Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1447448450452453672

Komentarz

  • peterman napisal(a):
    @trep

    Zabawne - ostatecznie przestałem obserwować Mysiora Jr. na Twitterze jakieś pół godziny przed tym jak wrzucił Kolega ten powyższy skan na mój timeline.
    Tylko dwójforumek, tylko (a i on jes atakowany).
  • MarianoX napisal(a):
    Mysior straszy NWO, a w tle GWO...

    Rzeczywiście facet w życiu prywatnym ma tzw. stylówę typu FigoFago-Bajabongo
    Yola Szyma_ńska też miała stylówki niezłe...
  • Bardzo ciekawe z tym Mysiorem. Dzięki. Na początku zrobił kilka dobrych filmów, teraz rzeczywiście osuwa się mocno na ciemną stronę mocy. Ryzyko zawodowe "radykalnych katolików-celebrytów" polega na tym, że żeby jakoś funkcjonować w naszych czasach muszą mieć w sobie pierwiastek antysystemu, bo nauczanie naszego Pana jednak nie jest popularne w mejnstrimie. Z czasem jednak antymejnstrim przeważa w danym celebrycie i zaczyna się odjazd w stronę "szurii". Obserwuję zjawisko zarówno w wydaniu tradi jak i neo.
  • makos napisal(a):
    Bardzo ciekawe z tym Mysiorem. Dzięki. Na początku zrobił kilka dobrych filmów, teraz rzeczywiście osuwa się mocno na ciemną stronę mocy. Ryzyko zawodowe "radykalnych katolików-celebrytów" polega na tym, że żeby jakoś funkcjonować w naszych czasach muszą mieć w sobie pierwiastek antysystemu, bo nauczanie naszego Pana jednak nie jest popularne w mejnstrimie. Z czasem jednak antymejnstrim przeważa w danym celebrycie i zaczyna się odjazd w stronę "szurii". Obserwuję zjawisko zarówno w wydaniu tradi jak i neo.
    Nie mam przekonania, że to to. Nie postawiłbym na to.
  • no ale co?
    katolik nie może mieć krótkich spodenek albo spódniczki?
    estetycznie i modnie - da się
    np
    taki PP Bene Dict 16
    zawsze pięknie zawsze modnie
  • trep napisal(a):
    los napisal(a):
    Którzy przy okazji budują nowoczesne biurowce?
    Cały artykuł jest bardzo pouczający. Gorąco polecam.
    Dziękuję.

    Wydawało się, że to może tylko typowa współczesna stylówa zakochanych w sobie atencjuszy, która gryzie się z ciekawą treścią podawaną w profesjonalny sposób. A tu o.

    Widać internety (szczególnie youtuby) nie są aż tak różne od telewizorów. Łatwo ulega się mirażom spójności przekazu ze światem realnym, gdzie jutubek robi za oczy nasze.
  • Przestałem go oglądać z rok temu jak zaczął szurać o kowidzie, też zwróciłem wcześniej uwagę na to jak mieszka no ale 35-latek po dobrej szkole pracujący razem z żoną mógł się dorobić, czemu nie.
  • edytowano March 2022


    Polityka energetyczna Polski oparta jest na węglu, gazie i energii jądrowej. To nie jest dobra ścieżka. Agresja Rosji na Ukrainę pokazuje jak niebezpieczny to kierunek
  • Wczorajsza Ewangelia była apropos.

    Poza tym (również @christoph) wszystko na raz.
  • edytowano March 2022
    Przemko napisal(a):
    Przestałem go oglądać z rok temu jak zaczął szurać o kowidzie, też zwróciłem wcześniej uwagę na to jak mieszka no ale 35-latek po dobrej szkole pracujący razem z żoną mógł się dorobić, czemu nie.
    Kali mówić:

    Dobra szkoła i ciężka praca - być dobre, ale konteksje - być lepsze!
  • edytowano March 2022
    "- Nasz system obrony przeciwlotniczej każdego dnia jest atakowany przez Rosjan. Informacje o decyzji Unii Europejskiej o przekazaniu nam 70 samolotów wojskowych są czymś wspaniałym. Szczególnie dziękuję rządowi polskiemu za to, że samoloty te mogą bazować na terenie Polski i mogą startować z polskiego terytorium. Z polskiego terytorium ukraińscy piloci mogą chronić przestrzeń powietrzną Ukrainy - stwierdził Petro Poroszenko."

