Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1375376378380381672

Komentarz

  • Co to promieniowanie robi z ludzi...
  • To chyba nawet w filmie było. Związek z Langevinem było to znaczące wydarzenie obyczajowe epoki, nie da się rzeczy ukryć.
  • Kasjopea
    @AnitaSchelde
    Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie :
    "na Łączce leżą w większości kryminaliści i zbrodniarze niemieccy".
    Śp.gen.Fieldorf,Śp.rtm.Pilecki,Śp.ppłk Ciepliński,Śp.mjr „Łupaszka”,Śp.mjr „Zapora”...
    Panie Ministrze @ZiobroPL
    czy będzie reakcja na tę HAŃBIĄCĄ wypowiedź ???

    @AnitaSchelde
    Pan prof.Krzysztof Szwagrzyk :
    "od 2,5 roku nie ma żadnej, powtórzę–ŻADNEJ identyfikacji z Łączki"
    Panie Premierze @MorawieckiM pytanie jest proste :
    czy Polską rządzimy My czy "UB-ecki Układ"
    ??? twitter.com/britishpoles/s…
    10:39 PM · 10 maj 2021·Twitter Web App
  • Co się wyprawia w tem Ipeenie?
  • Bałagan jak w wielu innych instytucjach. Jesteśmy w trakcie załatwiania pewnej sprawy rodzinnej (niezależnie od identyfikacji, na którą czekamy) i też się ślimaczy.
  • Ileż to potrzeba precyzyjnego planowania i ustawicznego wysiłku na odcinku sabotażu, by stworzyć wrażenie spontanicznego bałaganu?
  • Wbrew pozorom wystarczy niewiele. Parę osób w newralgicznych punktach.
  • Ponoć nasz rząd planuje kupić dom Marie Curie-Skłodowskiej, a w całej tej sytuacji zaskoczylo mnie, że taka historyczna miejscówka położona w dosyć bogatym przedmieściu Paryża i dobrze skomunikowana kolejką podmiejską jest do nabycia za jedyne 8 stówek i to jeszcze się zastanawiają czy za taką cenę ktoś to kupi.
    https://www.leparisien.fr/yvelines-78/saint-remy-les-chevreuse-78470/saint-remy-les-chevreuse-lancienne-maison-de-pierre-et-marie-curie-en-vente-pour-790-000-euros-09-05-2021-ECQIZXJC75FLDJ7IGTBLJMWUGE.php#xtor=AD-1481423553
    Fakt, byli tam ponoć jacys skłatersi, ale zostawili zadbane, szyby nie powybijane, sufit ładnie odmalowany w orginalnej noblowskiej wersji.

    Może napromieniowany?
  • Mania napisal(a):
    Mateusz Morawiecki
    @MorawieckiM
    Zleciłem działania zmierzające do zakupu domu Marii Skłodowskiej-Curie pod Paryżem. @MSZ_RP
    jest w kontakcie z @PLenFrance
    . To miejsce to część polskiej historii.
    Szybkie czytanie zabija. Przeczytałem, że MSZ jest w kontakcie z Le Pen France. Logiczne, nie?
  • Sredni mają ten nick twitterowy, zrozumialy tylko dla francusko języcznych a i tak dosyć dziwny, PL_en_France byłby lepszy, a stosując konsekwencje skrótową to PL_en_FR, albo PL@FR :)
  • kulawy_greg napisal(a):
    Ponoć nasz rząd planuje kupić dom Marie Curie-Skłodowskiej
    A po wuj komu ta chaupa? Jakomsz jezd ona wartościo dodano do madamy Curie? Ktusz dzisiej byndzie sie pszedziereł pszez podparyckie muzumańckie kordony iszby se obejrzyć chaupe? Cusz tam pokażo? Gablotkie zes papiuramy? Bełoby wiency pożytecznę iszby za te piniendze zrobieli wyszczałowe strone internetowe, a nie takie marnote jakosz tukej http://www.mmsc.waw.pl

  • Zawsze można pojechać żeby gospodarskim okiem warszawskim na Paryż Ewo popatrzeć
  • Jeunet twierdzi, że zrobił się paskudny i że teraz by takiego filmu jak Amelia nie nakręcił. Potwierdzam (że paskudny).
  • los napisal(a):
    Jeunet twierdzi, że zrobił się paskudny i że teraz by takiego filmu jak Amelia nie nakręcił. Potwierdzam (że paskudny).
    Ja szę zakochałem w Nîmes.

