Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1423424426428429672

Komentarz

  • Pucołowaty spłaca inwestycję w godzinie próby.
  • A jak oszczegałem przed typkiem, to co poniektóre nie dowierzały były. Nie będę jednak wskazywać palcami.
  • edytowano September 2021
    Granice Polski po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat są zagrożone fizycznie i w takich momentach zaczynają uruchamiać osobników zalegendowanych jako "chrześcijanie". Tfu...
  • Terlik uciął sobie prawą nogę i na lewej fika
  • edytowano September 2021
    Sprawa musi być ważna skoro Ruscy palą tak cenny "zasób".
  • janosik napisal(a):
    Terlik uciął sobie prawą nogę i na lewej fika
    A to, jeśli ta "prawa noga" to była tylko atrapa przyczepiona dla zmylenia przeciwnika? Ciekawe jakież to jeszcze "śpiochy" zostaną obudzone...
  • Terlikoski jakosz ruski zasub? Nie warjujta lutkowie! Znowusz sie wzmuk bo jegusz odwiecznem mażeniem jezd zosteć moralno wyrocznio ponad podziałamy. Takosz i znowusz ubzdryngoleł sie własno dobrocio i ślachetnościo. Ankoholik szpyrytusa moralnego.
  • Jejku, ale Wy na serio, że Terlik to ma jakieś własne zdanie? Nie, on pracuje dla sponsora i pisze rzeczy zgodne z linią. Czasem się nie zorientuje na bieżąco, na początku roku w sprawie Polaka ze śpiączką zmienił zdanie o 180 stopni w 3 dni. W trzy dni.

    Aktualnie znalazł sponsorów w takich kręgach, to tak pisze.

    Też wydaje mi się, że opinie o superskuteczności rosyjskiego wywiadu bywają mocno przesadzone, ale ale ale ... ktoś o rozumku Terlika jako ruski szpion? Miejcie litość, super czy nie to służby specjalne, nie kabaret.
  • +1 Terlik nie jest żadnym agentem, jest sobą, jak większość.
  • edytowano September 2021
    Dlaczego od razu szpion? Nie każdy manipulowany i wykorzystywany przez tamtą stronę do swoich celów musi być od razu działającym z premedytacją wirtuozem przewrotności i makiawelizmu.
  • No to mówię, że jest sobą.
  • Przemko napisal(a):
    No to mówię, że jest sobą.
    - Jak ja mam grać tą postać, przecież ten Wacław to kompletny idiota!
    - "Przez siebie", zdecydowanie "przez siebie"!
  • rozum.von.keikobad napisal(a):
    Jejku, ale Wy na serio, że Terlik to ma jakieś własne zdanie? Nie, on pracuje dla sponsora i pisze rzeczy zgodne z linią. Czasem się nie zorientuje na bieżąco, na początku roku w sprawie Polaka ze śpiączką zmienił zdanie o 180 stopni w 3 dni. W trzy dni.
    I to uważa Kolega za dowód czegokolwiek poza tym, że Terl zmienił zdanie?

    Ot tak się zdarzyło, że jeden mój znajomy neurochirurg uznał za swoją misję dziejową wyprać Terlowi Musk racjonalnymi argumentami.
    I co się okazało? Otóż okazało się, że do Terla trafiają racjonalne argumenty.
    Wciórności!
  • Na nader krótko, widać.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    Jejku, ale Wy na serio, że Terlik to ma jakieś własne zdanie? Nie, on pracuje dla sponsora i pisze rzeczy zgodne z linią. Czasem się nie zorientuje na bieżąco, na początku roku w sprawie Polaka ze śpiączką zmienił zdanie o 180 stopni w 3 dni. W trzy dni.
    I to uważa Kolega za dowód czegokolwiek poza tym, że Terl zmienił zdanie?

