Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1184185187189190674

Komentarz

  • Mania napisal(a):
    Brat K. Bosaka zatrudnił się u Ruskich: https://niezalezna.pl/269588-firma-oligarchy-z-rosji-wsrod-dyrektorow-marek-bosak-brat-lidera-konfederacji#.XMgUB25i1hU.twitter
    O bardzo wielu korpoludkach można taki artykuł napisać. Sama do Vivusa chciałam się dostać, bo bardzo dobrze umiem projektować dla tego typu firm.

    Wielu korpoludków pracuje dla zagranicznych firm. Taki mamy rynek. A i wiele dużych firm ma swoje za uszami.

    M. Bosak nie odpowiada za ruskiego oligarchę, tak samo jak ja nie odpowiadam za Czarneckiego.
  • No @erka ale jakby Czarnecki był Twoim bratem to byłaby inna gadka, nie?
  • loslos
    edytowano May 2019
    Przypominam, że Getback to też robota Człowieka Bez Sali Balowej. Niemcy dokonali niewyobrażalnych zniszczeń w Polsce, poseł Mularczyk szacuje ich wartość na 850 mld dolarów. Straty z wykonaniu tego jednego pana to minimum 5 mld złotych czyli to już jest skala strat wojennych. Należałoby go traktować jak wrogie państwo, jakiś seryjny morderca w porównaniu z Człowiekiem Bez Sali Balowej to poczciwy pan Pikuś.
  • Odnośnie Człowieka Bez Sali Balowej należy wspomnieć:
    - 'inżynierię finansową' związaną z EFL (uszczuplenie podatkowe na minimum 200 mln w okolicach przełomu tysiącleci, więc troszkę inna wartość tych cyferek);
    - polisolokaty
  • marniok napisal(a):
    No @erka ale jakby Czarnecki był Twoim bratem to byłaby inna gadka, nie?
    Rosyjski oligarcha nie jest bratem Bosaka. Brat Bosaka zajmuje w tej firmie pozycję "korpo szczura". Zupełnie, jak ja zajmowałam u Czarneckiego.
  • erka napisal(a):
    marniok napisal(a):
    No @erka ale jakby Czarnecki był Twoim bratem to byłaby inna gadka, nie?
    Rosyjski oligarcha nie jest bratem Bosaka. Brat Bosaka zajmuje w tej firmie pozycję "korpo szczura". Zupełnie, jak ja zajmowałam u Czarneckiego.
    Napisane jest, ze jest dyrektorem. Inflacja stanowisk?

  • edytowano May 2019
    marniok napisal(a):
    No @erka ale jakby Czarnecki był Twoim bratem to byłaby inna gadka, nie?
    ale pan Vivus nie jest bratem ani Erki ani (żadnego) Bosaka!

    a pozycja 'dyrektor' to chyba też spory kawałek do wspólnego szampana i kawioru z panem Vivusem.


    =

    mała żonka kupuje dziecku i sobie szampony i kosmetyki Ziaja.
    Ma w dupie to, ze jej właściciel dotuje 'obronę wolnych sądów'

    Są jakieś nie pokomusze (polskie), duże biznesy w Polsce? A zagraniczne? moj (tymczasowy) pracodawca w USA oblepia swą ogromną siedzibę flagami LGBT.

    a u Sołowowa można pracować? w ciągu trzech lat mała żonka ma już trzeciego dyrektora! Dyrektor w korpo to nie za wysokie stanowisko (w stounku do własciciela).
    (mała żonka sama była dyrektorem w korpo, przez 7 lat)

  • polmisiek napisal(a):Napisane jest, ze jest dyrektorem. Inflacja stanowisk?

