Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

15253555758676

Komentarz

  • Tzw. obserwacja uczestnicząca.
  • Sarmata1.2 napisal(a):
    Ahmed I muhamad?
    Seksiści!! mogą być koleżanki żony ;)

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Seksiści!! mogą być koleżanki żony ;)

    Nie rezykowełbem. Cuś pundzie nie tak, baby sie wściekno i zostanie sie Kulega sam jeden oskarżonem o giewałt zbiorowiskowy.

  • fatwa z Kairu mówi, że wystarczy SMS razy trzy do ważnego rozwodu, to może potwierdzenie sms też wystarczy jako zgoda?
    rozwiązanie odblokowujące na sms jest stosowane przez inPost i wypożyczalnie rowerów miejskich
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Szwedzki parlament przyjął nowelizację ustawy dot. gwałtów i przemocy seksualnej. Nawet mężowie będą potrzebowali "wyraźnej zgody" żony na seks inaczej będą mogli zostać oskarżeni o gwałt
    No ale przeca w Szwecji kary za gwałty sa śmiesznie niskie, typu 30 godzin prac społecznych itp. Oczywiście trzeba być jedynie słusznej karnacji i pochodzenia. Może zaostrzyć kary, tudzież dopilnowac że faktycznie orzekane są kary adekwatne? Eee nie, przecież to rasizm.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Szwedzki parlament przyjął nowelizację ustawy dot. gwałtów i przemocy seksualnej. Nawet mężowie będą potrzebowali "wyraźnej zgody" żony na seks inaczej będą mogli zostać oskarżeni o gwałt
    A co z żonami? To już mąż nie może być zgwalcony? Co za dyskryminacja!
  • Oswiećcie mnie Panowie i Panie jak uprawianie seks bez zgody malżonka/partnera?
    Na śpiocha czy jak?
  • edytowano December 2017
    marniok napisal(a):
    jak
    Panie, ktuszby sie wew tych szfeckich zboczęstwach połapeł.

    Możesz o to maszerywa isz na Ziękiewicza tamuj niewolno czelisz zes pijano. Cza wołeć policje iszbysz manżonka dmuchła wew ankoholmniesz, a potym samemusz dmucheć.

  • Się mnie rozchodzi o "wyraźną zgodę". Niewyraźne to albo śpiący albo pijany lub sepleniacy lub z inną wadą wymowy. Albo jak zona/mąż w nieznanym nam języku mówi. Może to być?
    O, i jeszcze Szanowny @Gnebą, z całym szacunkiem, czasem może niezrozumiały być.
  • Gnębą napisal(a):
    marniok napisal(a):
    jak
    Panie, ktuszby sie wew tych szfeckich zboczęstwach połapeł.

    Możesz o to maszerywa isz na Ziękiewicza tamuj niewolno czelisz zes pijano. Cza wołeć policje iszbysz manżonka dmuchła wew ankoholmniesz, a potym samemusz dmucheć.

    w sumie to oboje malzonkowie powinni dmuchac w balonik celem sprawdzenia stanu trzezwosci, bowiem stan niewazkosci stanowi wadę prawnom, I tem samym nie pozwala powzięc zobowiazanie w sposob wazny.


  • http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-smiglowce-dla-wojsk-specjalnych-coraz-pozniej,nId,2480721
    Albo nie ma kaski albo Jankesi i Włosi chcą nam opchnąć szrot za grube pieniądze.
  • Klientu w potrzebie sprzedaje się jak najdrożej i jak najgorsze.
  • Totalny zakaz seksu dla głuchich oraz niemych. Bo jak poświadczą głosowo ochotkę na małe co nieco? A jąkały? Zanim skończą werbalizować propozycję, ochota obojgu przejdzie.Te Szwedy to straśne dyskryminanty. Fuj, fuj.
  • sms sms!
    nie wiem czy to dowód procesowy czy poszlaka
    można użyc do wyrażenia zgody
  • christoph napisal(a):
    nie wiem czy to dowód procesowy czy poszlaka
    Mojem zdaniem operantory telefoniczni posmaroweli komusz cza.

    Skorosz każde akcje szeksulalne czebasz potwierdzeć conajmni dwomasz sesemesami to policzta tera ilesz to byndzie milijonów sesemesów mniesiemcznie.

  • Gnębą napisal(a):
    christoph napisal(a):
    nie wiem czy to dowód procesowy czy poszlaka
    Mojem zdaniem operantory telefoniczni posmaroweli komusz cza.

    Skorosz każde akcje szeksulalne czebasz potwierdzeć conajmni dwomasz sesemesami to policzta tera ilesz to byndzie milijonów sesemesów mniesiemcznie.

    Jeśli odliczyć refugis, to chyba nie będzie to jakiś wielki byznes.
  • Ale właściwie dlaczego tym się zajmujecie? Szkoda wam ich? Potop zrujnował państwo bardziej niż IIWŚ, na pohybel skurwysynom.
  • A ABBA? A lampiony adwentowe z IGEI? A wieniec św Łucji? A św. Brygida? A Arn Templariusz?
  • edytowano December 2017
    *** im w ****.
  • taaa? A zgoda na piśmie jest?
  • ;))

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Powinni powołać Urząd Nadzoru Stosunków Małżeńskich i Partnerskich. No może jeszcze Okazjonalnych. Jakaś procedura zgody na sex, sprawozdania, kontrole itp.To zbyt poważna sprawa aby pozostawić ją nieodpowiedzialnym obywatelom. Trzeba prawników i urzędników no i oczywiście ekspertów genderowych.
  • edytowano December 2017
    W sumie to się Szwedom nie dziwię - gdy małżeństwo z sakramentu staje się umową, to nic dziwnego, że w pewnym momencie będzie wymagało prawnego doprecyzowania różnych jego aspektów.
    Szczególnie, że współżycie w takich związkach często ma charakter prostytucji.
  • Nowe odcinki Ucha Prezesa będą puszczane na WP. Rzucamy to gówno znowu na pierwszy ogień, czy oglądalność tak spadła, że trzeba odświeżyć ?
  • A gdzie do tej pory puszczane?
  • edytowano December 2017
    Przemko napisal(a):
    A gdzie do tej pory puszczane?
    Nie wiem, poza głównymi portalami. Około 10 odcinka Ucho znikło i poszło gdzieś. Na pewno nie było na WP, Onet i Interii, bo tam czytam nagłówki, bym zauważył raczej (chociaż na Onecie nawet ostatnio nagłówków nie czytam, tylko wyróżnioną sieczkę).
  • edytowano December 2017
    O tu jest, w Showmax a po tygodniu na youtube. https://pl.wikipedia.org/wiki/Ucho_Prezesa Po kiego wała więc ta WP? Żeby trafić do debili którzy nigdzie indziej nie zaglądają, proste. Ofensywa.
  • Przemko napisal(a):
    O tu jest, w Showmax a po tygodniu na youtube. https://pl.wikipedia.org/wiki/Ucho_Prezesa Po kiego wała więc ta WP? Żeby trafić do debili którzy nigdzie indziej nie zaglądają, proste. Ofensywa.
    +1
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.