    To miało być wyemitowane w TVNie...
  • Poroch otworzył gębę, wcześniej Juszczenko - czas na "ikonę rewolucji" Tymoszenko :(
  • A o szpiegu z krainy deszczowców -- pardon, z GRU -- było?
  • Pigwa napisal(a):
    A o szpiegu z krainy deszczowców -- pardon, z GRU -- było?
    jest w Wojna
  • Dzięki, przeoczyłam.
  • edytowano March 2022
    "Rosja rozpoczęła aktywne przygotowania do odłączenia się od globalnego Internetu. Nie później niż 11 marca wszystkie serwery i domeny muszą zostać przeniesione do strefy rosyjskiej"

    Heh
  • edytowano March 2022
    .
  • posix napisal(a):
    "Rosja rozpoczęła aktywne przygotowania do odłączenia się od globalnego Internetu. Nie później niż 11 marca wszystkie serwery i domeny muszą zostać przeniesione do strefy rosyjskiej"

    Heh
    Szajse!

    A ci, co się nie przeniosą, będą odpowiadać z paragrafu o terroryzm?
  • Nie. Dostaną tylko po ryju.
  • Czyli robi się taka Korea Północna, tylko większa.
  • Mieli okupować Ukrainę, a okaże się, że będą sami siebie.
  • Samowystarczalne państwa przyszłości - to chyba było grane ale czy na taką skalę?
  • Wataha napisal(a):
    Samowystarczalne państwa przyszłości - to chyba było grane ale czy na taką skalę?
    Co wygrzebią sprzedadzą Chinom, one wchłoną wszystko. To co robi Rosja trochę zaczyna wyglądać na wyprzedzenie nieuniknionego, czyli nową zimną wojnę. Oni będą tłem dla Chin. Tylko cały czas nie skleja mi się to wspólne zarządzanie z Niemcami Europą. Przecież Rosja właśnie pokazała, że ma Niemców w dupie. A może się mylę ?
  • JORGE napisal(a):
    Wataha napisal(a):
    Samowystarczalne państwa przyszłości - to chyba było grane ale czy na taką skalę?
    Co wygrzebią sprzedadzą Chinom, one wchłoną wszystko. To co robi Rosja trochę zaczyna wyglądać na wyprzedzenie nieuniknionego, czyli nową zimną wojnę. Oni będą tłem dla Chin. Tylko cały czas nie skleja mi się to wspólne zarządzanie z Niemcami Europą. Przecież Rosja właśnie pokazała, że ma Niemców w dupie. A może się mylę ?
    Jak pokazała?
  • JORGE napisal(a):
    Wataha napisal(a):
    Samowystarczalne państwa przyszłości - to chyba było grane ale czy na taką skalę?
    Co wygrzebią sprzedadzą Chinom, one wchłoną wszystko. To co robi Rosja trochę zaczyna wyglądać na wyprzedzenie nieuniknionego, czyli nową zimną wojnę. Oni będą tłem dla Chin. Tylko cały czas nie skleja mi się to wspólne zarządzanie z Niemcami Europą. Przecież Rosja właśnie pokazała, że ma Niemców w dupie. A może się mylę ?
    Nie. Pokazała że jest z Niemcami dogadana. Wspólne rządzenie Europa pozbawioną obecności USA.
  • Smok_Eustachy napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Wataha napisal(a):
    Samowystarczalne państwa przyszłości - to chyba było grane ale czy na taką skalę?
    Co wygrzebią sprzedadzą Chinom, one wchłoną wszystko. To co robi Rosja trochę zaczyna wyglądać na wyprzedzenie nieuniknionego, czyli nową zimną wojnę. Oni będą tłem dla Chin. Tylko cały czas nie skleja mi się to wspólne zarządzanie z Niemcami Europą. Przecież Rosja właśnie pokazała, że ma Niemców w dupie. A może się mylę ?
    Nie. Pokazała że jest z Niemcami dogadana. Wspólne rządzenie Europa pozbawioną obecności USA.Ale z USArmią stacjonującą w Niemcach/UE?

  • edytowano March 2022
    JORGE napisal(a):
    Wataha napisal(a):
    Samowystarczalne państwa przyszłości - to chyba było grane ale czy na taką skalę?
    Co wygrzebią sprzedadzą Chinom, one wchłoną wszystko. To co robi Rosja trochę zaczyna wyglądać na wyprzedzenie nieuniknionego, czyli nową zimną wojnę. Oni będą tłem dla Chin. Tylko cały czas nie skleja mi się to wspólne zarządzanie z Niemcami Europą. Przecież Rosja właśnie pokazała, że ma Niemców w dupie. A może się mylę ?
    Zasadniczo mam wrażenie (popraw mnie jeśli się mylę) że uważasz że sporo tego co się dzieje zostało na wysokich szczeblach dogadane.
    Moim zdaniem nie - tzn oni sobie mogą wymieniać między sobą informacje, ale to nadal wojna na wyniszczenie.