    Dyrektor PR. Młodzi dyrektorowie w korpo w działach typu PR czy marketing, to są takie trochę większe, trochę lepiej zarabiające, ale nadal korpożuczki. Romeck wyżej też dobrze opisał rolę dyrektora w korpo.
  • edytowano May 2019
    @erka, @romeck nie chodzi o to gdzie pracujecie albo gdzie robicie zakupy i u kogo wy i wasi bliscy. Można pracować u największego skurwiela ale zachować uczciwość i być ok.
    Tu chodzi o styl polityki Pana Bosaka i jego formacji (głównie myślę tu o politycznym konglomeracie pt Konfederacja) który wszędzie widzi spiski i macki żydowski-amerykańskie. Więc mu wytknęli oponenci polityczni że sam jest w takie podejrzane układy wplątany choć w innej orbicie wpływów polityczno-finansowych.
  • Jakie podejrzane układy? Bo brat jest korpoludkiem? To nie są jeszcze dowody na jakiekolwiek uwikłanie, tylko manipulacje godne GW.
  • Bosak od 2012 nigdzie nie pracuje. No chyba, że w TVN gdzie stale przebywa
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Bosak od 2012 nigdzie nie pracuje. No chyba, że w TVN gdzie stale przebywa
    Nie pracuje na etacie, ale jakieś przychody mieć musi.
  • van.den.budenmayer napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    Bosak od 2012 nigdzie nie pracuje. No chyba, że w TVN gdzie stale przebywa
    Nie pracuje na etacie, ale jakieś przychody mieć musi.
    Najważniejsze , że to konfederacja zielonych ludzików- totalne dno i upadek
  • Totalne dno to jest maszerowanie pod hasłem PiS PO jedno zło. Sam Bosak w to nie wierzy, ale wydaje mu się, że taką retoryką pozyska wyborców. Dalece nie wszystko mi się podoba w pisie i poważnie rozważałem oddanie głosu na Bosaka, ale nie podpiszę się pod zrównywaniem Jara z Tuskiem, nie podpiszę się pod obrażaniem pismanów.
  • van.den.budenmayer napisal(a):
    Totalne dno to jest maszerowanie pod hasłem PiS PO jedno zło. Sam Bosak w to nie wierzy, ale wydaje mu się, że taką retoryką pozyska wyborców. Dalece nie wszystko mi się podoba w pisie i poważnie rozważałem oddanie głosu na Bosaka, ale nie podpiszę się pod zrównywaniem Jara z Tuskiem, nie podpiszę się pod obrażaniem pismanów.
    No właśnie nie wiadomo, w co wierzą a w co nie wierzą...
    Jeżeli założymy, że odniosą sukces, to kosztem tego sukcesu będzie musiała być utrata większości bezwzględnej przez PiS. I co wtedy? Pójdą do koalicji z PiS-em? Po tak wrogiej kampanii? Czy skoro to "jedno zło", to wspomogą PO? Czy może zachowają wyniosłą neutralność, niczym Korwin 4.06.1992?

    A jeżeli założyć, że retoryka antypisowska to tylko ściema wyborcza, a naprawdę będą lojalnym koalicjantem PiS-u, to czy pan d'Hondt wspiera takie rozwiązanie? Czy raczej wymierza karę?
  • Oni są niedorośli.
  • edytowano May 2019
    Tymczasem w ubiegłym roku wymiana handlowa z USA skoczyła o 2,2 mld dolarów i to właściwie po stronie naszego eksportu. Eksport do USA - ponad 8 mld dol, import- 5,4 mld dol nadwyżka ok. 2,6 mld dolarów.
    Czyli sprzedajemy za ocean ok. 3,5 raza więcej niż do Chin i więcej niż do Rosji, z którymi to państwami mamy największe deficyty.
  • Szkoda, że Liroy skumał się z Konfederacją :-(
  • Wszystkie ręce na pokład:

    Np. Witold Gadowski zaczął tak biadolić:
    "Dostałem niepokojące sygnały, że Polska musi zacisnąć hamulec w kooperacji z Azją, a szczególnie z Chinami. Polacy wycofują się z wszelkich projektów związanych z Chinami, jest na to szlaban. Hamulec na Chiny, a cóż dostajemy w zamian? Najdroższe myśliwce, opłaty za wszystko, roszczenia żydowskie"

    (czy idiota wie jak wygląda handel z CHinami a jak z USA?)

