Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1551552554556557636

Komentarz

  • edytowano March 2023
    Modlić się "w myślach" też nie wolno. Od razu rozpoznają.
  • To jak u ruskich
  • Myślę, że jednak modlitwy do Molocha powinny być dozwolone.
  • Fajne
    Przyjdzie Pani przedszkolanka i zrobi porządek
    https://youtube.com/shorts/8BsRbpUlOTY?feature=share
  • Co za szatańska pokrętność! To już zalatuje siarką.

    Tomasz Terlikowski
    @tterlikowski
    Słowo „prawdopodobnie” użyte w tekście dotyczącym zarzutów wobec kard. Adama Sapiehy przez Tomasz Pająk Krzyżak i Piotr Litka oznacza badawczą hipotezę, a nie rozstrzygnięcie sprawy. Ich interpretacja dokumentów czyni ją wiarygodną, ale nie jest to jedyna możliwość. 1/4
    5:59 PM · 28 mar 2023
    ·
    38,4 tys.
    Wyświetlenia
  • kanalia
  • A pamiętam jak się oburzaliśmy (ja w każdym razie na pewno) 16 lat temu gdy aga.w. założyła na FF wywłątek "Terlikowski - ten który dzieli". Może w tamtej kwestii nie było to takie oczywiste, ale dalekosiężnie wyszło że miała rację.
  • edytowano March 2023
    Tu podejrzenia koleżanki Agi W. się całkowicie sprawdziły, przy czym była ona co do zasady podejrzliwa wobec wszystkich
  • edytowano March 2023
    Jak ten popsuty zegar? ;-)
    Pamiętam jedno zdanie - "Popatrzcie tylko na te rozbiegane oczka..."
  • Brzost napisal(a):
    A pamiętam jak się oburzaliśmy (ja w każdym razie na pewno) 16 lat temu gdy aga.w. założyła na FF wywłątek "Terlikowski - ten który dzieli". Może w tamtej kwestii nie było to takie oczywiste, ale dalekosiężnie wyszło że miała rację.
    To chyba było w związku z jego tekstami z portaliku kosciol.pl - on tam był jakimś rednaczem, o ile pamiętam to był podejrzany z tejże racji.
  • edytowano March 2023
    " Od lat śledzę problemy, skandale, zarówno w Kościele polskim, jak i światowym, nie sposób więc mnie przekonać, że instytucja jest święta, a tylko ludzie podli. To zwyczajnie nie jest prawda”. (T.Terlikowski)

    Tak więc, pan Tomasz doszedł już do tego, że zarzuca Jezusowi Chrystusowi nieprawdę.
    Tym niemniej chodzi* do kościoła i powtarza: "wierzę w jeden święty, powszechny i apostolski kościół" ...

    * tzn. nie wiem czy jeszcze chodzi.
  • Mania napisal(a):
    Co za szatańska pokrętność! To już zalatuje siarką.

    Tomasz Terlikowski
    @tterlikowski
    Słowo „prawdopodobnie” użyte w tekście dotyczącym zarzutów wobec kard. Adama Sapiehy przez Tomasz Pająk Krzyżak i Piotr Litka oznacza badawczą hipotezę, a nie rozstrzygnięcie sprawy. Ich interpretacja dokumentów czyni ją wiarygodną, ale nie jest to jedyna możliwość. 1/4
    5:59 PM · 28 mar 2023
    ·
    38,4 tys.
    Wyświetlenia
    Terlikowski Tomasz prawdopodobnie jest agentem i pedofilem. Interpretacja jego życiorysu nie czyni tej informacji wiarygodną, lecz nie jest to jedyna możliwość.
  • romeck napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Co za szatańska pokrętność! To już zalatuje siarką.

