Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

15556586061676

Komentarz

  • No pogubiłem się. To kto tego Gawłowskiego wrobił i jest kryptopisiorem? Biedroń, Grodzka czy ktoś inny?
  • Tesz jusz nie wię ktusz kogusz umniłoweł za piniendze. On onych pederastów czylisz pederasty jegusz i potym jak płaceł to wydali mu reszte i te reszte ktuś pszez omyłkie wzion za korzyś majontkowo....

    Zażondywem opświecenia!
  • Rafał napisal(a):
    No pogubiłem się. To kto tego Gawłowskiego wrobił i jest kryptopisiorem? Biedroń, Grodzka czy ktoś inny?
    Nie, to nie tak, nie tak.
    Jest tak: agenci PiS-u udając pedałów spedalili i skorumpowali Gawłowskiego, który na co dzień jest hetero i normalnie łapówek nie bierze. Takie jest nasze oficjalne platformerskie stanowisko, Wysoki Sądzie!
  • Dokładnie, rozchozzi się o dwóch pedałów- meteorologów =))

    http://wgospodarce.pl/informacje/44725-homoseksualisci-pograza-gawlowskiego-z-po
  • Nie że na co dzień tylko w ogóle jest hetero - podobnie jak jest krystalicznie uczciwy. Obie te cechy są stałe i niepodważalne, a agentura użyła nielegalnych metod wyłączających świadomość, dobrowolność i tak dalej, powinna być zatem sprawiedliwie osądzona.
  • Mania napisal(a):
    dwóch pedałów- meteorologów
    Stydze sie pyteć o cusz maszerywa wew tem zboczęstwie. Isz jeden pederast lata za drugiem jakosz meteor?

  • Gnębą napisal(a):
    Mania napisal(a):
    dwóch pedałów- meteorologów
    Stydze sie pyteć o cusz maszerywa wew tem zboczęstwie. Isz jeden pederast lata za drugiem jakosz meteor?

    mateor i meliorant :-D
  • http://kmn.info.pl/?p=42166
    Niemiecki komisarz: „Nie można zmniejszyć dotacji dla Polski, bo te pieniądze idą do niemieckich firm”
    info za twittem Syriusza Wolskiego
  • Mam małe Scahdenfreude, bo Gawłowski zoologicznie nienawidził leśników za to, że kiedyś nie dostał zgody na wylesienie terenu pod jakiś swój biznes na Pomorzu.
  • Brzost napisal(a):
    Mam małe Scahdenfreude, bo Gawłowski zoologicznie nienawidził leśników za to, że kiedyś nie dostał zgody na wylesienie terenu pod jakiś swój biznes na Pomorzu.
    Eh, pytanie, czy cała historia zostanie spięta zgrabną klamrą w postaci cwelowania Gawłowskiego pod celą.
  • A teraz dołącza Liga Krajowa. Trzeba będzie osobny ośrodek penitencjarny otworzyć.
  • Więzienie dla VIPów już jest w Piotrkowie. TK też by można tam przenieść.
  • margerytka napisal(a):
    http://kmn.info.pl/?p=42166
    Niemiecki komisarz: „Nie można zmniejszyć dotacji dla Polski, bo te pieniądze idą do niemieckich firm”
    info za twittem Syriusza Wolskiego
    Czyli mały szantażyk. Niech niemieckie firmy dalej wygrywają przetargi to może wam nie odetniemy dotacji.
  • raste napisal(a):
    margerytka napisal(a):
    http://kmn.info.pl/?p=42166
    Niemiecki komisarz: „Nie można zmniejszyć dotacji dla Polski, bo te pieniądze idą do niemieckich firm”
    info za twittem Syriusza Wolskiego
    Czyli mały szantażyk. Niech niemieckie firmy dalej wygrywają przetargi to może wam nie odetniemy dotacji.
    To działa w dwie strony, bo jeżeli dotacje okażą się mniejsze, to niemieckie firmy - cóż za pech, zaczną notorycznie przegrywać
  • edytowano January 2018
    Tam rządzą koncerny i powinniśmy z nimi bardzo dobrze żyć. Dlaczego Niemcy nie potrafią zbudować Mitteleuropy?
    Jestem pewien , ze my byśmy już dawno na ich miejscu zbudowali. Dla koncernów wybrali samobójczy geopolitycznie Nord Stream czym zniszczyli swoje własne możliwości. Ja naprawdę wierzę gdy Merkel mówi, ze NordStream mówi, ze to tylko biznes. Ona sprzedała za biznes koncernów imperialną przyszłość Niemiec.
  • Albo oszacowali że imperialna przyszłość Niemiec to mglista i nierealna wizja a pieniądze nie śmierdzą i są do zarobienia tu i teraz.
    Być może w tej agresywnej polityce Niemiec wobec Polski też chodzi tylko o pieniądze.
  • raste napisal(a):
    Albo oszacowali że imperialna przyszłość Niemiec to mglista i nierealna wizja a pieniądze nie śmierdzą i są do zarobienia tu i teraz.
    Być może w tej agresywnej polityce Niemiec wobec Polski też chodzi tylko o pieniądze.
    odszkodowania wojenne
  • Tak, w naszym interesie jest by niemiecka gospodarka kwitła bo tylko wtedy zapłacą.
  • Przemko napisal(a):
    Tak, w naszym interesie jest by niemiecka gospodarka kwitła bo tylko wtedy zapłacą.
    A wtedy my zapłacimy owe 65 mld Żydom. Ustawa o tym, że Polska jednak ma zwrócić te należne im za utracone mienie środki, przeszła bodajże już przez senat. Dokładnie nie wiem, może Qiz sprawdzi? Do mnie dotarły tylko głosy przerażonych amerykańskich Polonusów. Którzy tylko tym się pocieszają, że byłoby to niezgodne z prawem (amerykańskim) wedle którego, o takie odszkodowania mogą ubiegać się wyłącznie żyjący spadkobiercy I stopnia (dzieci).