    A do mieszkania to Lyon o wiele lepszejszy od zawszonego Paryżewa.

  • los napisal(a):
    Jeunet twierdzi, że zrobił się paskudny i że teraz by takiego filmu jak Amelia nie nakręcił. Potwierdzam (że paskudny).
    Malena lepszą, choć brutalniejszą jest
  • Malena Jeuneta? Nie wiedziałę.

    Mnie zachwyciły bardzo długie zaręczyny.
  • Czy "żelazna kopuła" wytrzyma ?
    "Izraelski system przeciwrakietowy Żelazna Kopuła po raz kolejny staje się głównym bohaterem konfliktu izraelsko-palestyńskiego. Filmy z jego widowiskowymi efektami działania mogą robić wrażenie. Pokazują jednak coś jeszcze. Widać na nich, że Palestyńczycy wyraźnie testują granice wydolności izraelskiego systemu."
  • edytowano May 2021
    Zważywszy że jeden pocisk do Kopuły kosztuje jakieś 40 do 100 tysięcy dolarów , a wystrzeliwane przez Hamas Kassamy to samoróbki robione z rur wodociągowych wypełnianych saletrą z cukrem, to rzeczywiście przy dużej skali ataków to może być obciążenie.
  • Stany Zjednoczone mają dużo pieniędzy.
  • los napisal(a):
    Stany Zjednoczone mają dużo pieniędzy.
    Tzn, że o Żydach, co to śpią na piniondzach, to taki mit?
  • A cudzych pieniędzy mają jeszcze więcej.
  • Rasia też wywalili.

    image
  • edytowano May 2021
    Na Twitterze wyczytałem, że nie żyje Piotr Kolanowski (RIP), zakładam że ktoś z Koleżeństwa może go kojarzyć. O tragicznych okolicznościach śmierci poinformował niezastąpiony Arturo Zawisza.

    Nie wiem, co bierze Zawisza.

    https://mobile.twitter.com/janek_W1/status/1393268471694348288
  • Naszego dawnego kolegi jeszcze z forum NP nie mogę sobie wyobrazić jako bojówkarza.
  • image

    Czytałem jego wpisy i jak patrzyłem na ten aviator to sobie myślałem:
    "Kokoszka zwyczajna - takiego aviatora mieć i takie motto, a do tego takie wąsy, to trzeba być jak skała, jak Petrus"
    i z podziwem obserwowałem.

    Trzeba uważać.
  • edytowano May 2021
    Najsilniejsi ludzie wyglądają nijak. Są podobni do nikogo. Ci którzy wyglądają groźnie dlatego tak wyglądają, że nie są groźni. I teraz podstaw sobie do tej prawidłowości kogo chcesz.

    Uważajmy na uśmiechniętych, oni są gotowi do wszystkiego.
  • JORGE napisal(a):
    Najsilniejsi ludzie wyglądają nijak. Są podobni do nikogo. Ci którzy wyglądają groźnie dlatego tak wyglądają, że nie są groźni. I teraz podstaw sobie do tej prawidłowości kogo chcesz.

    Uważajmy na uśmiechniętych, oni są gotowi do wszystkiego.
    Amen!
  • edytowano May 2021
    Od dziecka odczuwałem nieufność w stosunku do ludzi z uśmiechem przyklejonym do twarzy
  • Oj, tak!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.