Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1186187189191192674

Komentarz

  • Wszystkich bije pod każdym względem, to najlepszy polityk z Polski.
  • edytowano May 2019
    i bardzo mądrze gadał (żartuję)
  • los napisal(a):
    Wszystkich bije pod każdym względem, to najlepszy polityk z Polski.
    Gadac umie, tylko do roboty dla Polski ostatni
  • A na kogo to gadanie działa poza starymi zwolennikami to jest kastami i kodziarstwem? Kto z wyborców zwraca uwagę na tak zwane "dobre wystąpienia", "dobre spotkania", "pozytywny przekaz" itp?
  • Chyba tylko lemingi. Michnik ubliżał, Owsiak ubliżał, Szczur ubliżał i ten łatwy w hodowli Tusk. Cyrk tych samych twarzy.
  • los napisal(a):
    najlepszy polityk z Polski.
    I saw what you did there ;)
  • Byłem przekonany, że nie będzie mu się chciało nawet już tu przyjeżdżać, o jakichś "wykładach" nawet nie wspominając.
  • extraneus napisal(a):
    Byłem przekonany, że nie będzie mu się chciało nawet już tu przyjeżdżać, o jakichś "wykładach" nawet nie wspominając.
    Przyszedł rozkaz, więc hab acht!
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    los napisal(a):
    Wszystkich bije pod każdym względem, to najlepszy polityk z Polski.
    Gadac umie, tylko do roboty dla Polski ostatni
    Psychopatę obchodzi tylko on sam. Ale z tym nie jest w stanie nic zrobić, nawet jakby chciał.
  • Raczej opętany, czy jeszcze bardziej prawdopodobne diabłu zaprzedany niż psychopata.
  • Rafał napisal(a):
    Raczej opętany, czy jeszcze bardziej prawdopodobne diabłu zaprzedany niż psychopata.
    Psychopata zaprzedany złu.
  • extraneus napisal(a):
    Kolejne bardzo dobre wystąpienie Tuska, teraz na gali GW.
    W tydzień dodał już ze 3-4 % KE
    Medialnie bije na głowę i Morawieckiego i Pana Prezydenta Dudę.
    Serio? Podziwiam, że jesteś w stanie go słuchać i nań patrzeć. Widziałam zaledwie fragment wystąpienia na UW i było to samobójcze, po raz kolejny powtórzył, że ma Polskę w d.... Oczywiście nie wprost.
  • Niestety grupa o podobnym podejściu poszukująca takiego przywódcy jest spora i rośnie. Jednak konkurencja wśród kandydatów też spora.
  • edytowano May 2019
    Mania napisal(a):
    Serio? Podziwiam, że jesteś w stanie go słuchać i nań patrzeć. Widziałam zaledwie fragment wystąpienia na UW i było to samobójcze, po raz kolejny powtórzył, że ma Polskę w d.... Oczywiście nie wprost.
    Wystąpienie na UW ogladałem, bo na TT bezkrytyczni zwolennicy (lub płatni propagandyści) PiS jeszcze dzień wcześniej ogłosili, że będzie to nudne wydarzenie bez jakiegokolwiek znaczenia...więc tak z ciekawości włączylem TVN24.
    Od razu widać było, że Jażdżewski-Tusk przypadną swoim do gustu i "dodadzą im skrzydeł", bo to było jak na polskie warunki i jak na stan "liberalnej opozycji" (zwłaszcza biorąc pod uwagę żenującą stypę, jaką wydali 2 tygodnie wcześniej w Poznaniu Schetyna Kamysz i Czarzasty) całkiem świeże. Myśle, że Tuskowi udało sie ożywić i zmobilizować swoich przed 26tym.
  • E, do 26 jeszcze dwa tygodnie, to jim przejdzie.
  • O, kurczę! :-O


    Ksawery MetaKowalski
    @KMetaKowalski
    Niesamowite. Dziś Polak wygrał 193 396 500 milionów w EUROJACKPOT!
  • Powinien wpłacić tą kasę na nauczycieli...
  • edytowano May 2019
    Sarmata1.2 napisal(a):
    Powinien wpłacić tę kasę na nauczycieli...
    +1 :D

  • @Mania - to oczywista bzdura jest, sorry.
  • Maria napisal(a):
    @Mania - to oczywista bzdura jest, sorry.
    Było gdzieś sprostowanie?
  • Mania napisal(a):
    Maria napisal(a):
    @Mania - to oczywista bzdura jest, sorry.
    Było gdzieś sprostowanie?
    Bzdura w sensie ważności info chyba. Tyle pieniędzy to zresztą nieszczęście dla większości ludzi.
  • Suma jest "astronomiczna", 193 biliony?
  • @Mania - wykreśl słowo "miliony" i pewnie będzie ok. Tyż sporo :D
  • Pan profesor Dariusz Stola wygrał konkurs na stanowisko dyrektora Muzeum Polin.
    Gratulacje!
  • No kto by się tego spodziewał?
  • kulawy_greg napisal(a):
    Suma jest "astronomiczna", 193 biliony?
    miliony
  • Mania napisal(a):
    kulawy_greg napisal(a):
    Suma jest "astronomiczna", 193 biliony?
    miliony
    To albo postaw przecinek: 193,396500 mln, albo wymaż "miliony".
  • Miliony Brewstera...

  • Szykujcie kamienice.

    Doprawdy, Rosjanie to jest jednak bardzo głupi naród. Wystarczyłoby trochę uprzejmości i pieniędzy, a UW odbudowaliby w 2 dekady.
  • loslos
    edytowano May 2019
    "Z tego co słyszę" - znakomite źródło informacji, zwłaszcza w wykonaniu "dziennikarz Do Rzeczy i wp.pl" jak sam o sobie pisze. Ale co ja słyszałem o forumowiczu DMC a zwłaszcza o jego inteligencji, to nie powtórzę hihi :))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.