znam na taką walkę w sobotę lepsze miejsca od miejsca pochówku kilkudniowego truchła.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • image

    Adam Gwiazda na tt

    Europosłowie przyjęli propozycję Komisji, by uzależnić finansowanie europejskie od poszanowania demokratycznych wartości unijnych. Nowe narzędzie sankcji to riposta na pojawienie się w UE rządów nieliberalnych, populistycznych i skrajnie prawicowych
  • Po włoskach go nie czochrał.

    To dobrze czy żle?
  • Chyba poza zasiegiem
    Za krótkie rączki
    Straciłby równowagę
  • AnnaE napisal(a):
    los napisal(a):
    O ich zbawienie? Warto.
    O ich zbawienie lepiej walczyć modlitwą. Znam na taką walkę w sobotę lepsze miejsca od miejsca pochówku kilkudniowego truchła.
    Zmarłego człowieka nazywasz truchłem!!!??? Szczęka mi się turla po podłodze.
  • Ja takiego określenia nie wymyśliłam.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Dajmy spokój.
  • Gdańsk już gromko pyszczy (oczywiście nie tamta strona), że ów zabójca był/jest żołnierzem ichniej mafii.
    Wiadomo - wiedzą sąsiedzi jak kto siedzi.
  • los napisal(a):
    A dlaczego to kurwa my się boimy a nie oni?
    Dokładnie. Policja i tajniaki niech wyłapują każdego, kto na pogrzebie będzie wygrażał Matełuszkowi, Dudaczkowi czy innemu Tuskiemu.
  • Policja ma pełne ręce roboty, teraz. O ile to jest rzeczywiście Polska Policja, o ile nie ma tam kretów. No ale to już działka Brudzińskiego, miał trochę czasu, żeby to poustawiać.
  • Obowiązkiem policji jest przeprowadzić skuteczne śledztwo - a więc nie zakładać samodzielnego sprawstwa czy choroby psychicznej, ale badać sprawę tak jakby był to zaplanowany zamach na zlecenie. Ustalić szczegółowo każdy kontakt przestępcy - sprawdzić, czy np. miał komórkę w czasie mordu i co się z nią później stało (czy przypadkiem nie przejęli jej "ochroniarze" w trakcie "obezwładniania" na scenie) itd. Każdy najmniejszy ślad może naprowadzić na rzeczywistych sprawców.
  • Ja z ocenami taktyki medialnej w tej sprawie powstrzymam się co najmniej do niedzieli po pogrzebie. Moim zdaniem teraz lepiej być wyciszonym.
  • edytowano January 2019
    Ja tez się powstrzymywałem, ale dzisiaj jadąc busem pasażerskim i słuchając radiowych wiadomości typu"kondukt z trumną odwiedza wszystkie miejsca z którymi był związany" (swoją drogą takie obnoszenie nieboszczyka wydaje mi się pogańskie). I zaczęto po kolei wyliczać te miejsca. Az się żachnąłem i na głos: "Pewnie, jeszcze powinni te wszystkie mieszkania odwiedzić co poukrywał!" A kierowca: "Albo banki co miał konta..." Ludzie tez nie są tacy głupi.
    Ten asyro-babilońskie ostatnie pożegnanie już jest do przesytu , przynajmniej na mojej wyżynie lubelskiej.
  • Totalni przesadzili i to ich narrację gubi. To reguła bo nie mają za grosz wyczucia społecznego. Nie mogą mieć bo gardzą społeczeństwem.
  • Prawicowa blogerka Kataryna oburza się, że w Wiadomościach zbyt mało czasu przeznaczono na pogrzeb, a zbyt wiele na Stefana W.
  • edytowano January 2019
    Na marginesie: zanussiego lagodna a wiec i pokłamana wersja stalinizma.
  • Zanudzi dobrze wie, że towarzyszy lepiej nie trogać za mocno. Jeszcze ogłoszą że jednak nie jest następcą Tarkowskiego i będzie ambaras.
  • edytowano January 2019
    Ma wrócić do prokuratury sprawa nekrologow wystawionych żyjącym samorządowcom.

    Przed wojną były nekrologi dla kard. Sapiehy, nie wiem czy była sprawa w prokuraturze
  • Dyzio_znowu napisal(a):"kondukt z trumną odwiedza wszystkie miejsca z którymi był związany" (swoją drogą takie obnoszenie nieboszczyka wydaje mi się pogańskie). I zaczęto po kolei wyliczać te miejsca.
    Ale jaja; kolo wystąpił z Placformy, a teraz go, zamordowanego, kanibalizują. Mogłeś se chłopku z Placformy występować i jej kandydata zwyciężać, ale po zgonie zostaniesz przez Totalną całkowicie wyssany. Ich jesteś, ich.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):"kondukt z trumną odwiedza wszystkie miejsca z którymi był związany" (swoją drogą takie obnoszenie nieboszczyka wydaje mi się pogańskie). I zaczęto po kolei wyliczać te miejsca.
    Ale jaja; kolo wystąpił z Placformy, a teraz go, zamordowanego, kanibalizują. Mogłeś se chłopku z Placformy występować i jej kandydata zwyciężać, ale po zgonie zostaniesz przez Totalną całkowicie wyssany. Ich jesteś, ich.
    Jest nawet na ten temat stosowna animacja.

  • a co, nie byl ich? mentalnie i praktycznie?
  • Przegrzali
  • peterman napisal(a):

    Jest nawet na ten temat stosowna animacja.>
    wg mnie to jt o obecnej strategii pisu. w ktorej cos poszlo nie tak.;)
  • A to jest jeszcze jakiś PiS?
  • uhrr napisal(a):
    peterman napisal(a):

    Jest nawet na ten temat stosowna animacja.>
    wg mnie to jt o obecnej strategii pisu. w ktorej cos poszlo nie tak.;)
    Modern Toss jest dobry na wszystko ;)
  • uhrr napisal(a):
    a co, nie byl ich? mentalnie i praktycznie?
    Gdyby był był ich, to by nie musiał pokonywać w wyborach Jareczka.
  • Ach! To byla Rodzinna drobna sprzeczka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.