Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1610611613615616638

Komentarz

  • @polmisiek powiedział(a):
    To, że ochrona prezydenta podlega MSWiA po Smoleńsku i 8 latach rządów PiS wygląda jak nieśmieszny żart. Jeśli oni faktycznie w ogóle nie brali pod uwagę, że kiedyś mogą przegrać…

    Daj pan spokój, przecież to jest struktura powołana przez PiS w miejsce BOR.

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @polmisiek powiedział(a):
    To, że ochrona prezydenta podlega MSWiA po Smoleńsku i 8 latach rządów PiS wygląda jak nieśmieszny żart. Jeśli oni faktycznie w ogóle nie brali pod uwagę, że kiedyś mogą przegrać…

    Daj pan spokój, przecież to jest struktura powołana przez PiS w miejsce BOR.

    No oczywiście, a składająca się z samych zagorzałych pisowców.... zupełnie jak w TVP po 6 latach rządów Kurskiego.

  • edytowano 10 January

    @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @polmisiek powiedział(a):
    To, że ochrona prezydenta podlega MSWiA po Smoleńsku i 8 latach rządów PiS wygląda jak nieśmieszny żart. Jeśli oni faktycznie w ogóle nie brali pod uwagę, że kiedyś mogą przegrać…

    Daj pan spokój, przecież to jest struktura powołana przez PiS w miejsce BOR.

    No oczywiście, a składająca się z samych zagorzałych pisowców.... zupełnie jak w TVP po 6 latach rządów Kurskiego.

    A jak to sprawdzić czy pracownik jest zwolennikiem PiS czy nie? I jak to wdrożyć nie łamiąc prawa pracy?

  • edytowano 10 January

    SOP złamał procedury

  • Te zabezpieczenia proceduralne nie były tworzone na wypadek, że obce służby specjalne przejmują Polskie Państwo, ostentacyjnie łamiąc Konstytucję i cały system prawny w Polsce.

  • @Przemko powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @polmisiek powiedział(a):
    To, że ochrona prezydenta podlega MSWiA po Smoleńsku i 8 latach rządów PiS wygląda jak nieśmieszny żart. Jeśli oni faktycznie w ogóle nie brali pod uwagę, że kiedyś mogą przegrać…

    Daj pan spokój, przecież to jest struktura powołana przez PiS w miejsce BOR.

    No oczywiście, a składająca się z samych zagorzałych pisowców.... zupełnie jak w TVP po 6 latach rządów Kurskiego.

    A jak to sprawdzić czy pracownik jest zwolennikiem PiS czy nie? I jak to wdrożyć nie łamiąc prawa pracy?

    Wszystko jedno!

  • @KAnia powiedział(a):
    Te zabezpieczenia proceduralne nie były tworzone na wypadek, że obce służby specjalne przejmują Polskie Państwo, ostentacyjnie łamiąc Konstytucję i cały system prawny w Polsce.

    No to co.

    W przypadku lotnisk, nie wiem czy wszystkich, czy tylko Okęcia, nasi mistrzowie wpadli na to, że bezpieczeniej jest mieć własną bezpiekę lotniskową, niż korzystać z "rynkowych" ochroniarzy.

    Tymczasem ochrona Prezydenta podlega ministrowi tego i owego, bo w końcu będziemy rządzić wiecznie, więc cóż to za różnica. A taki marszałek Sejmasa ma swoją Straż Marszałkowską. Mógłby i Prezytent mieć Siepaczy Prezydenckich. Ale widocznie Ziobro miał kosę z Dudą albo coś takiego. Może ktoś nie chciał, żeby Adrianek za duży urósł.

  • Żukowska właśnie powiedziała u
    @marcinfijolek
    w Polsacie, że gdyby Pan Prezydent wysłał do TK ustawę budżetową ze względu na niewystarczającą ilość posłów, to rząd oleje orzeczenie „tego tak zwanego Trybunału Konstytucyjnego „

  • @KAnia powiedział(a):
    Te zabezpieczenia proceduralne nie były tworzone na wypadek, że obce służby specjalne przejmują Polskie Państwo, ostentacyjnie łamiąc Konstytucję i cały system prawny w Polsce.

    Takie tłumaczenie nie działa po Smoleńsku.

  • Kamil Zaradkiewicz
    @k_zaradkiewicz1
    Hipotetycznie - w związku z sugestiami ponownego ułaskawienia posłów - jeśli mandat poselski wygasł to następcze ułaskawienie go nie „przywróci”. Z drugiej strony także nie odwróci bezprawnego wygaszenia. Apele do Prezydenta
    @AndrzejDuda
    są w mojej ocenie wynikiem uświadomienia sobie skutków bezprawia (Sejm kadłubowy), lecz „mleko się rozlało”.

  • @polmisiek powiedział(a):
    To, że ochrona prezydenta podlega MSWiA po Smoleńsku i 8 latach rządów PiS wygląda jak nieśmieszny żart. Jeśli oni faktycznie w ogóle nie brali pod uwagę, że kiedyś mogą przegrać…

    Apoftegmat Taleba o frajerze... Pasowałby na forum.