    Ot tak się zdarzyło, że jeden mój znajomy neurochirurg uznał za swoją misję dziejową wyprać Terlowi Musk racjonalnymi argumentami.
    I co się okazało? Otóż okazało się, że do Terla trafiają racjonalne argumenty.
    Wciórności!
    A na jaki temat rozmawiali?
  • trep napisal(a):
    Na nader krótko, widać.
    Może to wina tego chirurga, nopowiadal mu racjonalnych głupot.
  • może rozmowy przybrały formę operacji?
  • Skoro to był NEUROchirurg, niewykluczone ;-)
  • Przemko napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    Jejku, ale Wy na serio, że Terlik to ma jakieś własne zdanie? Nie, on pracuje dla sponsora i pisze rzeczy zgodne z linią. Czasem się nie zorientuje na bieżąco, na początku roku w sprawie Polaka ze śpiączką zmienił zdanie o 180 stopni w 3 dni. W trzy dni.
    I to uważa Kolega za dowód czegokolwiek poza tym, że Terl zmienił zdanie?

    Ot tak się zdarzyło, że jeden mój znajomy neurochirurg uznał za swoją misję dziejową wyprać Terlowi Musk racjonalnymi argumentami.
    I co się okazało? Otóż okazało się, że do Terla trafiają racjonalne argumenty.
    Wciórności!
    A na jaki temat rozmawiali?
    Na temat śmierci mózgowej i jej etycznych konsekwencji.
  • Czy widzieliscie b.niezwykly fimik "Aktywistka zakłócała modlitwę środowisk Radia Maryja..." ? Zachecam!

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    Jejku, ale Wy na serio, że Terlik to ma jakieś własne zdanie? Nie, on pracuje dla sponsora i pisze rzeczy zgodne z linią. Czasem się nie zorientuje na bieżąco, na początku roku w sprawie Polaka ze śpiączką zmienił zdanie o 180 stopni w 3 dni. W trzy dni.
    I to uważa Kolega za dowód czegokolwiek poza tym, że Terl zmienił zdanie?

    Ot tak się zdarzyło, że jeden mój znajomy neurochirurg uznał za swoją misję dziejową wyprać Terlowi Musk racjonalnymi argumentami.
    I co się okazało? Otóż okazało się, że do Terla trafiają racjonalne argumenty.
    Wciórności!
    A na jaki temat rozmawiali?
    Na temat śmierci mózgowej i jej etycznych konsekwencji.

    I jake były kąkluzją?
  • Edda napisal(a):
    Czy widzieliscie b.niezwykly fimik "Aktywistka zakłócała modlitwę środowisk Radia Maryja..."
    Widzieliśmy już i na tym forumku komentowaliśmy.

  • Gdyby ktoś mnie dziś poprosił o podanie przykładu arcy-Polaka, nie wymieniłbym mu kosmitów pokroju Mieszka I, Antoniego Bryka, bł. kard. Wyszyńskiego czy św. Jana Pawła II, kosmitów, wyrodnych synów tej nieludzkiej ziemi, wyrastających ponad nią, powiedziałbym: Paweł Kozanecki, łódzki adwokat.



    https://www.tvp.info/56110973/szokujace-slowa-adwokata-pawla-kozaneckiego-obwinil-ofiary-o-smiertelny-wypadek-bedzie-postepowanie-dyscyplinarne-prezes-naczelnej-rady-adwokackiej-komentuje

    Najlepsze, prawdziwie polskie, szlachecko-inteligenckie tradycje pogardy dla pospólstwa i wynoszenia się ponad nie. Nieodrodny, modelowy syn tej nieludzkiej ziemi. Arcy-Polak, Paweł Kozanecki, łódzki adwokat.
  • Czasy po roku 1945 mogą być mało miarodajne, bo naprodukowały wielkie ilości schamapanów. Pułkownik-schamapan, którego dziadek był kapralem może sobie wyobrażać, że bycie pułkownikiem to to samo co bycie kapralem tylko bardziej, i zachowywać się jak arcy-kapral. Jako człek wiekowy znałem przedwojennych oficerów, oni swą wyższość nad naszą niższością demonstrują zupełnie inaczej, często nawet w ten sposób, że jej nie demonstrują w ogóle.

