Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1170171173175176674

Komentarz

  • troche koordynacji i ww bursztynnicy przekopali by ten kanał za darmo, potem tylko te betonowe wejscia i wyjscia i pierwsze udane ppp w PL
  • christoph napisal(a):
    troche koordynacji i ww bursztynnicy przekopali by ten kanał za darmo, potem tylko te betonowe wejscia i wyjscia i pierwsze udane ppp w PL
    Senatorska głowa!
  • Choć kiedy coraz więcej rzeczy i firm w naszej Umiłowanej jest repolonizowanych i repanstwowionych, to może i czas na PP UH Bursztynnik?

    " PP - przedsiębiorstwo państwowe
  • christoph napisal(a):
    Choć kiedy coraz więcej rzeczy i firm w naszej Umiłowanej jest repolonizowanych i repanstwowionych, to może i czas na PP UH Bursztynnik?

    " PP - przedsiębiorstwo państwowe
    Ja bym wogle powołał, wzorem pana Kunickiego, Bank Bursztynowy!
  • Beło

    image
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    christoph napisal(a):
    Choć kiedy coraz więcej rzeczy i firm w naszej Umiłowanej jest repolonizowanych i repanstwowionych, to może i czas na PP UH Bursztynnik?

    " PP - przedsiębiorstwo państwowe
    Ja bym wogle powołał, wzorem pana Kunickiego, Bank Bursztynowy!
    Ku-ni-ka!
  • Bank Bursztynowo-Złotowy
  • hehehe
  • Nieeeeeee!

    Bruhaha.
  • Kazik niech im zaśpiewa :)
  • Bezkarny syndyk działający na szkodę spółki to przecież reguła. To już kasta swedziowska nie trzyma z kastą syndyków? A może to tylko wczesny etap, a później będzie jak było dotychczas.
  • Po dziewiątej, Czaputowicz przemawiał w Sejmie. Dopadło mnie to na PR24 w samochodzie Ton i konstrukcja przemowy - jako żywo Gomułka zza grobu. Co za gość.
  • edytowano March 2019
    Kurski zażądał powrotu krzyża w teledysku Tulii na eurosongcontest do Izraela.
    Universal wytwórnia przemontowal teledysk na potrzeby kinkursu Eurowizji w tel. Avivie
  • Sadzac po glosie myslalam, ze to Budka okupuje mownicę
  • image
    czy za 2500 można wynająć w Warszawie mieszkanie blisko centrum z mediami?
    wydaje się mało na ten cel
  • Czyli możliwość istnienia państwa polskiego kosztuje aż trzysta razy mniej niż nie bardzo wartościowa wiedza jego zaludnienia? Coś z tym trzeba zarobić.
  • xffxff
    edytowano March 2019
    christoph napisal(a):
    czy za 2500 można wynająć w Warszawie mieszkanie blisko centrum z mediami?
    wydaje się mało na ten cel
    Zależy co to znaczy blisko centrum i jak duże ma być to lokum. Wedle mojej wiedzy Sejm oprócz hotelu ma też swoje mieszkania w okolicy siedziby (może to jakaś forma stałego wynajmu - tego nie wiem).
  • edytowano March 2019
    Szkoda, że z królową angielską nie porównali.
  • Polski prezydęt droższy.
  • Exspectans napisal(a):
    Szkoda, że z królową angielską nie porównali.
    porownali z p.osłem, bo Suski nie skorzystal z okazji zeby siedziec cicho
  • edytowano March 2019
    randolph napisal(a):
    Po dziewiątej, Czaputowicz przemawiał w Sejmie. Dopadło mnie to na PR24 w samochodzie Ton i konstrukcja przemowy - jako żywo Gomułka zza grobu. Co za gość.
    W wirtualnej podglądają ExC:

    Michał Stasiński
    @StasinskiM
    Min. Czaputowicz w zakresie właściwego stawiania akcentów idzie Gomułką, propagandowo jest blisko Gierka, pytanie czy czasowo dotrze do Castro.

    22
    10:39 - 14 mar 2019 (dokładnie 10 minut po wpisie Randolpha)
  • DMC napisal(a):
    https://www.tvp.info/41740266/cba-zatrzymalo-wydawce-wprost-i-do-rzeczy
    W pierwszej chwili zrozumiałem,że Lisickiego zamknęli;).
  • Zamknęli tego gościa od niesławnej "Machiny"
  • DMC napisal(a):
    https://www.tvp.info/41740266/cba-zatrzymalo-wydawce-wprost-i-do-rzeczy
    a taki był ładny, amerykański :-D
  • Czyli są już dwa Gnomy. Bedzie wojna,
    Dyzio_znowu napisal(a):
    Zamknęli tego gościa od niesławnej "Machiny"
    Czarnego Machinera za 2019 ma już w kieszeni.
  • Jeśli to prawda to...
    MarcinRola89
    PILNE! Witold Gadowski w swoim komentarzu informuje, że chipy do e-Dowodów będą produkowane przez Niemców. Czujecie to? Niemieckie służby i firmy będą przetwarzały jak chcą dane wrażliwe milionów Polaków? Czekam na jakieś rzetelne dementi rządu RP bo nie mogę w to uwierzyć.
  • edytowano March 2019
    Produkcja krzemu a jego późniejsza zawartość vel personalizacja, to zwykle dwie różne rzeczy. Tak jak karta bankomatowa albo SIM.

    Jest oczywiście możliwe, że spełni się wariant Koleżanki ale prawdopodobieństwo ocenialbym jako niskie.
  • loslos
    edytowano March 2019
    Pana Gadowskiego nie należy traktować zbyt dosłownie. Ech, żeby tak się udało wytrzebić ten koszmarny przesąd skłonności do wiary w słowo pisane...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.