  • @los powiedział(a):

    @polmisiek powiedział(a):
    To, że ochrona prezydenta podlega MSWiA po Smoleńsku i 8 latach rządów PiS wygląda jak nieśmieszny żart. Jeśli oni faktycznie w ogóle nie brali pod uwagę, że kiedyś mogą przegrać…

    Apoftegmat Taleba o frajerze... Pasowałby na forum.

    Daesz!

  • @qiz powiedział(a):

    @posix powiedział(a):
    Dla mnie oni zwariowali. Ten wjazd do prezydenta to jakieś szaleństwo.

    Prezio nie ma odrebnej ochrony, SOP podlega premierowi. Czuć mgłę...taką smoleńską.

    Było 8 lat czy nie było?

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    @polmisiek powiedział(a):
    To, że ochrona prezydenta podlega MSWiA po Smoleńsku i 8 latach rządów PiS wygląda jak nieśmieszny żart. Jeśli oni faktycznie w ogóle nie brali pod uwagę, że kiedyś mogą przegrać…

    Apoftegmat Taleba o frajerze... Pasowałby na forum.

    Daesz!

    Dałem sto razy ale repetitio mater... Frajer to taki kolo, co nie bierze pod uwagę, że może mu się nie udać.

  • Rokita nawet ciekawie zagęgał w Teologii Politycznej
    https://teologiapolityczna.pl/jan-rokita-proceduralizm-i-przemoc

  • Zdaje się sam Rakieta jest prekursorem zwalczania proceduralizmu za pomocą przemocy.

  • @los powiedział(a):
    Zdaje się sam Rakieta jest prekursorem zwalczania proceduralizmu za pomocą przemocy.

    Na intrygujące pytania dotyczące ery Naszej Hani Kochanej do tej pory nie odpowiedziano.

  • @los powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    @polmisiek powiedział(a):
    To, że ochrona prezydenta podlega MSWiA po Smoleńsku i 8 latach rządów PiS wygląda jak nieśmieszny żart. Jeśli oni faktycznie w ogóle nie brali pod uwagę, że kiedyś mogą przegrać…

    Apoftegmat Taleba o frajerze... Pasowałby na forum.

    Daesz!

    Dałem sto razy ale repetitio mater... Frajer to taki kolo, co nie bierze pod uwagę, że może mu się nie udać.

    A może Kaczyński jest po prostu szczerym demokratą i uważa że tak jest ok, że kto ma władzę ten ma władzę, służby i cała resztę.

  • Dudens apeluje o spokój.

  • @Przemko powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    @polmisiek powiedział(a):
    To, że ochrona prezydenta podlega MSWiA po Smoleńsku i 8 latach rządów PiS wygląda jak nieśmieszny żart. Jeśli oni faktycznie w ogóle nie brali pod uwagę, że kiedyś mogą przegrać…

    Apoftegmat Taleba o frajerze... Pasowałby na forum.

    Daesz!

    Dałem sto razy ale repetitio mater... Frajer to taki kolo, co nie bierze pod uwagę, że może mu się nie udać.

    A może Kaczyński jest po prostu szczerym demokratą i uważa że tak jest ok, że kto ma władzę ten ma władzę, służby i cała resztę.

    Ja to zawsze powtarzam, Kaczyński jest centrowym demokratą, bardzo do tej idei przywiązanym,
    przegrał wybory to oddał władzę bo co miał robić ?

  • No tak, szachiści źle wypadają na ringu. Ciekawie123 pisał o tym Poważnie Młodszy.

  • @peterman powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Zdaje się sam Rakieta jest prekursorem zwalczania proceduralizmu za pomocą przemocy.

    Na intrygujące pytania dotyczące ery Naszej Hani Kochanej do tej pory nie odpowiedziano.

    kogo przemocował i jak?
    młody jese i nie pamietam

  • Najpierw OFF: instrukcja UOP 0015/92, gdzie i Lesiak i Wnuczek w jednym stali domu, że o pewnym medialnym hippisie nie wspomnę. (To odnośnie przemocowania) Okraszone frazą Rokity o opozycji antypaństwowej, którą można zwalczać dowolnymi środkami.

    Poza tym, cy też macie wrażenie niesamowitego sukcesu wizyty obecnego Ministra Spraw Zagranicznych w USA?

  • Nie

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Poza tym, cy też macie wrażenie niesamowitego sukcesu wizyty obecnego Ministra Spraw Zagranicznych w USA?

    A co się stało się?

    Uświadomiłem ja se, żem w taką emigrację popadł wewnętrzną, że nawet nie wiem, kto dziś MSZ-em.

  • Jabłoński

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Poza tym, cy też macie wrażenie niesamowitego sukcesu wizyty obecnego Ministra Spraw Zagranicznych w USA?

    A co się stało się?

    Uświadomiłem ja se, żem w taką emigrację popadł wewnętrzną, że nawet nie wiem, kto dziś MSZ-em.

    najgorszy z dostępnych.

  • @los powiedział(a):
    Jabłoński

    Henryk?

  • @los powiedział(a):
    Jabłoński

    Ale po żydosku.

    No, co tam spieprzył w Americe? Spodnie obsikał?

  • loslos
    edytowano 10 January

    Na to już nie zwracają uwagi. Zwykły objaw.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.