    Tomasz Terlikowski
    @tterlikowski
    Słowo „prawdopodobnie” użyte w tekście dotyczącym zarzutów wobec kard. Adama Sapiehy przez Tomasz Pająk Krzyżak i Piotr Litka oznacza badawczą hipotezę, a nie rozstrzygnięcie sprawy. Ich interpretacja dokumentów czyni ją wiarygodną, ale nie jest to jedyna możliwość. 1/4
    5:59 PM · 28 mar 2023
    ·
    38,4 tys.
    Wyświetlenia
    Terlikowski Tomasz prawdopodobnie jest agentem i pedofilem. Interpretacja jego życiorysu nie czyni tej informacji wiarygodną, lecz nie jest to jedyna możliwość.
    !
  • W temacie kard. Sapiehy - zobaczcie koniecznie!
    Brawo Gawryluk! https://mobile.twitter.com/stanczykmaciej/status/1641172402754187264
  • Niesamowite, Polsat na wojnie z TVN i to takiej ostrej!
    Szacunek
  • Arkadiusz Zeg zawsze stawał po stronie wygrywającej. Atak na JPII w Polsce jeszcze długo będzie skazany na porażkę.
  • los napisal(a):
    Arkadiusz Zeg zawsze stawał po stronie wygrywającej. Atak na JPII w Polsce jeszcze długo będzie skazany na porażkę.
    Dziś rano w PR24 Sakiewicz mówił, że widział badania z których wynikało że Platformie od grudnia spadło łącznie nawet 30% poparcie, głównie po historii z JPII.
  • Największy indyjski dziennik pisze o konieczności zacieśniania współpracy z Polską.

    image
  • Mania napisal(a):
    W temacie kard. Sapiehy - zobaczcie koniecznie!
    Brawo Gawryluk! https://mobile.twitter.com/stanczykmaciej/status/1641172402754187264
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Niesamowite, Polsat na wojnie z TVN i to takiej ostrej!
    Szacunek
    los napisal(a):
    Arkadiusz Zeg zawsze stawał po stronie wygrywającej. Atak na JPII w Polsce jeszcze długo będzie skazany na porażkę.

    → było dlaczego (inny kontekst), we wątku "zmarnowali nam..."
  • Przemko napisal(a):
    Największy indyjski dziennik pisze o konieczności zacieśniania współpracy z Polską.

    image
    Nie masz pan więtszej tej gazetki? Gdyż skączyłem jak jaki Chińczyk ze znaczkiem pocztowem.
  • A nie, już spoko. Okazało się, że wystarczy prawym guzem kliknąć.
  • Brzost napisal(a):
    A pamiętam jak się oburzaliśmy (ja w każdym razie na pewno) 16 lat temu gdy aga.w. założyła na FF wywłątek "Terlikowski - ten który dzieli". Może w tamtej kwestii nie było to takie oczywiste, ale dalekosiężnie wyszło że miała rację.
    Gdy już pojawił się pierwszy śluz, wiedziałem, że Terlikowski cały jest tym śluzem.
  • Na jednej kolumnie ze Strzepanem Twardochem. I od tej pory kojarzy mi się on ze śluzem. Miejsce pochodzenia śluzu pomińmy.
  • W tej sprawie niech wypowie się poeta Sajnóg.

    http://poezje.pl/utwor,16405,flupy-z-pizdy.html

  • W miniony poniedziałek zarządzana przez Janusza Palikota spółka dokończyła spłatę zaległości z tytułu obligacji, których termin wykupu minął 14 marca. Już we wtorek nie spłaciła natomiast kolejnej serii, tym razem o wartości 1,97 mln zł. Do obligatariuszy trafiły wyłącznie odsetki, w sumie za 44 tys. zł. Według zapewnień Alembika, spłata należności głównej nastąpić ma do 3 kwietnia.
    ale dalej jest jeszcze śmiesniej:
    Alembik Polska jest jedną w wielu alkoholowych spółek kojarzonych z Januszem Palikotem, które chętnie korzystają z wszelkich możliwych form finansowania u drobnych inwestorów. Szczególną aktywnością w tym zakresie ostatnimi czasy wykazuje się Tenczynek Dystrybucja, który oferuje pożyczki zabezpieczane coraz to kolejnymi znakami towarowymi. By wspomnieć „Wyjebongo” wycenione na 17,2 mln zł, „BUH” na 35,3 mln zł, czy „Piwo Świeże dziś z Browaru Tenczynek” i „Tenczyńska Okovita”, które według biegłego warte są kolejno 5,3 mln zł oraz 3 mln zł
    Źródło, tej informacji.
    Czyli stare przewały wiecznie żywe, a pomysł aby zabezpieczać pożyczki znakami towarowymi, to już miszczostfo.
  • edytowano March 2023
    Ale to trafna koncepcja żeby wyebać leszczy za pomocą Wyjebonga.
  • Przemko napisal(a):
    Największy indyjski dziennik pisze o konieczności zacieśniania współpracy z Polską
    Wpadło mi to ostatnio w oko - Indie podjęły decyzję o dostarczeniu broni przeciwpancernej na Ukrainę.

    https://frontierindia.com/briefs/india-allegedly-approved-the-transfer-of-hundreds-of-milan-atgms-to-ukraine/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.