Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

15859616364676

Komentarz

  • Plan Petru
  • Rafał napisal(a):
    Dyzio cudne: "..maja założony filtr niedopowiedzeń i emanują pewną niecodzienną uwodzicielską aurą.." No i kogo takiego znamy no kogo?
    Kochana Adminisztrancjo, upszejmie donaszam isz se pozwalajo.....

  • raste napisal(a):
    Moim zdaniem to alkoholik
    też, ale przede wszystkim niebywały narcyz
  • KAnia napisal(a):
    raste napisal(a):
    Moim zdaniem to alkoholik
    też, ale przede wszystkim niebywały narcyz
    Utalentowany niewątpliwie.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Maria napisal(a):
    Paczcie państwo, a ja z pełną wiarą i zaufaniem swego czasu głosowałam na tego pana [Lecha Wałęsę] i potem przez jakiś czas uważałam go za swojego prezydenta. I kto by pomyślał, że tak Boleśnie mię zwiedzie, no kto?
    No jak długi to był czas?
    Krótki.
    Chociaż dłuższy niż przy PAD. Tu zdecydowanie zachwiał mi się podczas samoogłoszenia bycia niezłomnym.

  • Gnębą napisal(a):
    Rafał napisal(a):
    Dyzio cudne: "..maja założony filtr niedopowiedzeń i emanują pewną niecodzienną uwodzicielską aurą.." No i kogo takiego znamy no kogo?
    Kochana Adminisztrancjo, upszejmie donaszam isz se pozwalajo.....

    Skarżypyta
  • edytowano January 2018
    Rafał napisal(a):
    Dyzio cudne:
    "..maja założony filtr niedopowiedzeń i emanują pewną niecodzienną uwodzicielską aurą.." No i kogo takiego znamy no kogo?
    A ten swoje... Choć "z uwodzicielską aurą" ten stalking... :)
    Rafał napisal(a):
    Skarżypyta
    Ano, <gębąleng> skaszypypta </gębąleg>
  • Nie stalking tylko nieprzezwyciężalna różnica kulturowa. Byłaby do pominięcia gdyby nie te nieznośne poczucia honoru i humoru.
  • Schulz szefem MSZ w Niemczech.
    wg. Marcina Makowskiego na TT
  • O mater Dei!
    Człowiek z takim wyczuciem i taktem moze sporo nabradziarzyć.
    Europo, pozor! Jak mawiają Czesi
  • To rozpaczliwy rzut na taśmę niemieckiego i europejskiego etablishmentu. Jeszcze pędzą ale już nie są na pierwszej pozycji. Słabną z dnia na dzień. Nawet podstawianie nóg i łapanie za koszulkę nie pomaga mimo że sędziowie mają głowy odwrócone. Publika jednak nie - ona to widzi.
  • KAnia napisal(a):
    raste napisal(a):
    Moim zdaniem to alkoholik
    też, ale przede wszystkim niebywały narcyz
    Ja bym dodał, że jeszcze mitoman.
  • " a jak pijak to i złodziej ..."
    Klasyka socpopkultury
  • No bez przesady. Gadowskiego z ogromną przyjemnością słucham co tydzień. Ma swój styl, mówi ciekawie, często jest coś na rzeczy. A często pewnie i nie. Ani to jakiś autorytet, ale też i nie ma co na nim psów wieszać. Ot kolejny ...
  • Rafał napisal(a):
    To rozpaczliwy rzut na taśmę niemieckiego i europejskiego etablishmentu. Jeszcze pędzą ale już nie są na pierwszej pozycji. Słabną z dnia na dzień. Nawet podstawianie nóg i łapanie za koszulkę nie pomaga mimo że sędziowie mają głowy odwrócone. Publika jednak nie - ona to widzi.
    Raczej automatyzmy. Działanie według schematów bo inaczej się nie umi
  • JORGE napisal(a):
    No bez przesady. Gadowskiego z ogromną przyjemnością słucham co tydzień. Ma swój styl, mówi ciekawie, często jest coś na rzeczy. A często pewnie i nie. Ani to jakiś autorytet, ale też i nie ma co na nim psów wieszać. Ot kolejny ...
    też czasem z przyjemnością słucham, nieraz podaje ciekawe informacje
    co nie znaczy, że nie bawi mnie jego krygowanie się - taki sobie czaruś z ego w kosmosie, ale sympatyczny czaruś
  • No to ja też się przyznam do słuchania pana Witka ;-) Muszę jednak dodać na plus, że bywa interaktywny. Potrafi powiedzieć: "jeden ze słuchaczy mnie poprawił, przepraszam, pomyliłem się".
  • A mnie przestał interesować, w żaden sposób nie można zweryfikować tego co mówi.