    "Miał powstać Centralny Port Komunikacyjny. Wielkie zadęcie i co? Powstanie takiego hubu pchnęłoby cywilizacyjnie Polskę do przodu, ale nie powstanie CPK. Nie ma na to ani pieniędzy, ani woli politycznej, ani odwagi, ani nawet ładu wewnętrznego w obozie dobrej zmiany, który pozwoliłby na zrealizowanie tak ambitnego projektu. Jest bałagan, jest sobie państwo. Polska jest rozrywana pomiędzy różnymi koteriami, które ciągną w swoim kierunku nie widząc w ogóle interesu kraju".
  • krzychol66 napisal(a):
    van.den.budenmayer napisal(a):
    Totalne dno to jest maszerowanie pod hasłem PiS PO jedno zło. Sam Bosak w to nie wierzy, ale wydaje mu się, że taką retoryką pozyska wyborców. Dalece nie wszystko mi się podoba w pisie i poważnie rozważałem oddanie głosu na Bosaka, ale nie podpiszę się pod zrównywaniem Jara z Tuskiem, nie podpiszę się pod obrażaniem pismanów.
    No właśnie nie wiadomo, w co wierzą a w co nie wierzą...
    Jeżeli założymy, że odniosą sukces, to kosztem tego sukcesu będzie musiała być utrata większości bezwzględnej przez PiS. I co wtedy? Pójdą do koalicji z PiS-em? Po tak wrogiej kampanii? Czy skoro to "jedno zło", to wspomogą PO? Czy może zachowają wyniosłą neutralność, niczym Korwin 4.06.1992?

    A jeżeli założyć, że retoryka antypisowska to tylko ściema wyborcza, a naprawdę będą lojalnym koalicjantem PiS-u, to czy pan d'Hondt wspiera takie rozwiązanie? Czy raczej wymierza karę?
    Jakie koalicje? Przecież mówimy o wyborach europejskich. W Sejmie Bosak robiłby za drugiego Kukiza, który głosuje jak PO, bo kocha Polskę i walczy z partiokracją.
  • van.den.budenmayer napisal(a):
    Totalne dno to jest maszerowanie pod hasłem PiS PO jedno zło. Sam Bosak w to nie wierzy, ale wydaje mu się, że taką retoryką pozyska wyborców. Dalece nie wszystko mi się podoba w pisie i poważnie rozważałem oddanie głosu na Bosaka, ale nie podpiszę się pod zrównywaniem Jara z Tuskiem, nie podpiszę się pod obrażaniem pismanów.
    Racja. Żeby głosić takie hasło, trzeba być albo ślepcem albo kłamcą.
  • Bo oni nie są dziedzicami Dmowskiego. To kserówka amerykańskich i angielskich white trash, więc są monstrualnie głupi.
  • Teraz zupełnie coś 9nnego
    Wraca nowe
    https://www.zeit.de/politik/ausland/2019-05/waffengesetz-lehrer-florida-unterricht-waffen

    Zmieniono prawo o broni na Florydzie.
    Nauczyciel będzie mógł mieć broń przy sobie na stanowisku pracy.
  • edytowano May 2019
    Izabela Skrybant Dziewiątkowska - solistka legendarnego Tercetu Egzotycznego nie żyje. Była wierzącą osobą.
    Niech spoczywa w pokoju: +++
    image
    na foto z córką.
  • Wszyscy chłopcy z naszego pueblo placzą
    +
  • R.I.P.
  • RIP
  • Że Bosak to ściemniacz, przekonałem się na Zlocie FF w Kazimierzu 2008.
  • Mania napisal(a):
    Izabela Skrybant Dziewiątkowska - solistka legendarnego Tercetu Egzotycznego nie żyje. Była wierzącą osobą.
    Niech spoczywa w pokoju: +++
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    na foto z córką.
    +

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.