  • Sądzę, że trwają ostre negocjacje, aby obniżyć płatność. Tzn negocjują Hitlery z Dannielsami. Skończy się na tym, że pierwsi nie zapłacą, ale drudzy dostaną pieniądze.

    Nie oszukujmy się, poważne państwo to służby. Skoro nasze nie potrafią zająć się przysłowiową muchą, to co mówić o 'zaopiekowaniu się' przykładowym działaczem hebrajskim lub dziennikarzem niemieckim.
  • qiz napisal(a):
    Sądzę, że trwają ostre negocjacje, aby obniżyć płatność. Tzn negocjują Hitlery z Dannielsami. Skończy się na tym, że pierwsi nie zapłacą, ale drudzy dostaną pieniądze.

    Nie oszukujmy się, poważne państwo to służby. Skoro nasze nie potrafią zająć się przysłowiową muchą, to co mówić o 'zaopiekowaniu się' przykładowym działaczem hebrajskim lub dziennikarzem niemieckim.
    Dokładnie. Stan zdrowia pana Stolarza i jego rodziny bardzo źle usposabia światową opinię publiczną do Polski. Gdyby to było państwo poważne - spotkałyby ich wszelkie plagi.
  • Stolarza??? Jak dla mnie za wysokie piętro forumospiczu , nie łapię
    :(
  • KAnia napisal(a):
    raste napisal(a):
    Albo oszacowali że imperialna przyszłość Niemiec to mglista i nierealna wizja a pieniądze nie śmierdzą i są do zarobienia tu i teraz.
    Być może w tej agresywnej polityce Niemiec wobec Polski też chodzi tylko o pieniądze.
    odszkodowania wojenne
    Jakoś za proste
  • qiz napisal(a):
    Stolarza??? Jak dla mnie za wysokie piętro forumospiczu , nie łapię
    :(
    Znajomość niderlandzkiego chyba obowiązuje na forum, przynajmniej bierna. Podobnie jak rumuńskiego i serbskiego. Z węgierskiego i łotewskiego możemy uwentualnie zwolnić.
  • los napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Stolarza??? Jak dla mnie za wysokie piętro forumospiczu , nie łapię
    :(
    Znajomość niderlandzkiego chyba obowiązuje na forum, przynajmniej bierna. Podobnie jak rumuńskiego i serbskiego. Z węgierskiego i łotewskiego możemy uwentualnie zwolnić.
    ;))

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Nocusz, musiałem z góglowego słownika skorzystać.
  • los napisal(a):
    Znajomość niderlandzkiego chyba obowiązuje na forum, przynajmniej bierna. Podobnie jak rumuńskiego i serbskiego.
    Tera jusz wię z jakiegusz parangrafu zostane zbanowanę. No i styd sie pszyzneć - estąskiegusz tysz nie umim

  • Gnębą napisal(a):
    los napisal(a):
    Znajomość niderlandzkiego chyba obowiązuje na forum, przynajmniej bierna. Podobnie jak rumuńskiego i serbskiego.
    Tera jusz wię z jakiegusz parangrafu zostane zbanowanę. No i styd sie pszyzneć - estąskiegusz tysz nie umim

    Nie znacie ani dnia, ani godziny ani paragrafa!
    A gnenbanski to na jakim poziomie opanowany? :)
  • loslos
    edytowano January 2018
    Trudno, już sama nazwa Ex Cathedra zobowiązuje. Na forum wesołego Zenka może jest łatwiej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.