    Pan Kozanecki zalatuje mi schamapanem, jego dziadek raczej jest absolwentem duraczówki a nie synem przedwojennego adwokata.
  • edytowano September 2021
    Wypadek Kozaneckiego prawdopodobnie polegał na tym, że wyprzedzał na czołówkę i był przyzwyczajony, że ci z naprzeciwka mu zjeżdżają. Tym razem poszło coś nie tak no ale mają za swoje, samobójcy.

    Niestety zapowiadana na grudzień podwyżka mandatów chyba nie dojdzie do skutku, Ordo Iuris się nie podoba.

    http://www.brd24.pl/spoleczenstwo/ordo-iuris-w-obronie-kierowcow-twierdzi-ze-po-nowelizacji-mandaty-bylyby-duzo-wyzsze-niz-w-ue/
  • a coś o panu Kozaneckim i jego rodzinie wiadomo, czy tak sobie rutynowo draństwo przypisujemy polskości?
  • KazioToJa napisal(a):
    a coś o panu Kozaneckim i jego rodzinie wiadomo, czy tak sobie rutynowo draństwo przypisujemy polskości?
    O jego rodzinie nie, ale o polskości dowiedziałem się już wystarczająco wiele, m.in. na tym forum. I dzięki temu wiem, że to arcy-Polak.
  • trep napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    rozum.von.keikobad napisal(a):
    Jejku, ale Wy na serio, że Terlik to ma jakieś własne zdanie? Nie, on pracuje dla sponsora i pisze rzeczy zgodne z linią. Czasem się nie zorientuje na bieżąco, na początku roku w sprawie Polaka ze śpiączką zmienił zdanie o 180 stopni w 3 dni. W trzy dni.
    I to uważa Kolega za dowód czegokolwiek poza tym, że Terl zmienił zdanie?

    Ot tak się zdarzyło, że jeden mój znajomy neurochirurg uznał za swoją misję dziejową wyprać Terlowi Musk racjonalnymi argumentami.
    I co się okazało? Otóż okazało się, że do Terla trafiają racjonalne argumenty.
    Wciórności!
    A na jaki temat rozmawiali?
    Na temat śmierci mózgowej i jej etycznych konsekwencji.
    I jake były kąkluzją?

    Takie, że trzeba biedaka odłączyć od motopompy i dać mu odejść do domu Ojca.
  • Motes napisal(a):
    Gdyby ktoś mnie dziś poprosił o podanie przykładu arcy-Polaka, nie wymieniłbym mu kosmitów pokroju Mieszka I, Antoniego Bryka, bł. kard. Wyszyńskiego czy św. Jana Pawła II, kosmitów, wyrodnych synów tej nieludzkiej ziemi, wyrastających ponad nią, powiedziałbym: Paweł Kozanecki, łódzki adwokat.

    https://twitter.com/JanSpiewak/status/1443118063574999040?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1443118063574999040|twgr^|twcon^s1_&ref_url=https://www.tvp.info/56110973/szokujace-slowa-adwokata-pawla-kozaneckiego-obwinil-ofiary-o-smiertelny-wypadek-bedzie-postepowanie-dyscyplinarne-prezes-naczelnej-rady-adwokackiej-komentuje

    https://www.tvp.info/56110973/szokujace-slowa-adwokata-pawla-kozaneckiego-obwinil-ofiary-o-smiertelny-wypadek-bedzie-postepowanie-dyscyplinarne-prezes-naczelnej-rady-adwokackiej-komentuje

    Najlepsze, prawdziwie polskie, szlachecko-inteligenckie tradycje pogardy dla pospólstwa i wynoszenia się ponad nie. Nieodrodny, modelowy syn tej nieludzkiej ziemi. Arcy-Polak, Paweł Kozanecki, łódzki adwokat.
    Kłopot z panem Pawłem jest taki, że pierwszy raz o kolesiu słyszę. To już zdrajca Poniński pocześniejsze w mym imaginarium zajmuje miejsce. Do przyszłych spraw polecam z czystym sercem go.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.