    Mogło być tak (czemu nie?) że sobie szefostwo USA, Rosji i Chin, i może Niemiec czy paru innych krajów postanowiło: dobra, bierz se Putin Ukrainę, my będziemy się oburzać i tyle.

    Ale nawet jeśli tak było - mogło to być klasyczne wpuszczenie Rosji w maliny, obliczone właśnie na "zaskakującą" reakcję wobec ichniejszego bestialstwa i eliminację projektu hitlerowsko kacapskiego.

    USA w Pułtusku nie takie numery robiły.
  • TecumSeh napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Wataha napisal(a):
    Samowystarczalne państwa przyszłości - to chyba było grane ale czy na taką skalę?
    Co wygrzebią sprzedadzą Chinom, one wchłoną wszystko. To co robi Rosja trochę zaczyna wyglądać na wyprzedzenie nieuniknionego, czyli nową zimną wojnę. Oni będą tłem dla Chin. Tylko cały czas nie skleja mi się to wspólne zarządzanie z Niemcami Europą. Przecież Rosja właśnie pokazała, że ma Niemców w dupie. A może się mylę ?
    Zasadniczo mam wrażenie (popraw mnie jeśli się mylę) że uważasz że sporo tego co się dzieje zostało na wysokich szczeblach dogadane.
    Moim zdaniem nie - tzn oni sobie mogą wymieniać między sobą informacje, ale to nadal wojna na wyniszczenie.

    Mogło być tak (czemu nie?) że sobie szefostwo USA, Rosji i Chin, i może Niemiec czy paru innych krajów postanowiło: dobra, bierz se Putin Ukrainę, my będziemy się oburzać i tyle.

    Ale nawet jeśli tak było - mogło to być klasyczne wpuszczenie Rosji w maliny, obliczone właśnie na "zaskakującą" reakcję wobec ichniejszego bestialstwa i eliminację projektu hitlerowsko kacapskiego.

    USA w Półtusku nie takie numery robiły.

    Nic nie jest dogadane, po prostu świat zmierza w jedynym możliwym kierunku. I czasami coś może być domówione, ale tylko czasami, nie warto pochylać się nad tym.

    Wg mnie idzie gigantyczna konfrontacja Chin z całym światem zachodnim, ale i częścią Azji. O tym jak to się ułoży, kiedy, ile jest zmiennych, to zbyt duży temat. Nas interesuje Rosja. Chyba już widać czytelnie, że poszła w kierunku Chin, co jest racjonalne. Stany próbowały jak najdłużej jednak zostawić pozory otwartej furtki, ale chyba nikt w to nie wierzył od dawna. W każdym razie ta układanka jest spójna.

    Ale zupełnie, ale to zupełnie nie jest dla mnie jasna rola Niemiec. Szczególnie biorąc pod uwagę jakiś plan wspólnego zarządzania Europą z Ruskimi. Wg mnie jeżeli to było to właśnie się zmyło.

  • > Szczególnie biorąc pod uwagę jakiś plan wspólnego zarządzania Europą z Ruskimi. Wg mnie jeżeli to było to właśnie się zmyło.

    Niemcy z Chinami się dogadują, jak pamiętamy. Chińczycy grają też na maksymalne osłabienie Rosji, będzie im łatwiej po Syberię sięgnąć.
  • Jorge, napisałeś już wcześniej, że nic nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Teraz jedziesz predestynacją - jest tak, to tak być musi, bo taka jest logika świata.

    A nie mogło być tak, że wszystko było dogadane, że rosja miała sobie wziąć Ukrainę przy oburzanku świata lecz Polska poplanowała te krzyże? Za radą Bandyty spod Bezdan Polska podpaliła świat. Adrian i Morawer zagrali (być może wbrew zwyczajom dyplomatycznym) ostro a innym nie było pijarowo w smak się nie przyłączyć? Kulesza i Świderski jako pierwsi ogłosili, że z rosjanami nie będą grać i za tym poszedł cały świat, choć w pierwszych dniach wojny obie (a raczej wszystkie cztery, bo europejskie i światowe) organizacje grały po linii rosji. Iskra wyszła z Polski a do tego Ukraina okazała się mieć zdolności obronne i morale.

    Czy może mam 12 lat i na imię Julia?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.