  • https://wpolityce.pl/kosciol/377059-rzecznik-kep-o-zarzutach-o-wisniewskiego-sa-bezpodstawnym-oskarzeniem-i-krzywdzacym-naduzyciem-komunikat
    Rzecznik KEP o zarzutach o. Wiśniewskiego: Są bezpodstawnym oskarżeniem i krzywdzącym nadużyciem. KOMUNIKAT

    Biskupi zamiast bronić Kościoła w Polsce i przywołać ojczulka do porządku, tłumaczą się przed nim jak przed nieżyczliwym zwierzchnikiem.
    Żenujące.
  • podobno w korporacji studenckiej młodzi szaleją i się uczą, a kwaterę i sporo atrakcji organizują / opłacają filistrzy.

    UE wg niektórych w Polsce i ich mistrza Faradża to krowa, którą się doi do momentu. kiedy pojawia się rachunek za wspólną kolację.
    czyż byż już czas?jeszcze dwa takie wykre siki i lecimy?
  • Holendrzy wywalili ambasadora Erytrei za pobieranie podatku uchodźczego od obywateli Erytrei, którzy uciekli z tego kraju przed prześladowaniami.
    czy to nie jest mieszanie się w wewnętrzne regulacje Erytrejczyków?
    np tacy Rosjanie mogli podać herbatkę z polonem poza swym krajem i nikomu poza poczęstowanym nic się nie stało

    AMSTERDAM (Reuters) - The Dutch government has told the highest representative of Eritrea in the Netherlands to leave the country, minister of Foreign Affairs Halbe Zijlstra said on Wednesday.

    Tekeste Ghebremedhin Zemuy has been declared persona non grata, Zijlstra wrote in a letter to parliament, as the government saw mounting evidence of Eritrea continuing to force tax payments from people who fled the country.

    A spokesman for the Eritrean Embassy declined to comment on the decision.

    Dutch radio program Argos last month said Eritrean refugees were being intimidated into paying a “diaspora tax” at the embassy in The Hague, in order to get access to its services, despite earlier orders by the Dutch government to stop this practice.

    “This is an exceptionally severe measure, meant as a signal to the government of Eritrea”, Zijlstra said. “We want to make clear that we don’t tolerate these unwanted practices.”

    Zijlstra said he had decided not to close the entire embassy, against the will of a majority in Dutch parliament, as that would make it impossible to help Eritreans.

    He called on Eritreans to report criminal offences they had experienced at the embassy.
  • Jacek Piekara musi zapłacić pół bański, bo obraził Wellman.
  • edytowano January 2018
    Na dodatek ponoć nie doręczyli mu wezwania do swądu i wszystko się odbyło bez jego udziału.
  • poszło o wpis, że p. Wellman nie grozi aborcja
  • Grubo, że tak to ujmę.
  • Ta Bugała to jakiś cyborg.
  • 7dmy napisal(a):
    A tymczasem Pan Jacek Kurski zgodnie z trendem przechodzi na kurs umiarkowany.

    https://wpolityce.pl/media/377152-kolejne-zmiany-w-telewizji-polskiej-szef-tvp-info-zrezygnowal-ze-stanowiska-ewa-bugala-na-urlopie
    Nie mam nic przeciw umiarkowaniu byle nie przesadzić. Z umiarkowaniem trzeba umiarkowanie.
  • a kto był szefem tVpinfo? Pereira? Pałka?
  • Pobudzin?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.